İstanbul Gider Açma – Gider Keşif İşlemleri

29.01.2021
664

Türkiye’de tesisat alanında ilk olarak yenilikler ve çözümler getiren Rota Tesisat, kırmadan su kaçağı tespiti hizmetine 2007 yılında başlamıştır. Rota Tesisat, 18 adet servis aracı ve uzman ekibiyle İstanbul’un her ilçesine 30 dakika içerisinde servis göndermektedir.

                          


İstanbul gider açma
hizmetlerimiz kırmadan kameralı görüntüleme cihazları ile kaliteli olarak sunulur. Geleneksel yöntemlerin aksine teknolojik cihaz kullanılarak gider borularında oluşan tıkanıklık tespit edilir. Tespit işlemlerinden sonra uzman İstanbul gider açma ekipleri sizlerin onayı ile tıkanıklık sorunlarını çözümlemektedir. 7/24 tıkanıklık açma servis ekiplerimiz beklemediğiniz anlarda yaşadığınız tesisat sorunlarınızda hemen müdahale etmektedir.
                          

Teknolojik İstanbul Gider Açma Yöntemleri

Pis su gider tıkanıklığı çözme işlemlerinde pimaş borularında, mutfak, banyo, küvet gibi pis su giderlerinde oluşan tıkanma sorunlarını çözülmektedir. İstanbul gider açma işlemlerinde bütün semtlerde modern cihazlar ile tıkalı boruları açmak mümkündür. Günümüzde artık teknoloji sayesinde lavabo ve klozet gibi tüm pis su boru giderlerinden tadilata ihtiyaç duyulmadan açılmaktadır. İstanbul gider açma işlemi sırasında pis su gider borularına mümkün mertebe eğilim verilmesi gerekmektedir.
                          

Bina inşaat aşamasında iken pis su gider boruları döşenirken kısa ayarlanması gerekir. Aksi takdirde uzun döşenmiş olan gider boruları tıkanmaktadır. Bu pis su gider borularını evde kendi yöntemlerimiz ile açmaya çalışarak geçici sonuçlar elde ederiz ve borulara giden kimyasallar bu borulara hasar verir. İstanbul gider açma işlemlerinde tıkanıklıklar hakkını vererek sonuçlandırılır ve şirketler tarafından yapılır. Bu şirketler pis su gider borularında çalıştıkları teknolojik aletlerle kolay bir şekilde tıkanıklığı ortadan kaldırmaktadır. Bu işlem sayesinde evlerimizde kırmadan dökmeden tıkalı olan borunun keşfi gerçekleşir ve tıkanıklık açma işlemi uygulanır.

İstanbul Tıkanmış Giderleri Açma İşlemi

Tıkanmış giderleri açma işlemi balkon su gideri, mutfak gideri, tuvalet gideri, küvet gideri, evye gideri, klozet gideri, banyo gideri gibi pis su gider borularındaki tıkanıklıkları gelişmiş teknolojik makineler ile nokta atışı yaparak bulup kırmadan tıkanıklığı çözme işlemi artık günümüzde çok yaygın bir haldedir. Tıkanmış borulardaki gideri açmak için kullanılan kimyasal ve gider açma telleri, tıkalın olan gideri açar fakat bu çözüm çok kısa sürer çünkü geçici bir yöntemdir. İstanbul gider açma şirketleri size bu ve buna benzer her türlü konuda yardımcı olmaktadırlar.

Tıkalı gider borularını açma işlemi İstanbul gider açma firmaları tarafından özenle ve modern cihazlar ile hizmet vermektedirler. Gider yönlerine pek çok yabancı cisim atılınca gerçekleşen tıkanmaları kamera sistemi ile görüntüleyerek etrafa zarar vermeden sorun çözülmektedir. İstanbul gider açma şirketleri bu anlamda profesyonel ekipleri en kısa zamanda 7/24 hizmet vermektedirler. Robot makineler aracılığı ile makinenin uç kısmına yerleştirilen (tıkanan yere göre aparat değişebiliyor) aparat ile giderlerdeki tıkanıklık problemleri çok hızlı bir şekilde çözümlenmektedir.

İstanbul Gider Açma

Kırmadan Gider Açma

                          

İstanbul Gider Tıkanıklığı Açma Çözümleri

Yaşam alanlarımızda temiz veya pis su borularının tıkanması günümüzün oldukça kötü geçmesine sebep olacaktır. Bu tıkanmalar kimi zaman ufak boyutta olsa da kimi zamanda büyük çaplı olabilmektedir. Gider borularında yabancı cisimlerin atılmasıyla gerçekleşen tıkanmalardan oluşan sorunlar kırma işlemi gerçekleştirilmeden çözülmektedir. İstanbul gider açma firmaları kendi bünyelerinde bulundurdukları işlerinde iyi teknik ekipleri ve ellerinde mevcut olan son derece gelişmiş modern teknolojik aletler sayesinde bu sorunları olumlu yönde sonuçlandırırlar.

