Acil Tıkanıklık Açma Servisi – Cihazla Tıkanıklık Açma

29.01.2021
635

Acil tıkanıklık açma servisi olarak İstanbul’ un tüm semtlerine hizmet vermekteyiz. Tıkanıklık açma; uzman ekip ve teknolojik cihazlar ile yapılmaktadır. Rota tesisat firmamız en kısa sürede tıkanıklık açarak mağduriyetinizi gidermektedir. Lavabo tıkanıklığı açma, gider açma, pimaş açma gibi tıkanıklık sorunları için 7/24 sizlere hizmet veriyoruz. Tuvalet tıkanıklığı gibi zorlu tıkanmalarda kendiniz müdahale etmeden bize başvurmanız tavsiye edilir. Aksi halde tıkanma seviyesini zorlaştırabilir, daha büyük sorunlara neden olabilirsiniz. 

Kırmadan Acil Tıkanıklık Açma Servisi 

Gelişen teknoloji sayesinde tesisat sistemleri sorunları daha kısa sürede ve etkili yöntemler ile çözümlenir. Rota tesisat firmamız acil tıkanıklık açma servisi ile kırmadan tıkanıklık açma hizmetleri vermektedir. İstanbul’ un her noktasına ulaşım sağlayan uzman ekiplerimiz ile ek maliyet çıkarmadan, kısa sürede kırmadan tesisat problemleri giderir. Sizlerde tıkanıklık, su sızıntısı gibi tüm tesisat problemleriniz için bizlere ulaşarak kaliteli hizmetler alın. 

Borularda Yaşanan Tıkanma Nedenleri

Ev ya da iş yerleri gibi yaşam alanlarında bulunan su tesisatı ile ilgili en önemli problemlerden biri de giderlerin tıkanması ile ilgili olmaktadır. Kişilerin yanlış kullanımından ve de dikkatsiz olmalarından kaynaklanan tıkanmalar meydana gelmektedir. Bunların başlıca sebeplerinden biri olan tuvalet kullanımı sırasında yapılan hatalardan biri tuvalet kağıdı veya ıslan mendillerin klozete atılıyor olmasından kaynaklanmaktadır. Zamanla gider borusunda biriken atıklar bir müddet sonra boruyu tıkayarak su geçişine engel olurken kişilerin yaşam kalitesini olumsuz anlamda etkilemektedir.

Bir diğer problem ise genellikle mutfak lavabolarında yaşanan tıkanma sorunları olmaktadır. Bu gibi durumlar ile karşılaşıldığında 7/24 hizmet veren Acil tıkanıklık açma servisi ile uzman ekipler tarafından sağlanan destek ve son teknoloji cihazlar yardımı sayesinde kısa sürede tıkanıklık sorunu çözümlenmektedir. Teknik olarak kırma işlemine ihtiyaç duyulmadan sadece sorunun bulunduğu bölgenin bir kamera yardımı ile tespit edilmesi sonucunda tıkanıklığı temizlemek oldukça kolay bir hal almaktadır. Özel tıkanıklık açma robotlar sayesinde yapılan temizleme işlemi kısa bir süre içerisinde gerçekleştirilirken tıkanıklığın sebep olduğu kötü koku durumu da ortadan kaldırılmış olmaktadır.

Acil Tıkanıklık Açma Servisi

Acil Tıkanıklık Açma Servisi

Acil Tıkanıklık Açma Servis Hizmetleri

Kişilerin yemek artıklarını bulaşıklar üzerinden su yardımı ile temizlemeleri sırasında lavabo içerisine biriken yemek kalıntıları zaman içerisinde tıkanıklıklara sebebiyet vermektedir. Kişiler çoğunlukla bulaşık makinesi kullanırken yaptıkları hatalardan biri de makinenin pis su giderinin lavaboya bağlı olduğunu unutmalarından kaynaklanmaktadır. Tam olarak yemek artıklarından temizlenmemiş bulaşıklar yüzünden zamanla lavabo giderinde biriken birçok artık yüzünden tıkanıklık oluşurken aynı zamanda bu durum kötü kokuların da yayılmasına neden olmaktadır. Özellikle mutfak lavabosu giderinde oluşan tıkanıklık gün içerisinde kişilerin işlerini aksattığı için kısa süre içerisinde temizlenmesi gerekmektedir.

Bu gibi durumların yaşanmaması için lavabo içerisine koruyucu başlık takılarak artıkların gider borusundan birikmesini önlemek mümkün olabilmektedir. Genellikle banyo veya balkon giderlerinde oluşan tıkanmaların sebepleri ise zamanla biriken toz veya deterjan kalıntılarının gider borusu içerisinde zamanla birikmesinden oluşmaktadır. Özellikle küvet veya banyo lavabosunda oluşan pis su giderinin tıkanma sebeplerinden birkaçı ise dökülen saçlar ve sabun artıkları ile meydana gelmektedir. Kişilerin günlük yaşamlarını olumsuz anlamda etkileyen bu durumlarda Acil tıkanıklık açma servisi ile günün her saati ulaşım sağlanabilmektedir.

