Avrupa Yakası Tıkanıklık Açma – İstanbul Kırmadan Tıkanıklık Açma

27.02.2021
398

                          


Avrupa yakası tıkanıklık açma
, gider ve pimaşlarda oluşan tıkanıkları garantili olarak açıyoruz. Tıkanıklık problemi kırmadan tıkanıklık açma çalışmaları ile kısa sürede çözümlenir. İstanbul tıkanıklık açma servisimiz en kısa sürede adresinize ulaşarak, uygun tıkanıklık açma fiyatları ile hizmet verir. Rota Tesisat İstanbul şehrinde her semte ulaşım sağlar ve mağduriyetlerinizi giderir.

Rota Tesisat Avrupa Yakası Tıkanıklık Açma Hizmetleri

Dünya üzerinde konutlarda yaşayan hemen hemen herkes için tıkanıklık büyük bir problemdir. Yaşam alanlarında kabusa neden olan tıkanıklık problemleri hızlı müdahale edilmesi gereken problemler arasında yer alır.

İstanbul nüfusun ve evlerin çok olması nedeniyle tıkanıklık problemlerinin en çok yaşandığı şehirler arasında başı çekmektedir. Avrupa yakası tıkanıklık açma hizmetleri veren firmamız sayesinde İstanbul Avrupa Yakası’nda yer alan Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar Bahçelievler Bakırköy, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüp Sultan, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kağıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu ilçelerinde 7/24 tıkanıklık açma hizmetiyle kısa zamanda çözüm bulunmaktadır. Sizlerde yaşayacağınız problemlerde Avrupa yakasında hizmet vermekte olan firmamızı tercih ederek profesyonel tıkanıklığı açmak hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Avrupa Yakası Tıkanıklık Açma

Avrupa Yakası Tıkanıklık Açma Hizmetleri

                          

Tıkanıklık Neden Olur?

Tıkanıklıklar genellikle Pimaş hatlarında meydana gelmektedir. Pimaş hatlarında basıncın düşük olması ve eğim çalışmalarının diğer hatlara göre daha önemli olması nedeniyle tıkanıklıklar gerçekleşir. Pimaş boruları atık su hatlarında kullanılmaktadır. Bu nedenle atık su haricinde suyun içerisinde yemek artıkları, saç, sakal kılları gibi birçok farklı malzemenin de olması muhtemeldir. Hatların bağlı olduğu mutfak lavabosu, banyo lavabosu, tuvalet lavabosu, klozet, süzgeçler birçok malzemenin atılmasına veya yanlış malzemenin içerisine düşmesine müsait yerlerdir. Bu gibi nedenlerden dolayı pimaş hatlarında sık sık tıkanıklık problemleri yaşanabilir.

Tıkanıklık Sebepleri

Avrupa yakası tıkanıklık açma hizmetlerinde karşılaşılan pimaş hatlarında tıkanıklığa sebep olan nedenler;

  • Klozetlere, lavabolara atılan yabancı cisimler boyutlarına göre zamanla ya da anında tıkanıklıklara sebep olabilir. Bu malzemeler naftalin parçaları, sabun parçaları, saç sakal parçaları, krem veya makyaj malzemesi atıkları, maske atıkları olabilir.
  • Özellikle duşa kabin süzgeçlerin de temizlik sonrasında su ile beraber akan saç, sakal, vücut kıllarının birikmesi zamanla banyo gider tıkanıklığı sebebidir.
  • Tuvalet giderlerine atılan yabancı malzemeler tuvalet giderlerinin tıkanmasına neden olur. Örneğin çok miktarda tuvalet kağıdının atılması su içerisinde birikmesine ve zamanla tıkanıklık oluşmasına neden olur. Aynı zamanda tuvalet kağıdı haricinde kullanılan temizlik malzemeleri, tuvalet kağıtları, ıslak mendiller, kağıt havlular tuvalet tıkanıklığı nedenleridir.
  • Hatlarda oluşabilecek çöküntüler boruların tıkanmasına neden olabilir.
  • Tuvalet hattına atılan bez parçaları, iç çamaşırlar, çocuk bezleri gibi birçok yabancı malzeme dairenin hattını ya da binanın ana hattınız tıkayabilir.
  • Mutfak lavabolarının dökülen yemek artıkları ve atık yağlar hat içerisinde tabakalaşma ve sonrasında lavabo tıkanıklığı oluşturur.
  • Hat içerisine atılan yabancı cisimler hattın tıkanmasında hattın sahip olduğu eğimde bir o kadar etkilidir. Genellikle hatlarda tıkanıklıklar eğimin az olduğu yerlerde ya da dirseklerde meydana gelir. Hattın eğiminin fazla olduğu yerlerde suyun akış hızı nedeniyle tıkanıklıklar kolay kolay meydana gelmez.

Robotla Avrupa Yakası Tıkanıklık Açma ve Tespiti 

Avrupa yakası tıkanıklık açma hizmetleri veren firmamız en gelişmiş yöntemleri kullanarak hattınıza zarar vermeden ve zaman kaybetmeden tıkanıklık problemlerinden sizleri kurtarmaktadır. Yaptığı işlemleri robotik tıkanıklık açma cihazları ile gerçekleştirerek hem tıkanıklığın kolay tespit edilebilmesi hem de hattın zarar görmemesi sağlar.

