Anadolu Yakası Tıkanıklık Açma – Görüntülü Tıkanıklık Açma

10.02.2021
547

                          


Anadolu yakası tıkanıklık açma
, ekipleri kırmadan tıkanıklık açma işlemi yapar. Tuvalet tıkanıklığı açma, Lavabo tıkanıklık açma, gider veya pimaş tıkanıklığı açma çalışmaları için özel cihazlar profesyonel ekipler tarafından kullanılır. Sizlerde tesisat tıkanıklığı açma işlemleri için firmamıza ulaşarak kaliteli hizmet alabilirsiniz. Uygun tıkanıklık açma fiyatları ile 7/24 hizmetinizdeyiz.

Anadolu Yakası Tıkanıklık Açma Hizmetleri

Anadolu Yakası İstanbul’da Osmanlı’nın izlerini taşıyan eski yerleşim yerleri ile doludur. Nüfusun artması ile beraber yapı alanlarında hızlı bir artış göstermiştir. Hem yapıların artması hem insanların çoğalması nedeniyle birçok kişinin tıkanıklık problemi yaşaması muhtemeldir. Türkiye genelinde en çok tıkanıklık problemleri yaşanılan şehirlerin başında İstanbul gelmektedir. Anadolu yakası tıkanıklık açma hizmeti veren firmalar bu nedenle günden güne çoğalmaktadır. Ancak yeni açılan tesisat firmaları teknolojik cihazların pahalı olması nedeniyle ilkel yöntemler kullanmakta ve bu nedenle sektörde birçok zarara yol açmaktadır.

Anadolu Yakası Tıkanıklık Açma

Anadolu Yakası Tıkanıklık Açma Hizmetleri

                          

Rota Tesisat Anadolu Yakası Tıkanıklık Açma 

Firmamız Anadolu yakası tıkanıklık açma hizmeti veren firmalar arasında teknolojik cihazları kullanan sayılı firmalardan birisidir. Kullanmış olduğu robotlar sayesinde tıkanıklık açma işlemlerinde kırmadan dökmeden ve etrafı batırmadan tıkanıklıklardan sizleri kurtarır. Anadolu yakasında Beykoz, Üsküdar, Kadıköy, Maltepe, Kartal, Pendik, Tuzla Sultanbeyli, Ümraniye ilçelerinde profesyonel tıkanıklık açma hizmetleri ile faaliyet gösterir.

Anadolu Yakası Tıkanıklık Açma; Tıkanıklık Sebepleri Nelerdir?

Anadolu yakası dinamik bir nüfusa sahiptir. Kentsel dönüşüm nedeniyle birçok ev bu alanlarda yenilenmiş ve lüks yapılara dönüşmüştür. Buna rağmen tıkanıklık problemleri yaşanabilmektedir. Tıkanıklık problemleri Anadolu yakası tıkanıklık açma hizmeti veren firmalar tarafından tespit edilmeye çalışılsa da firmamızın sunmuş olduğu robotik cihazlar sayesinde hatta hiçbir zarar vermeden kısa süre içerisinde tespiti sağlar. Diğer firmalar tarafından verilen birçok hizmet ilkel metotlar nedeniyle hatta zarar vermekte ve tıkanıklığın %100 açılması da sağlanamaz. Firmamızın Anadolu yakası tıkanıklık açma hizmetlerinde karşılaşmış olduğu tıkanıklık sebepleri;

 • Hattın bilinçsiz olarak kullanılması ve bu nedenle hatta birçok suda erimeyecek katı ve yabancı malzemelerin atılması.
 •  Lavabolarda saç sakal makyaj malzemesi sabun kırıntıları, naftalin ve benzeri katı cisimlerin parçalarının atılması tıkanıklıklara sebep olmaktadır.
 • Hattın içerisine saç sakal veya yapılan yüz maskeleri gibi yabancı cisimlerin atılması zaman içerisinde tıkanıklığa sebep olmaktadır.
 • Genellikle karşılaşılan tıkanıklık problemleri arasında klozet ve tuvalet giderlerine kağıt parçaları, karton parçaları, kağıt havlu gibi malzemelerin giderlere atılması da yer almaktadır.
 • Hatlarda yeteri eğimin sağlanmaması zaman içerisinde malzemelerin birikmesine bağlı olarak tıkanıklıklara sebep olması bulunmaktadır.
 • İnşaat esnasında gider hatlarına dökülen veya kaçan malzemelerinde zaman içerisinde tıkanıklığa sebep verdiği görülmektedir.
Anadolu Yakası İlkel Tıkanıklık Açma Yöntemleri

Lavabo hatlarında, tuvalet hatlarına süzgeç hatlarında oluşan tıkanıklıkları açılabilmesi için teknolojik cihazlar üretilmeden önce uygulanan yöntemlere ilkel yöntemler denir. İlkel yöntemler Avrupa yakası tıkanıklık açma ve Anadolu yakası tıkanıklık açma hizmetleri arasında yer almaz. Ancak yapılan bu uygulamalar tarihten günümüze kadar tıkanıklık problemlerin de birçok firma ve kişi tarafından kullanılmaya devam edilir. Bu teknikler arasında tel ve benzeri materyaller ile pimaş hattına müdahale edilmesi hattın içerisine kimyasal özellikli malzemelerin dökülmesi, pompa veya basınçlı su ile hatta müdahale edilmesi yer alır. Ancak hattın içinin görülmeden ve hattın içerisindeki tıkanıklığa sebep olan malzemenin tespit edilmeden hatta gelişigüzel müdahale edilmesi farklı zararlara yol açar.

