Küçükçekmece

Anasayfa » Küçükçekmece

                            

Küçükçekmece tesisat firması olarak tüm tesisat problemlerini kısa sürede çözümlüyoruz. Gezici servislerimizle 7/24 su tesisatçısı olarak hizmet veriyoruz. Su kaçağı bulma, tıkanıklık açma, petek temizliği, tesisat çalışmaları gibi hizmetlerimizle her daim yanınızdayız. Rota Tesisat firması olarak İstanbul Küçükçekmece ve çevresinde kaliteli hizmet anlayışı ile tesisat problemlerini gideriyoruz.

Küçükçekmece Tesisatçı

Küçükçekmece tesisatçı, Küçükçekmece su kaçağı tespiti, Küçükçekmece tıkanıklık açma, sıhhi tesisat ustası, Küçükçekmece su tesisatçısı alanlarında Rota Tesisat uzman ekipleriyle hizmet veriyor. Tamamı alanında uzman ve profesyonel olan ekiplerimiz kısa sürede teknolojik tesisat cihazları yardımıyla çözümler üretir. Küçükçekmece tesisatçınız en uygun fiyat teklifleri ile çalışmaktadır.

Küçükçekmece

Küçükçekmece Tesisatçısı

                            

Küçükçekmece Su Kaçağı Tespiti – Kırmadan Su Kaçağı Bulma

İstanbul su kaçağı bulma hizmetleri profesyonel olarak çözümlenir. Su sızıntısı olan bölge su kaçağı tespiti cihazları ile nokta atışı ile tespit edilir. Tespit edilen kaçaklar kırmadan, ek masraf çıkarmadan, müşterilerimizi mağdur etmeden kısa sürede onarılır. Su tesisatları içerisinde veya dışında oluşan tüm sorunlar için 7/24 hizmet veren Küçükçekmece tesisatçı ekiplerimizden destek alabilirsiniz.

Küçükçekmece Robotla Tıkanıklık Açma

Günümüz teknoloji imkanları kullanılarak tesisat problemleri çözümlenir. Küçükçekmece tıkanıklık açma çalışmaları için özel ekipmanlar kullanılır. Bu cihazlar profesyonel ekipler tarafından uzmanca kullanılır ve garantili tıkanıklık açma işlemi gerçekleştirilir.

Küçükçekmece Tıkanıklık Nedenleri Nelerdir?

Tıkanıklığın birçok sebebi vardır. Özellikle büyükşehirlerde kullanımın fazla olması tıkanıklık problemlerinin çoğalmasına neden oluyor. Belli başlı tıkanıklık sebepleri;

  • Kullanım hataları,
  • Yeni binalarda inşaat sırasında gider borularına atılan molozlar,
  • Eski yapılarda tesisatların eskimesi,
  • Gider-pimaş borularının yanlış döşenmesi.

Küçükçekmece Tuvalet-Klozet Tıkanıklığı Açma

Evinizde veya yaşam alanlarında en sık tıkanıklık yaşanan bölgeler tuvaletlerdir. Yanlış kullanım, yanlış tesisat döşemelerine bağlı olarak tuvaletler tıkanabilir. Rota Tesisat ekipleri olarak tuvalet tıkanması durumunda robot cihazlar kullanarak soruna müdahale eder. Tıkalı giderler kameralı görüntüleme cihazları ile kontrol edilerek tıkanıklık sebebi anlaşılır. Tespit işleminden sonra gider tıkanıklığı açma yöntemi belirlenir ve işlem başlatılır. En uygun klozet-tuvalet tıkanıklığı açma fiyatları için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Küçükçekmece

Küçükçekmece Klozet-Tuvalet Tıkanıklığı Açma

                            

Küçükçekmece Lavabo Tıkanıklığı Açma

Lavabo tıkanıklığı günlük hayatı olumsuz etkileyen problemler arasında yer alır. Lavabo tıkanıklığı açma yöntemleri ilk olarak evde doğal olarak tıkanıklık açma çalışmaları yapılır. Doğal tıkanıklık açma yöntemleri denemeleri bazen olumlu olsa da bazen de istenmeyen sorunlara neden olur. Tıkanıklık boyutunu bilmeden müdahale etmek tıkanıklığı farklı boyutlara taşır. Bu nedenle tıkanıklık açma Küçükçekmece ekiplerinden destek almak faydalı olacaktır.

Küçükçekmece

Küçükçekmece Lavabo Tıkanıklığı Açma

                            

Küçükçekmece Su Tesisat Onarım Fiyatları

Su tesisat onarım fiyatları için uman ekiplerimizin keşif işlemini gerçekleştirmesi gerekir. Küçükçekmece tesisatçı ekiplerimizden destek alarak uygun fiyatlar ile onarım işlemi gerçekleştirebilirsiniz. İstanbul Küçükçekmece ilçesinde verdiğimiz hizmetler ve hizmet fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.

Siz değerli müşterilerimiz için, İstanbul Küçükçekmece 7/24 su tesisat hizmeti veriyoruz. Tesisat problemlerinde  garantili çözümler üreterek sorunlarınızı çözüyoruz. Rota Tesisat uzman kadromuz ve yüksek kalite teknolojik cihazlarımız ile sizlere profesyonel hizmet veriyoruz.

Ev TipiZaman Aralığı2022 Fiyatları
Daire30 dakika Ort.Bizi Arayın
Dubleks45 dakika Ort.Bizi Arayın
Tribleks1 saat Ort.Bizi Arayın
Villa1 saat Ort.Bizi Arayın
FabrikaAlana BağlıBizi Arayın
Dış MekanAlana BağlıBizi Arayın