5 Adımda Lavabo Tıkanıklığı Açma – İstanbul Lavabo Açma

Anasayfa » 5 Adımda Lavabo Tıkanıklığı Açma – İstanbul Lavabo Açma

Türkiye’de tesisat alanında ilk olarak yenilikler ve çözümler getiren Rota Tesisat, kırmadan su kaçağı tespiti hizmetine 2007 yılında başlamıştır. Rota Tesisat, 18 adet servis aracı ve uzman ekibiyle İstanbul’un her ilçesine 30 dakika içerisinde servis göndermektedir.

                            

Kırmadan, dökmeden 5 adımda lavabo tıkanıklığı açma nasıl yapılır? %100 garantili olarak lavabo tıkanıklığı açma çalışmaları için Rota tesisat ekipleri 7/24 hizmet vermektedir. İstanbul lavabo tıkanıklığı açma hizmetlerimizden uygun fiyatlar ile yararlanabilirsiniz. Lavabo açma için gerekli olan ekipman ve profesyonel ekibimizle İstanbul genelinde hizmet vermekteyiz.

Kırmadan lavabo tıkanıklığı açma çalışmalarımız etkili ve kalıcı çözümler sunar. İstanbul genelinde uzman ekiplerimiz ve donanımlı cihazlarımız ile kırmadan tıkanıklık açma çalışmaları yaparak mağduriyetlerinizi gideriyoruz. Geleneksel yöntemlerin aksine tam donanımlı ve teknoloji yenilikleri ile tıkalı lavabo, tıkalı tuvalet, klozet, banyo giderlerini açıyoruz. Firmamız en güncel tıkanıklık açma yöntemleri ile 7/24 hizmetinizde. Beklemediğiniz zamanlarda oluşan tesisat sorunları için acil tıkanıklık açma servisi ile her daim yanınızda.

Lavabo Tıkanıklığı Neden Olur?

Lavabo tıkanıklığı problemi birçok nedene bağlı olarak gelişir. Tıkalı bir lavaboyu açmak için bireyler bilinçsiz olarak pek çok farklı yöntem deneyebilir. Bu denemeleri yapmadan önce lavabo tıkanıklık boyutunun bilinmesi gerekir. Lavabonun tıkanma boyutunu anlayabilmek için profesyonel destek almak önemlidir. Peki yaşam alanlarında en sık kullanılan lavabolar neden tıkanır?

  • Lavabo tıkanıklığı boruların eskimesinden dolayı kaynaklanıyor olabilir.
  • Tesisat boruları dışından en sık lavabo tıkanma problemleri kullanıcı hatasından kaynaklanır. Kullanıcı hataları lavabolara yiyecek ve içecek artıklarının atılması, katı cisimlerin borulara kaçması, yağ kalıntılarının lavabolardan dökülmesi, saç, kıl, peçete gibi atıkların lavabolara bırakılması gibi hatalardır.
  • Tesisat döşemelerinin yanlış veya kalitesiz malzemeler kullanılarak döşenmesi de lavabo tıkanıklığı sebepleri arasındadır.

Bu sorunlardan kaynaklı lavabo tıkanıklıkları nasıl açılır sorularınızın cevabı firmamız tarafından oldukça basit yöntemlerle çözüme kavuşur. 5 adımda lavabo tıkanıklığı nasıl açılır? inceleyelim.

5 Adımda Lavabo Tıkanıklığı Açma

Lavabolar Neden Tıkanır?

                              

5 Adımda Lavabo Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

5 adımda lavabo açma işlemleri hakkında uzmanlarımız bilgi veriyor. Tıkanan lavaboyu nasıl açarım sorularınıza çözüm olarak en etkili lavabo tıkanıklığı açma çalışmaları yapıyoruz. Lavabo tıkandı nasıl açarım? İşte size 5 adımda lavabo tıkanıklığı nasıl açılır detaylı bilgileri veriyoruz. Lavabo tıkandı ve su gitmiyor ise, ilk olarak açık muslukları kapatın. Lavabo deliğini ve pimaş giderini kontrol ederek tıkanmaya sebep olan cisim var mı bakabilirsiniz. Yapmanız gereken işlemleri sırasıyla uygulayarak tıkanan lavaboyu açabilirsiniz.

1. Pompa Yardımı ile Lavabo Tıkanıklığı Açma

Elinize bulunan pompa ile gider deliğinde boşluk kalmayacak şekilde pompa gidere yerleştirilir. Sert ve hızlı hareketler ile gider pompalanır. Bu işlemi gider açılana kadar tekrarlayabilirsiniz. Pompalama sonunda tıkanma hala açılmıyor ise uzman ekiplerimizden destek alabilirsiniz. Ancak dikkat edilmesi gereken bir nokta pompalama esnasında aşırı kuvvet uygulama lavabonun düşmesine sebep olabilir. Bu nedenle pompalama yaparken bu durumu göz önünde bulundurmalısınız.

