Robotla Kırmadan Pimaş Tıkanıklığı Açma – İstanbul Pimaş Açma

Anasayfa » Robotla Kırmadan Pimaş Tıkanıklığı Açma – İstanbul Pimaş Açma

                            

Türkiye’de tesisat alanında ilk olarak yenilikler ve çözümler getiren Rota Tesisat, kırmadan su kaçağı tespiti hizmetine 2007 yılında başlamıştır. Rota Tesisat, 18 adet servis aracı ve uzman ekibiyle İstanbul’un her ilçesine 30 dakika içerisinde servis göndermektedir.

Robotla pimaş açma nasıl yapılır? %100 garantili olarak İstanbul pimaş açma yöntemleri kullanarak tıkanıklık giderilir. 7/24 hizmet veren firmamıza ulaşarak uygun pimaş açma, tıkanıklık açma ve tesisat sorunlarınızda firmamıza ulaşabilirsiniz.

Tesisat sektörünün öncü firması Rota Tesisat firması kırmadan pimaş açma servis hizmetleri sunmaktadır. Kameralı tıkanıklık açma, tıkanıklık açma veya her türlü tesisat problemlerinizde profesyonel ekiplerimizle hizmet veriyoruz. Servis talebinde bulunmanız halinde sizlere en yakın tesisat ustaları yönlendirilerek tıkanıklık ve diğer sorunlar giderilmektedir. Tıkanan pimaş nerede olursa olsun uzman ekiplerimiz teknolojik tesisat cihazları kullanarak kısa sürede problemi çözümlemektedir. Robot cihazla kırmadan pimaş açma çalışmaları için mutlaka uzman firmalardan destek almanızı öneriyoruz. Bilinçsiz veya geleneksel yöntemlerle pimaş aç çalışmaları yapılması sorunların daha fazla büyümesine neden olabilir.

Pimaş Nedir?

Banyo, küvet, lavabo gibi gider sularının bina dışına, logara ya da ana su borularına iletmek için döşenen borulara pimaş denir. PVC malzemesiyle üretilen pimaş boruları, doğru tesisat döşemesi ile uzun yıllar kullanılabilir. Pimaşlar zamanla kullanıma bağlı olarak tıkanabilir. Bu tıkanmaların açılması ve temizlenmesi için teknolojik cihazlar kullanılarak robotla kırmadan pimaş tıkanıklığı açma işlemleri yapılır.

Pimaş Açma

Pimaş Nedir?

                            

Tıkalı Pimaşlar Nasıl Açılır?

Tıkalı pimaş açma yöntemleri teknolojik ve modern sistemlerle yapılmaktadır. Pimaş tıkanıklığı birçok farklı nedenlerle tıkanabilmektedir. Peki tıkalı pimaş açmak için hangi yöntemler kullanılır? Etkili ve kalıcı tıkanıklık açma yöntemi uzman desteği almaktır. Yapılan profesyonel çalışmalar ile en zorlu pimaş tıkanıklığı kısa sürede çözümlenir. Bilinçsiz olarak pimaş tıkanıklığına müdahale etmek ciddi maddi zararlara sebebiyet verebilir. Bu olumsuzluklardan kaçınmak için kurumsal firmamızdan destek alabilirsiniz. Uzman tesisat ekiplerimiz kısa sürede adresinize gelerek robotla pimaş tıkanıklığı açma işlemi gerçekleştirecektir. Pimaşları açma işlemi için tazyikli su kullanılması daha doğru olacaktır. Kimyasal ürünler temizlemenin yanı sıra uzun vadede zarar da vermektedir. Tıkanmaların sebeplerinden biri de kimyasal olarak kullanılan lavabo açma alternatifleridir. Çeşitli tıkanmalar neticesinde pimaşlar zarar görebilmektedir ya da aşınmaktadırlar.

Pimaşların Tıkanma Sebepleri Nelerdir?

Pimaş, mutfak musluğu, banyo ve küvet musluğu bataryalarından kanalizasyona doğru giden boruya verilen isimdir. Banyo ve mutfaklarda çeşitli nedenler ile pimaş tıkanmalar yaşanmaktadır. Yaşanan tıkanmalar neticesinde pimaş açma işlemi uygulanmalıdır. Pimaş tıkanıklığı açma işlemleri yapılan tespitlerden sonra doğru noktaya uygulanmalıdır.