Acil Banyo Tıkanıklık Açma Servisi 

Eski yapılarda genellikle tesisatla ilgili olan sorunlar boruların eskimesinden kaynaklanabilmektedir. Bunun yanı sıra klozete atılan tuvalet kağıtları veya ıslak mendiller zamanla gider borusu içerisinde tıkanıklığa neden olabilmektedir. Ailenin küçük çocukları tarafından atılan oyuncak parçaları veya farklı cisimlerde tıkanmalara sebebiyet verebilmektedir. Bu nedenle banyo ve klozet giderlerinde sıklıkla tıkanmalar yaşanabilmektedir. Zamanla biriken atıklar pis su gidişini tıkadığı için klozet içerisinde taşmalara varana kadar hijyen açısından olumsuzluklara sebep olabilmektedir. Günlük yaşamı kötü etkileyen bu durum acil tıkanıklık açma servisi sayesinde günün istenilen saatlerinde ulaşım sağlanabilmektedir. Uzman ekipler tarafından kullanılan özel tıkanıklık açma cihazları ile kısa sürede temizlenen banyo ve tuvalet giderleri garantili çözümler sunmaktadır.

Gider içerisini kameralı tesisat görüntüleme yöntemi ile inceleyen uzman ekipler sorunun kaynağını bularak, o noktada işlem gerçekleştirmektedir. Eskiye tesisatçıların yöntemlerine göre herhangi bir kırma işlemine maruz kalınmadan gerçekleştirilen temizlik işlemi bu gibi durumlar için üretilen özel makineler aracılığı ile yapılmaktadır. Uzman ekipler tarafından gerçekleştirilen temizlik sonrası banyo ve tuvalet kullanımında herhangi bir sorun yaşanmamaktadır. Önemli bir konu olan tesisat işlemi alanında deneyimli İstanbul tesisatçı ustalar tarafından yapılması gerekmektedir.

Acil Tıkanıklık Açma Servisi

Acil Banyo Tıkanıklığı Açma

 Acil Tıkanıklık Açma Servisi Teknik Destek Hizmetleri

Genel olarak kullanım alanına göre tıkanıklık sorunları farklılık gösterebilmektedir. Özellikle işletmelerde kullanılan mutfak veya tuvaletler gün içerisinde birçok kişi tarafından yoğun bir şekilde kullanılmasından kaynaklı bazı atıkların tuvalet veya lavabo gibi alanlara atılması tıkanmaları beraberinde getirmektedir. Büyük mutfaklarda sürekli bir iş sirkülasyonu olduğundan oluşabilecek lavabo veya gider tıkanmaları işlerin aksamasına neden olabilmektedir. Birçok sebze ve meyvenin yıkandığı aynı zamanda bulaşıkların yemek artıklarından arındırmak için lavabo içerisinde gerçekleştirilen işlemler zamanla atık su gider borularının tıkanmasına neden olmaktadır.

Bunun haricinde kişilerin yaptığı en büyük hatalardan biri de kullanılan atık yağların lavaboya dökülmesi ile zamanla tıkanıklıkların oluşmasına neden olmaktır. Günlük işlerin aksaması durumunda Acil tıkanıklık açma servisi ile 7/24 hizmet veren ve tesisat sorunlarında oluşan tıkanmaların çözümünü kısa sürede halleden uzmanlar bulunmaktadır. Kullanılan son teknoloji cihazlar ile alanında uzman ekiplerin kısa süre içerisinde sonuç almalarını sağlamaktadır. Özellikle kullanılan kameralı tıkanıklık açma sistemi ile sorunun bulunduğu noktayı tespit eden uzmanlar ayrı bir temizleme cihazı ile kırma işlemi yapılmadan kısa süre içerisinde Acil tıkanıklık açma servisi tıkanma sorununu çözüme kavuşturmaktadır. 

Acil Tıkanıklık Açma Servisi Fiyatları

Yaşam alanlarının hemen her yerinde su kullanımı bulunmaktadır. Bulunan tesisatlar ev ya da iş yerlerinde yanlış kullanımdan kaynaklı zamanla oluşabilecek tıkanmalara neden olabilmektedir. Özellikle mutfak, tuvalet ve yer süzgeçlerinde oluşan tıkanıklıklar birçok nedenden oluşabilmektedir. Günlük hayatı durağan hale getiren gider tıkanma sorunları acil bir şekilde müdahale gerektiren bir durum olmaktadır. Günün her saati hizmet veren Acil tıkanıklık açma servisi ile ev ya da iş yerlerinde oluşan tüm tıkanıklık sorunları kısa süre içerisinde çözüme kavuşturulmaktadır. Tuvalet, mutfak ve banyo gibi alanlarda aynı zamanda yer süzgeçlerinde oluşan tıkanmalar kamera sistemi ile tespit edildikten sonra farklı bir temizleme makinesiyle temizlik işlemi gerçekleştirilmektedir.

Tıkanma yaşanan alanların birbirinden farklı olması yapılan işlemlerde tıkanıklık açma fiyat değişikliklerine neden olabilmektedir. Ayrıca işlem esnasında kullanılan kamera sistemi ve özel tıkanıklık açma robotları sayesinde sorunun yaşandığı alanı kırmadan yapılan tespit ve temizleme işlemi eski yöntemlere göre düşük maliyetlerde yapılmaktadır. Uzman kişilerin müdahalesiyle tıkanıklık tespit edilen nokta üzerinden yapılan temizlik işlemleri bu sayede tıkalı alanları açarken daha kısa sürede garantili sonuçlar verebilmektedir. Acil tıkanıklık açma servisi ile ihtiyaç duyulan her zaman tıkanıklık açma çalışması yapılabilmektedir.

 

Şimdi Puan Ver
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.