İstanbul gider açma firmalarından belli başlı olanlarında bu teknik personel ve kameralı gider görüntüleme sistemler bulunmaktadır. Bu sistemler sayesinde tıkanan boruların içleri çok net bir şekilde görüntülendikten sonra tıkanıklık olan yerin keşfi yapılır ve kırma işlemi gerçekleştirilmeden problem halledilir. Bu gibi tıkanıklıkları keşfetme amaçlı kameralı makineler sayesinde profesyonel ekiplerinde yardımı ile tıkanıklığın sebebi, gider yönünde eğim olup olmadığı ve tıkanıklığın nerede oluştuğu veya teknik bir problem olup olmadığı anlaşılır. İstanbul gider açma hizmeti sunan firmalar müşterilerine en iyi hizmeti vermek için sürekli kendilerini geliştirmektedirler.

Gider Borusu Tıkanıklığı Açan Firmalar

İstanbul gider açma şirketleri geçmişte bizim için tam bir kâbus olan gider borusu tıkanmalarını, su kaçaklarını artık teknolojik ve modern aletlere yatırım yaparak ve bünyesinde son derece profesyonel ekipleri barındıran modern şirketlere dönüşmüşlerdir. İstanbul gider açma şirketleri teknolojik aletlerdeki kameralı tıkanıklık açma sistemi sayesinde kırmadan, dökmeden ve bu sayede kâbus haline gelmiş olan inşaat pisliği olmadan sorun çözümlenmektedir. Pek çok kişi tarafından gider borularına atılan kulak temizleme çubukları, ıslak mendiller gibi varlıklar tuvaletlerimizin tıkanmasına neden olur. Lavabo tıkanıklığı veya mutfak gibi tıkanıklıklar ise çoğunlukla yemek artıkları ve çay çöplerinin gidere doğru atılmasıyla oluşan tıkanıklıklar olmaktadır.

Banyo gideri tıkanıklığı da saç ya da kıl ve sabun artıklarının banyo giderlerine takılır ve geçemez, bu sebeple tıkanmalar meydana gelir. Buda banyo giderinde oluşan kötü koku ile kendini belirtir. Klozet tıkanıklığı sebebi genellikle kötü koku önleyicilerdeki plastik parçalarının klozete düşmesinden kaynaklanmaktadır. İstanbul gider tıkanıklığı açma firmaları sayesinde bu tür problemler gider açmadan, kırmadan modern sistem ile açılmaktadır. Uzman ve sertifikalı tesisatçılar İstanbul gider açma firmalarının bünyesinde çok başarılı olmakla birlikte sizleri tüm tesisat kâbuslarınızdan kurtarmaktadır.

Banyo Ve Mutfaklarda Tıkanıklık Açma

Lavabo tıkanıklığı denince ilk akla gelen mutfaklardaki su tahliye borularıdır. Evlerimizde neredeyse en sık kullanılan bölgedir mutfak lavabosu. Mutfak borusundaki gider tıkanıklığının pek çok sebebi bulunmaktadır ve İstanbul gider açma ekipleri bu tıkanıklıklara kısa süre içerisinde müdahale ederek sizleri bu gibi dertlerden kurtarmaktadır. Ne kadar dikkat etsek de bazen tıkanma sorunlarının önüne geçememekteyiz. Genellikle yemeklerden sonra mutfak lavabosunda akıtılan tencere ve tabakların atıkları büyük tıkanıklıkların oluşmasına sebep olabilir. Mutfak lavabolarına birçok şey döküyoruz bunlardan biride atık yağlar, bu yağlar zamanla gider borularında yapışkanlık oluşmasına ve ileriki dönemler içerisinde tıkanmalara sebep olur.

Her ne kadar mutfak demiş olsak bile banyoda günlük hayatımızda çokça kullandığımız alanlardan biridir. Banyolarımızdaki gider borularında sık bir şekilde arıza yaşanmasının sebebi kullanım hatalarından kaynaklanmaktadır. İstanbul gider açma firmaları yaşamakta olduğunuz bu problemleri çözmek için çok kısa sürede yardıma gelecektir.

Banyodaki lavabo borularının giderlerinde en sık rastlanan sorun tıraş sonrası lavaboya dökülen kılların tesisat içerisinde birikmesi ve suyun tahliyesini engelleyerek tıkanmasına sebep olmasıdır. Ayrıca daha pek çok sebep ve zamanla borulardaki kireçlenme de tıkanıklığa sebep olabilir. Bu gibi problemler yaşadığınızda İstanbul gider açma şirketlerinden yardım talep edebilirsiniz.

İstanbul Gider Açma

İstanbul Lavabo Gider Açma

                          

İstanbul Gider Açma Cihazları

Rota tesisat firması olarak İstanbul gider açma çalışmalarında teknolojik cihazlar kullanarak işlem yapıyoruz. Gelişen teknolojiyi yakından takip ederek en yeni modern ve profesyonel cihazları kullanıyoruz. Kırmadan tıkanıklık açma, kırmadan su kaçağı tespiti, kırmadan tesisat problemleri işlevsel cihazlar ile çözümlenmektedir.

Alanında uzman ekiplerimiz cihaz kullanımına hakim ve deneyimli ekip kadrosundan oluşmaktadır. İstanbul gider açma çalışmaları için İstanbul içinde gezici servis ekipleri ihtiyaç duyduğunuz her zaman bir telefon uzağınızdadır. Servis talebinde bulunduğunuz andan itibaren sizlere en yakın İstanbul gider açma ekipleri yönlendirilerek en kısa mağduriyetleriniz giderilir. Rota tesisat kaliteli ve uygun hizmet avantajlarından faydalanmak için bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz.   

 

Şimdi Puan Ver
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.