Eskiyen giderler ya da su tesisatları da tıkanmalara neden olabilmektedir. Ayrıca ilk aşamada su tesisatı sistemleri özenli ve doğru şekilde döşenmelidir. Hatalı ya da eksik işlem yapıldığında tesisat sistemleri de zamanla tıkanmaya neden olabilmektedir. Tıkanıklık kısa sürede, son teknoloji tıkanıklık açma cihazları ile garantili bir şekilde sonuçlandırılır. Gelişen teknoloji ile birlikte tıkanıklık açma işlemleri de oldukça hızlı ve pratik bir hale gelmiştir. Özel cihazlar ile tıkanıklık yaşanan bölge nokta atış olarak belirlenir ve herhangi bir tadilat işlemine ihtiyaç duyulmadan, kırmadan pimaş açma işlemi tamamlanır. Tıkanıklığa neden olan duruma göre kırmadan tıkanıklık açma işlemi yöntemleri değişkenlik gösterebilmektedir.

Pimaş Açma

Pimaş Borularda Tıkanıklık Problemleri

                            

Tıkalı Pimaş Açma Yöntemleri Nelerdir?

Tıkalı pimaş açma, doğru yöntemler ve alanında uzman olan ekiplerce gerçekleştirildiğinde daha doğru sonuçlar alınacaktır. Ev ya da iş yerlerinde yaşamın ortak alanları mutfak ve banyolardır. Pimaşlar da banyo ve mutfak musluklarından uzanan borulardır ve kanalizasyona kadar uzanmaktadır. Yaşanan tıkanmalar özellikle banyoda zamanla suyun yavaş gitmesi ya da hiç gitmemesi, zamanla suyun giderden gitmek yerine yükseldiğini görmek pimaş tıkanıklık belirtisidir. Yaşanan tıkanmalar neticesinde hizmet veren ekipler haftanın her günü ve günün her saati pimaş lavabo açma hizmetleri  verebilmektedir.

Tıkanmalar lavabolardaki atıklar, farklı cisimlerin kaçması gibi çeşitli nedenler ile yaşanabilmektedir. Yaşanan tıkanmanın sebebini ve tam olarak pimaş içerisinde tıkanma yaşanan noktanın belirlenmesi için özel cihazlar ile pimaş görüntüleme yapılır ve gerekli şekilde pimaş açma işlem uygulanır. Özellikle mutfak lavabosunun tıkanma nedenleri ise, gıda atıkları ve kullanılmış bitkisel yağ atıklarının lavabolar içine dökülmesidir. Pimaş açma işlemlerinde vidanjör araçlardan de yararlanılabilmektedir. Vidanjör araçların en büyük avantajı depolama sistemine de sahip olmalarıdır. Çevreye zarar veremeden tıkanıklık açılırken bir yandan da atık maddeleri depolama alanında biriktirir ve doğaya zarar vermeden imha edilir. Tıkalı pimaş açma işlemi sonrasında ihtiyaç duyulursa hafif kimyasallar ile boruların içi temizlenebilir ya da tazyikli su ile kalıntılardan ya da boru içerisindeki kirlerden kurtulabilmek mümkündür.

Robotla Pimaş Açma ve Temizleme

Pimaş açma ve temizleme işlemleri oldukça deneyimli kadrolar tarafından yapılması gereken işlemlerdir. Uzman ve donanımlı İstanbul pimaş açma ekipleri ellerindeki makine ve pimaş açma cihazlar sayesinde işi şansa ya da tahminlere bırakmadan, garantili tıkanıklık açma hizmeti vererek kesin sonuç alınabilecek uygulamalar yapmaktadırlar. Pimaş açma ve temizleme işlemlerinde tıkalı pimaş açma kimyasalı ürünlerin kullanılması pimaş borulara zarar verebilmektedir. Bu nedenle de doğru yöntemler ve robotla tıkanıklık açma sistemlerinden fayda sağlanarak tıkanmaya neden olan cisimlerden kurtulmak mümkündür.

Pimaş Açma

Robotla Pimaş Açma

                            

İstanbul tıkanıklık açma işlemi sonrasında pimaş borunun iç haznesinin durumuna göre farklı pimaş temizleme yöntemleri uygulanabilir. Gelişmiş ürünler ile yapılan pimaş görüntüleme sistemleri kırıp dökmeden ve garantili sonuçlar ile tıkanma işlemleri kolayca çözümlenebilmektedir. Çok sayıda ev ya da iş yerlerinde yaşanan tıkanmaların tuvaletlerdeki sebepleri ise, tuvalete peçete, ped gibi cisimlerin atılması ve bazı durumlarda özellikle çocukların attıkları oyuncak gibi cisimler olabilmektedir. Yaşanan bu tıkanmalar sonucunda da görüntüleme yapılarak tam olarak tıkanma yaşanan nokta saptanabilir ve pimaş içerisinin nasıl bir temizleme yöntemi ile temizlenebileceği de belirlenebilir. Aşırı yağlı ve kirli kalan pimaş içleri tazyikli su ile temizlenmelidir. Bazı durumlarda tıkanma nedenleri inşaat kalıntıları da olabilmektedir. Bu nedenle evler ilk yapılma aşamasındayken daha özenli davranılmasında uzun vadede fayda sağlamak mümkün olacaktır.

