Gaziosmanpaşa

Anasayfa » Gaziosmanpaşa

                            

Gaziosmanpaşa her türlü tesisat hizmetleri için 7/24 çalışmaktadır. Rezervuar tamiri ve montajı, sıcak su tesisat tamiri, lavabo tamiri ve montajı, su tesisatı temizleme, batarya tamiri ve değişimi, tıkanıklık açma, WC gider açma, tuvalet tıkanıklığı açma, vana tamiri ve montajı , pis su gideri açma, görüntülü ve kırmadan gider açma, banyo tesisat tamiri ve tadilatı gibi ihtiyaçlarınızda çözüm ortağınız olmaktayız.

Hizmetlerimiz; Gaziosmanpaşa Su Kaçağı Tespiti ve Tesisat Kaçağı Bulma

Su kaçağı tespiti için profesyonel destek sağlıyoruz. Su tesisatlarında patlama, kırılma, eskime sonucu meydana gelen su kaçakları en zor tesisat sorunları arasındadır. Su kaçağı olan bölgenin tespiti için mutlaka cihaz kullanılması gerekir. Rota Tesisat firmamız kırmadan cihazla su kaçağı tespiti yapmaktadır. Gaziosmanpaşa su kaçağı tespiti için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Gaziosmanpaşa

Gaziosmanpaşa

                            

Su Kaçağı Nasıl Anlaşılır?

Su kaçağı çoğu zaman komşu dairelerde oluşan sızıntılarla meydana çıkar. Su kaçağı sorunu;

  • Evde rutubetlenme
  • Su sayacının musluk açılmadan dönmesi
  • Duvarlarda oluşan nem
  • Tavanlardan akan su sızıntıları
  • Zeminde döşeli olan boruların parlaması veya çatlak oluşması

Su kaçağı olması halinde erkenden önlem alınmalı ve kaçak müdahalesi profesyonel kişiler tarafından yapılmalıdır. Adresinize gelen ekipler çeşitli cihazlar kullanarak su kaçağını noktasal olarak tespit eder.

                            

Gaziosmanpaşa Tesisat Tamir, Bakım, Onarım

Banyo, mutfak armatürleri, şifon, sıcak su tesisatı, lavabolar, tuvaletler, banyo ve teras tesisatları, bahçe tesisatı vb. tüm tesisat arızları, bakım ve onarımları için Rota Tesisat firmamız hizmet vermektedir.

Gaziosmanpaşa ve çevresinde kesintisiz olarak tesisat hizmetleri verilmektedir. Alanında uzman ekiplerimiz ve gelişmiş cihazlarımızla tesisat hizmeti verilir. Gelişen teknolojiyi yakından takip ederek kendimizi sürekli yeniliyoruz.

Ev TipiZaman Aralığı2022 Fiyatları
Daire30 dakika Ort.Bizi Arayın
Dubleks45 dakika Ort.Bizi Arayın
Tribleks1 saat Ort.Bizi Arayın
Villa1 saat Ort.Bizi Arayın
FabrikaAlana BağlıBizi Arayın
Dış MekanAlana BağlıBizi Arayın