Avrupa Yakası Tıkanıklık Açma

Avrupa Yakası Tıkanıklık Açma ve Tespit

                          

Firmamız tıkanıklık açma faaliyetlerinden önce tıkanıklığın robotla tespit edilmesi sağlamaktadır. Böylece tıkanıklığın türü tespit edilerek tıkanıklığa özel yöntemler kullanılmaktadır. Örneğin tıkanıklığın kesme parçalama gibi bir işlemle açılamayacağı durumlarda tıkanıklığın giderilmesi için uygun aparatlar takılır ve müdahale edilir. Takılacak olan aparata ve yapılacak olan müdahaleye robotla tıkanıklık tespiti yapılarak karar verilir. Firmanın Avrupa yakası tıkanıklık açma hizmetlerinde kırmadan ve etrafa zarar vermeden kısa süre içerisinde robotla tıkanıklık tespiti yapmaktadır.

Avrupa Yakası Robotla Tıkanıklık Açma

Yaşanılan gider tıkanıklık problemlerine göre tıkanıklığın açılmasının da aciliyeti olduğu durumlar bulunur. Örneğin bina ana hatlarında yaşanacak olan bir tıkanıklığın kısa süre içerisinde açılması gerekir. Aksi takdirde tıkanıklığın büyümesi, açılmasının daha zorlaşması ve binalar dan yapılan kullanımın devam etmesiyle binanın en alt katlarında bulunan dairelerin atık sularla basılmasına neden olabilir.

Avrupa Yakası Tıkanıklık Açma Nasıl Çalışır?

Firmamız Avrupa yakası tıkanıklık açma hizmetleri kapsamında 7/24 tanıklık açma işleminde robotla tıkanıklık açmaktadır. Firmamız robotla gerçekleştirmiş olduğu tıkanıklık tespitine en uygun çözüm yöntemini geliştirerek uygulamaktadır. Firmamız tıkanıklığın türüne göre robot aparatlarını takarak tıkanıklığın delinmesi, kesilmesi, parçalanması, tutularak dışarıya çıkarılması gibi birçok yöntemi uygular. Genellikle malzemelerin dışarıya çıkarılması ve bu sayede tıkanıklığın borunun ilerleyen kısımlarında tekrar etmemesini sağlar. Yapılan müdahale işlemlerinde hiçbir şekilde kırım işlemi yapılmaz ve bu nedenle kırmadan ve etraf pisletilmeden kolaylıkla tıkanıklık açma işlemleri gerçekleştirilmiş olur.

Avrupa Yakası Tıkanıklık Açma

Avrupa Yakası Tıkanıklık Açma Çalışmaları

                          

Kameralı Görüntüleme İle Tıkanıklık Açma İşlemi yapmayan Firmalara Güvenmeyin!!!

Kameralı görüntüleme ile tıkanıklık açma işlemleri sizleri birçok zarardan kurtarmaktadır. Aynı zamanda hattın içerisini görüntüleyerek yeni tıkanıklık oluşumlarının da önceden tespit edilmesi sağlanmalıdır. Tıkanıklık açma işlemlerinde sorunsuz olarak tıkanıklığın açılması ve pimaş boru içerisinin temizlenerek son halinin de kameralar sayesinde görüntülenmesi sağlanabilir. Yapılan iş görüntüleme sayesinde rahatlıkla denetlenebilir.

Firmamız Avrupa yakası tıkanıklık açma hizmetleri kapsamında müşteri memnuniyetini önemsemektedir. Firmamız kameralı görüntüleme işlemlerini yapmadan tıkanıklık açma işlemi yapan firmalar güvenilir olmadığı konusunda müşterilerini uyarmaktadır. Yapılan işlemlerin kalitesinin ölçülmesi söz konusu değildir. Boru içerisinin temizlenmesi %100 sağlanamaz. İlkel yöntemler kullanılarak yapılan tıkanıklık açma işlemlerinde tıkanıklığın açılması sırasında boruya zarar verilmesi söz konusudur.

Kimyasal madde veya kimyasal lavabo aç, tıkanıklık aç ürünleri ile yapılan müdahaleler neticesinde borunun tahrip olması veya delinmesi söz konusudur. Tıkanıklık problemlerinden kurtulmaya çalışırken hattınıza verilen zararlar neticesinde su kaçağı problemlerinin yaşanması muhtemeldir. Böyle bir problem tıkanıklık problemleri kadar sıkıntılı ve tespiti de bir o kadar zordur. Firmamız Avrupa yakası tıkanıklık açma hizmetleri ile 7/24 hizmetinizdedir. Yapmış olduğumuz tüm işlemlerde 1 yıl tesisat garantisi vererek yaşayacağınız her türlü problemde firmamız sorumluluk almaktadır.

Ev TipiZaman Aralığı2022 Fiyatları
Daire30 dakika Ort.Bizi Arayın
Dubleks45 dakika Ort.Bizi Arayın
Tribleks1 saat Ort.Bizi Arayın
Villa1 saat Ort.Bizi Arayın
FabrikaAlana BağlıBizi Arayın
Dış MekanAlana BağlıBizi Arayın

                            

Şimdi Puan Ver
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.