Başakşehir

Anasayfa » Başakşehir

                            

Başakşehir su tesisatçısı, evlerimizde veya iş yerlerinde oluşan tesisat problemlerinde görevli yetkili ekiplerden oluşur. Tesisat sistemleri zamanla eskir veya zarar görebilir. Kullanım hataları, tesisatçı hataları gibi birçok nedene bağlı olarak oluşan tesisat problemlerinde uzman ekiplerimiz hizmet vermektedir. Başakşehir ve tüm İstanbul çevresinde kalıcı, etkin çözümler üreten İstanbul Başakşehir tesisatçı firması olarak bizleri tercih edebilirsiniz.

Başakşehir Tesisatçı Hizmetleri

Su tesisatları büyük küçük tüm yapılarda kullanılan bir sistemdir. Günlük hayatın vazgeçilmesi olan suyun normal akışında olması tesisat sistemlerinin kalitesine bağlıdır. Su tesisat türlerinin profesyonelce döşenmesi, onarılması, bakım ve montajının yapılması için Rota Tesisat firmamız hizmet vermektedir.

Başakşehir Su Tesisatı Hizmeti

Su tesisatı, tıkalı su tesisatı açma, su tesisatında oluşan sızıntıları bulma, su tesisatı onarma, bakım gibi önemli tesisat çalışmalarını kapsar. Başakşehir su kaçağı tespiti işleminde kırmadan cihazla su kaçağı tespiti yapıldığı gibi, tıkanıklık açma hizmetleri de kırmadan robot cihazlarla tıkanıklık açma hizmetleri sunulur.

Başakşehir

Başakşehir Su Tesisatı

                            

Başakşehir Gider Açma

Tıkanan giderlerinizi açmak için hızlı ve etkili çözümler sunan firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Gider tıkanıklığı tüm tesisat sistemini etkiler ve günlük hayatın aksamasına neden olur.

Başakşehir Pimaş Açma

Pimaşlar, atık suların kanalizasyon kanallarına bağlanmasını sağlayan yapılardır. Pimaşların, eskimesi, kırılması veya bozulması gibi durumlarda tesisat sistemleri sorun oluşturur. Pimaş tıkanıklığını açmak için özel robotik cihazların kullanılması gerekir.

Başakşehir Lavabo Tıkanıklığı Açma

Günlük kullanıma bağlı olarak lavabolara atılan her türlü atıklar lavabo tıkanıklığına neden olur. Tıkanan lavabolar uzman bireyler tarafından açılması ve açılma işleminden sonra lavabo giderlerinin temizlenmesi gerekir. Tüm bu işlemler teknolojik cihazlar ve uzman ekipler yardımı ile yapılmaktadır.

Başakşehir

Başakşehir Lavabo Tıkanıklığı Açma

                            

Başakşehir Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Tuvalet tıkanması başta sağlık sorunları olmak üzere birçok farklı sorunlara yol açabilir. Özellikle tuvalet tıkanması durumunda bireysel müdahale edilmesi sorunun daha fazla büyümesine neden olur.

Başakşehir Su Kaçağı Tespiti ve Su Sızıntısı Bulma

Su kaçağı yapılarda yaşanan büyük sorunlardır. Tespit edilemeyen su sızıntısı gün geçtikçe daha fazla büyür. Tüm binayı etkileyen boyuta gelen su sızıntısı erken önlem alınarak müdahale edilmelidir. Cihazlarla su kaçağı bulma, su sızıntısı tespiti, kırmadan su kaçağı bulma işleminde yüksek başarı oranı elde etmektedir.

Başakşehir su tesisatı firmamız tam donanımlı cihazlar ve ekipler tarafından hizmet vermektedir. Yapılan tüm çalışmalar firmamız tarafından garantilidir ve tamamen orijinal ürünler kullanılmaktadır. 7/24 su tesisat hizmetleri için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Ev TipiZaman Aralığı2022 Fiyatları
Daire30 dakika Ort.Bizi Arayın
Dubleks45 dakika Ort.Bizi Arayın
Tribleks1 saat Ort.Bizi Arayın
Villa1 saat Ort.Bizi Arayın
FabrikaAlana BağlıBizi Arayın
Dış MekanAlana BağlıBizi Arayın