Tıkalı Pimaş Açma Kimyasalı

Tıkalı pimaş açma kimyasalı ile pimaş açma boruların zarar görmesine neden olabilir. Tuvalet, lavabo, mutfak, klozet, banyo gideri tıkanıklığı açma işlemlerinde kimyasal açıcılar önerilmez. Kimyasal tıkanıklık açıcı ürünleri geçici olarak tıkanıklığı giderebilir ancak pimaş boruları zarar görür.

Pimaş Tıkanıklıkları Açma Servisi

Pimaş açma hizmetleri 7 gün 24 saat verilmektedir. Tıkanmalar acil durumlar olması nedeni ile tıkanıklık açma ekipleri sürekli hizmet vermektedir. Kaliteli, güvenilir hizmetler alabilmek adına alanında uzman olan, deneyimli kadrolar ile ortak yürütülen çalışmalarda olumlu sonuç garantisi verilmektedir. Tamamen görüntüleme teknolojisinden yararlanılarak yapılan pimaş açma işlemleri için kesin ve net sonuç garantisi verilebilmektedir.

İşlemler sonrasında yeniden görüntüleme yapılarak boruların içlerinin tamamen arındırılmış olduğundan emin olan uzman ekipler, işlemlerini garanti altında yapmaktadırlar. İşin ehli olmayan kişiler tahmini tıkanıklık alanlarını hesaplar ve küçük kırma işlemleri ile tıkanma sorunlarını çözer. Gelişmiş teknoloji ile hem görüntüleme hem de tıkanıklığı açmak için özel İstanbul robotla tıkanıklık açma sistemlerden faydalanmaya olanak verir. Pimaş açma hizmetleri güvenilir kişiler tarafından yapıldığında kalıcı ve uzun vadede olumlu sonuçlar sağlayabilmektedir.

Pimaş Açma

Pimaş Açma Hizmetleri

                            

Pimaş Tıkanıklıkları Açma Fiyatları

Pimaş açma fiyatları, tıkanma yaşana bölgede durum tıkanıklık tespiti ve uygulanacak İstanbul tıkanıklık açma yöntemleri belirlendiğinde ortaya çıkabilmektedir. Pimaş içi görüntüleme ile tıkanma yaşanan bölge ve tıkanma sebebi net bir şekilde belirlenir. Tıkanıklık durumu ve uygulanacak işlemlerin değişkenlik gösterebilmesi nedeni ile tıkanıklık açma ücretler değişebilmektedir. Her tıkanma ya da her sorunlu bölge farklı olabilmektedir. Bazen tıkanmalara zamanla birikmiş olan çok sayıda atık ürün neden olabiliyorken bazen de bir cisim neden olabilmektedir. Bu durumda uzman kadrolar nasıl bir yol izleyeceklerini en doğru şekilde belirler ve doğru sonuçlar ile İstanbul pimaş açma işlemi yapar.

Ev TipiZaman Aralığı2022 Fiyatları
Daire30 dakika Ort.Bizi Arayın
Dubleks45 dakika Ort.Bizi Arayın
Tribleks1 saat Ort.Bizi Arayın
Villa1 saat Ort.Bizi Arayın
FabrikaAlana BağlıBizi Arayın
Dış MekanAlana BağlıBizi Arayın

                            

Alanında uzman olan tesisat ustalarımızdan hizmet almak uzun vadede daha faydalı olacaktır. Uzman ve deneyimli olmayan kadrolar basit kimyasal ilaçlar ile tıkanıklığı geçici olarak açmış gibi davranabilirler. Alanında uzman ve deneyimli olan kadrolar ise, çeşitli cihazlar ile işi şansa bırakmadan garantili sonuçları hedefleyerek hizmet vermektedir. Müşterilerin de yorumları robotla pimaş açma yöntemlerinden yararlanılarak yapılan pimaş açma hem hızlı olması hem de temiz olması açısından daha iyi olduğu yönündedir.