Acil Su Kaçağı Servisi – Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

29.01.2021
1.126


Türkiye’de tesisat alanında ilk olarak yenilikler ve çözümler getiren Rota Tesisat, kırmadan su kaçağı tespiti hizmetine 2007 yılında başlamıştır. Rota Tesisat, 18 adet servis aracı ve uzman ekibiyle İstanbul’un her ilçesine 30 dakika içerisinde servis göndermektedir.

                          

Acil su kaçağı servisi ekiplerimiz ihtiyaç duyduğunuz her zaman hizmetinize hazırdır. Aniden oluşan su kaçakları veya tıkanıklık sorunlarınızda acil su kaçağı servisi ekiplerimizden destek alarak mağduriyetlerinizi giderebilirsiniz. Su kaçağı problemleri kabusunuz olmasın. İstanbul 7/24 tesisatçı destek hattımızı arayarak en yakın su kaçağı servisi firmamızdan hizmet alın. İstanbul su kaçağı bulma ekiplerimiz ile yaşam alanlarınız kırılmayacak, tesisat yenileme gibi bir derdiniz kalmayacak.

Tesisat sistemleri zamanla aşınabilir ya da yetersiz alt yapılar nedeni ile hasarlar neticesinde sorunlar yaşatabilmektedir. Tesisatta su kaçağı olduğunu anlamak her zaman mümkün olmayabilir. Kombi, kalorifer, mutfak ve banyo giderleri tesisat sistemleri ile bağlantılı sorunlara yol açabilmektedir. Su kaçakları tesisat ya da tıkanmalarla tetiklenebilir ve hatta çok daha büyük sorunlara yol açabilmektedir. Çok sayıda ev ya da iş yerinde yaşanan su kaçağı sorunları neticesinde acil su kaçağı servisi ekiplerinden yardım alabilmek mümkündür.
                          

Su Kaçağı Nedenleri

Su kaçakları ya da sızdırmalar hemen her ev ve iş yerinde yaşanması muhtemel olan problemlerdir. Yaşanan bu sorunların sebepleri çeşitli nedenlere dayanıyor olabilir. Tıkanmaların en sık yaşanma nedenlerinden biri de kimyasal lavabo ve gider açma ürünleridir. Tıkanıklık açma amaçlı kullanılan çok sayıda ürün zamanla tesisat sistemlerinde aşınmalara ve dolayısı ile de sızdırma ve su kaçaklarına neden olabilmektedir. Tıkanmaların yaşanması kullanım hatalı da olabilmektedir, eskiyen tesisat sistemi ve alt yapı sistemi nedenli de olabilmektedir.

Bu nedenle kullanımına dikkat edilen giderler, düzenli olarak yapılacak olan bakım ve temizlikler neticesinde su kaçağı yaşanma risklerinin de önüne geçilmiş olmaktadır. Acil su kaçağı servisi her bölgeye ve günün her saati ulaştırılan bir hizmettir. Kırmadan kameralı su kaçağı tespiti yapılabilen bazı su kaçağına neden olan hasarlar oldukça pratik bir biçimde çözümlenebilmektedir.

Kombilerde düşen basınç genelde tesisat sistemlerindeki kaçakların habercisidir. Bu gibi sorunları kimyasal ilaçlar yardımı ile birkaç günde onarılmış hale getirmek mümkündür. Yaşanan su sızıntısı ve kaçakların nedeni tıkanmalar da olabilmektedir. Herhangi bir şekilde yaşanan tıkanmaların nedeni acil su kaçağı servisi tarafından yapılacak keşif çalışmaları ile daha net şekilde öğrenebilir. Gerek termal kameralı su kaçak tespit cihazları gerek se akustik dinleme cihazları ile noktasal su sızıntısı tespiti yapılmaktadır. 

Acil Su Kaçağı Servisi

Su Kaçağı Tespiti ve Onarımı 
                          

Su Kaçağı Tespiti

Su kaçakları çeşitli nedenlerle olabilmektedir. En temel nedenlerden biri tesisat sistemlerinin bina inşa sürecinde doğru şekilde döşenmemiş olmasıdır. Gelişen teknoloji ile kırmadan dökmeden sızıntının nerede yaşandığı nokta atışı olarak tespit edilebilmektedir. Acil su kaçağı servisi veren ekipler yeni gelişen teknolojinin de katkısıyla geliştirilmiş olan özel cihazlar ile kaçağın yaşandığı nokta tam olarak tespit edilir ve duruma en uygun şekilde onarım işlemi uygulanır.

Acil su kaçağı servisi haftanın her günü ve her saati hizmet veren ekipler ile oldukça kısa sürede problemleri çözebilmektedirler. Akustik dinleme cihazları ile gerekli taramalar yapılır ve kaçağın, sızıntının tam olarak nerede olduğu tespit edilir ve gerekli alternatif onarım yöntemleri uygulanarak kırmaya gerek kalmadan tesisat sistemini onarabilmek oldukça kolaydır. Su kaçağı tesisat sistemini etkileyen farklı nedenler ile olabilmektedir. Tıkanmalar ise en çok rastlanan nedenler arasındadır. Kırmadan yapılacak su kaçağı tespiti ve onarımı ile hem zamandan hem de bütçeniz açısından tasarruf etmiş olursunuz.