Anadolu Yakası Tıkanıklık Açma

Anadolu Yakası Tıkanıklık Açma Yöntemleri

                          

Kimyasal müdahaleler veya sert, sivri kesici malzemeler ile hatta müdahale edilmesi hattını zarar görmesi ve delinmesine yol açmaktadır. Tıkanıklık açma işlemlerinde ilkel yolların kullanılması su kaçaklarına sebep verebilir. Aynı zamanda hat içerisindeki tıkanıklığa sebep olan malzemenin daha ileri kısımlara kaçarak erişiminin zor olması ya da ana hatta giderek ana hatta tıkanıklık oluşturması söz konusudur.

Anadolu Yakası Görüntülü Tıkanıklık Açma

Teknolojinin gelişmesi ile beraber tesisatlarda yaşanan problemlere kırmadan ve daha az zararla müdahale edilebilmesi için robotik tıkanıklık açma cihazları geliştirilmiştir. Tıkanıklık problemlerinde boru içerisindeki tıkanıkları kısa sürede tespit edilebilmesi ve görerek tespit edilen duruma müdahale edilmesini sağlamak amacıyla mikro kameralı robotlar geliştirilmiştir. Elastik hortumu mikro görüntü sağlayan kamerası ve farklı fonksiyonları olan aparatların takılabildiği kolları sayesinde birçok işlem kolaylıkla yapılabilir. Firmamız Anadolu yakası tıkanıklık açma hizmetlerinde görüntülü tıkanıklık açma yöntemlerini kullanarak hattınıza zarar gelmesini önlemekte ve hattınızın tamamen açıldığını sizlerin de görebilmesini sağlar.

Tıkanıklık açma firmamız gider hatlarınıza yalnızca tıkanıklığın olduğu bölgeye değil istemeniz halinde tüm hattın taranmasını sağlamakta ve hatlarda oluşan birikmeleri veya hatlardaki problemleri analiz etmektedir. Yapılan analizler sonucunda en uygun müdahaleler gerçekleştirilerek su kaçağı problemleri, tıkanıklık problemleri, tabakalaşma, pislenme, koku gibi durumlarında önlenebilmesi için gelişmiş uygulamalar sunulmaktadır.

Anadolu Yakası Tıkanıklık Açma

Görüntülü Anadolu Yakası Tıkanıklık Açma

                          

Anadolu Yakası Görüntülü Tıkanıklık Açma Yöntemlerinin Avantajları

Anadolu yakası tıkanıklık açma hizmetleri veren firmamız tarafından en gelişmiş teknolojiler kullanılmaktadır. Bu kapsamda tıkanıklık problemleriniz de kullanılan boru içi görüntüleme cihazları sayesinde birçok avantaj elde edilmektedir. Bu avantajlar;

 • Boru içerisindeki tıkanıklığa sebep olan malzeme net olarak tespit edilir.
 • Tespit edilen malzemenin tamamı ile boru içerisinden temizlenmesi görüntü alınabildiği için gerçekleştirilebilir.
 • Bolu içerisindeki tıkanıklığı tespit edilmesinde ve boru içerisindeki tıkanıklığın açılmasında kırım işlemine gerek kalmaz.
 • Boru içerisinde ilerleyen dönemlerde tıkanıklığa sebep olacak problemlerde görüntüleme neticesinde tespit edilerek erken müdahale edilmesi sağlanır.
 • Robotik cihazlar sayesinde kırım ve sonrasında onarım gibi birçok masraftan da kaçınmanız kolaylaşır.
 • Kırımın yapılarak hattın tamamıyla açılması gibi problemlerde aynı zamanda ortamın batması pislenmesi ve koku gibi problemlerin yaşanması söz konusudur. Ancak robotik cihazlar sayesinde daha hijyenik şartlarda tıkanıklık açma hizmeti sunulabilir.

Anadolu Yakası Tıkanıklık Açma Problemlerinde Firma Seçimi

Anadolu yakası tıkanıklık açma hizmetleri veren firmamız her türlü tıkanıklık probleminde tercih edebilirsiniz. Firmamız Anadolu yakası başta olmak üzere tüm İstanbul’un ilçelerinde hizmet vermektedir. Tıkanıklık problemlerine görüntüleme yapmayan firmalara güvenmeyin. Büyük maliyetler ödeyerek görüntüleme yapmadan tıkanıklık açma hizmeti aldığınız firmaların oyununa gelmeyin.

Anadolu Yakası Tıkanıklık Açma

Anadolu Yakası Tıkanıklık Açma

                          

Görüntüleme yapmadan alacağınız hizmetlerde çok kısa sürede tıkanıklığın tekrar etmesi ya da hatta zarar verilmesi sonucunda su kaçağı problemleri yaşamanız muhtemeldir. Firmamız gelişen teknolojiler sayesinde ekiplerini robotik cihazlarla donatılmıştır. En uygun fiyatlara görüntüleme cihazı ile Anadolu yakası tıkanıklık açma hizmetlerini sunmaktadır. Yapılan tüm tesisat işlemlerinde firmamız 1 yıl tesisat garantisi vererek yaşayacağınız problemlerde ücretsiz destek sağlamaktadır.

 

Ev TipiZaman Aralığı2022 Fiyatları
Daire30 dakika Ort.Bizi Arayın
Dubleks45 dakika Ort.Bizi Arayın
Tribleks1 saat Ort.Bizi Arayın
Villa1 saat Ort.Bizi Arayın
FabrikaAlana BağlıBizi Arayın
Dış MekanAlana BağlıBizi Arayın

                            

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.