Kırmadan Su Kaçağı Tamiri

Çok sayıda ev ve iş yerlerinde ortak kullanım alanları olan banyo ve mutfaklarda tesisat sisteminden yararlanılmaktadır. Oldukça sık kullanım alanları içerisinde yer alan mutfak ve banyolarda çeşitli nedenler ile tesisat sisteminde sorunlar yaşanabilmektedir. Sızıntı yapan tesisat sistemleri daha büyük sorunlara neden olabilmektedir. Bu nedenle acil su kaçağı servisi hizmetlerinden yardım alarak kısa sürede kalıcı ve sonuç garantili işlemler ile sorununuzu çözüme ulaştırabilirsiniz. Kırmadan su kaçağı tamir işlemi öncelikle kaçağın tespit edilmesini gerektirmektedir. 1 fayans kırılarak akustik dinleme cihazı ve özel görüntüleme cihazları tesisat sistemi içerisinde kaçağın tespiti yapılır.

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Yapan Ustalarımız

Bazı durumlarda deforme olan alan farklı bir noktadayken sızıntılar da başka noktalarda yaşanabilmektedir. Su kaçağının yaşandığı noktaların tespiti yapıldıktan sonra, uzman tesisat ustalarımız en uygun olan yöntemler ile onarımları sağlar. Sızıntılar nedeni ile nemli alanlar olabilmektedir. Bu nedenle fayansı hemen kapatmak yerine kuruması için birkaç gün beklemek daha doğru olacaktır. Kapatma süresi ile ilgili detaylı bilgiyi tesisat ustaları sizlere aktaracaktır. Kurumayan alanlar rutubet ve duvar kabarmalarına neden olabilmektedir. Acil su kaçağı servisi hizmeti uzman ekiplerden alındığında daha güvenilir ve kalıcı sonuçlar elde etmek mümkün olacaktır.

Acil Su Kaçağı Servisi

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

                          

Su Kaçağı Tamiri Fiyatları

Su kaçağı tespiti gelişen teknoloji ile yeni cihazlar kullanılarak kolaylıkla ve tam olarak sorunun yaşandığı noktayı saptayabilme olanağı sunmaktadır. Cihazlar bu kadar yoğun kullanıma sahip değilken su kaçağı tespiti tahmini olarak birden fazla noktada kırma işlemi yapılarak keşfedilmekteydi. Bu işlemler hem zaman hem de maliyet açısından oldukça olumsuz etkilere sahipti. Gelişen cihazlar ile acil su kaçağı servisi hizmetleri ile oldukça pratik ve kısa süre içerisinde tespit ve onarım işlemleri gerçekleştirilebilmektedir.

Su Kaçağı Tespit Firması Nasıl Seçilir?

Acil su kaçağı tespiti yaptırmak isterken panikleyip yanlış seçimler yapmayın. Kırmadan su kaçağı tespiti yapan firma arayışında en büyük yanlış paniğe kapılıp ilk bulduğunuz firmalardan destek almaktır. Bu yanlışa düşmemek için seçtiğiniz firma hakkında detaylı araştırma yapmanızı öneriyoruz. Rota tesisat firması olarak gönül rahatlığı ile bizleri tercih edebilirsiniz. Alanında uzman ekiplerimiz ve teknolojik cihazlarımız ile acil su kaçağı servisi hizmetlerimiz kaliteli olarak yapılmaktadır. İstanbul’ un neresinde olursanız olun sizlere en yakın acil su kaçağı servisi ekipleri yönlendirilir ve en kısa sürede mağduriyetleriniz giderilir.

Uzman Su Kaçağı Servisi Ekipleri

Hemen her ev ve iş yerinde yaşanması muhtemel su sızıntı sorunlarında uzman ekipler gerekli işlemleri yerine getirerek sorunu çözebilmektedirler. Acil su kaçağı servisi haftanın her günü ve her saati hizmet veren ekipler tarafından oldukça hızlı ve kolay bir biçimde sonuçlandırılabilmektedir. Sızıntı ve tıkanmalar özel ekipmanlar ile görüntülenebilir ve sorun yaşanan bölgeye gerekli şekilde müdahale gerçekleştirilir. Oldukça yoğun nüfus artışı yaşanması neticesinde alt yapılar ve tesisat sistemleri zamanla yetersiz kalabilmektedir. Tıkanmalar ve sızıntılar oldukça büyük sorunlara da yol açabilmektedir. Bu nedenle zamanında ve doğru şekilde onarılması son derece önemlidir.

Hem zaman hem de maliyet açısından son teknoloji ürünler kullanarak hizmet veren acil su kaçağı servisi ekiplerinden destek almak daha doğru olacaktır. Su kaçağı ya da sızıntılar özellikle apartmanlarda önlemi alınmazsa diğer dairelerin duvarlarında da rutubet ve kabarmalara neden olabilmektedir. Sızıntılar duvar ve yerden geçen tesisat sistemlerinde yaşandığı için erken müdahale edilmediğinde zamanla kabarmalara neden olur ve daha maliyetli tadilat işlemleri kaçınılmaz bir hal alabilir. Bu nedenle alanında uzman olan deneyimli acil su kaçağı servisi ekiplerden destek almak hem zaman hem de garantili sonuçlar açısından daha avantajlı olacaktır.

Ev TipiZaman Aralığı2022 Fiyatları
Daire30 dakika Ort.Bizi Arayın
Dubleks45 dakika Ort.Bizi Arayın
Tribleks1 saat Ort.Bizi Arayın
Villa1 saat Ort.Bizi Arayın
FabrikaAlana BağlıBizi Arayın
Dış MekanAlana BağlıBizi Arayın

                            

Şimdi Puan Ver
[Toplam: 3 Ortalama: 2.3]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.