2. Doğal Yöntemler ile Lavabo Tıkanıklığı Açma

Doğal yöntemler ile lavabo açma birçok kişinin başvurduğu yöntemlerdir. Lavabo tıkandı su gitmiyor ne yapmalıyım sorusunu merak edenler doğal tıkanıklık açma yöntemlerine başvuruyor. Doğal lavabo açıcı ürünleri olarak; karbonat, beyaz sirke, sıcak su uygulaması kullanılabilir. Doğal ürünler ile lavabo tıkanması açmak için kullanılan su miktarına dikkat etmelisiniz. Eğer boşaltılan su giderden gitmiyorsa ikinci veya üçüncü denemeler yapılmamalı, hemen profesyonel destek alınmalıdır.

3. Aletler İle Lavabo Tıkanıklığı Açma

Lavabo açma spiralleri yoksa evinizde bulunan elbise askısı tellerini tıkanıklık açmak için kullanabilirsiniz. Teli gidere girecek şekilde ileri geri hareket ettirerek tıkanıklığa neden olan cisimleri geri çekebilirsiniz. Tel kullanımında dikkat etmeniz gereken nokta ise telleri hareket ettirirken gider borularına zarar verebilirsiniz. Bu durumda lavabo açma pahalıya mal olabilir.

5 Adımda Lavabo Tıkanıklığı Açma

Aletler ile Lavabo Tıkanıklığı Açma

                            

4. Kimyasallar İle Lavabo Tıkanıklığı Açma

Lavabo borusu tıkanıklığı nasıl açılır? sorularına verilen yanıtlarda kimyasal lavabo açma ürünleri kullanımı da tavsiye edilebilir. Nalbur veya herhangi bir satış noktasından kimyasal lavabo aç ürünleri temin edebilirsiniz. Bu kimyasallar üzerinde verilen talimatlara uygun olarak lavabo tıkanıklığı açma işlemi yapabilirsiniz.

Uzman tesisat ekipleri olarak bu yöntemi çok sık kullanmanızı tavsiye etmiyoruz. Çünkü lavabo açma kimyasalları zamanla pimaş ve gider borularına kalıcı hasarlar verir. Basit bir tıkanıklık sorununu daha maliyetli hale getirerek bütçenize de zarar verir. Bu durumda yapmanız gereken uzman İstanbul tesisatçı ekiplerimizden destek almak en doğrusudur.

5. Uzman Lavabo Tıkanıklığı Açma Firmalarından Servis Talep Etmek

Kesin ve kalıcı çözüm olarak lavabo tıkanıklığı açmak istiyorsanız tek yapmanız gereken profesyonel tıkanıklık servisi desteği almaktır. Teknolojik cihaz kullanılarak, alanında profesyonel ekiplerimiz tarafından 7/24 tıkanıklık açma servisi verilmektedir. İstanbul lavabo tıkanıklığı açma firması olarak bütçenize uygun fiyatlar ile hizmet veriyoruz. Lavabo tıkanıklığı açma fiyatları yapılan işleme göre farklılık gösterir. Güncel 2021 tıkanıklık açma fiyat bilgisi için firmamıza ulaşabilirsiniz.

Rota Tesisat Firması Lavabo Tıkanıklığı Açma

Lavabo tıkanıklığı açma, özel geliştirilmiş olan kameralı gider ve boru görüntüleme cihazları ile oldukça pratik bir şekilde çözümlenebilmektedir. Lavabolar neden tıkanır? ve tıkanmaya nasıl bir cisim sebep oluyor bu durumları belirlemek izlenecek yöntem konusunda yol gösterici olmaktadır. Tıkanmalara müdahale edecek olan deneyimli ve uzman tesisat ekipleri öncelikle boruların iç kısmı kameralı sistemler ile gözetlenmektedir. Yapılan görüntülümeler neticesinde tıkanma noktası ve tıkanmaya neden olan her ne ise keşfedilir. Sonrasında özel robotlar ile giderler ve boruların içerisi temizlenir. İşlem tamamlandığında tazyikli su ile boruların içerisi temizlenir ve son olarak kameralı cihazlar ile yeniden boruların içi kontrol edilir.

5 Adımda Lavabo Tıkanıklığı Açma

Lavabo Tıkanıklığı Açma

                            

%100 Etkili Lavabo Tıkanıklığı Açma

Ev TipiZaman Aralığı2022 Fiyatları
Daire30 dakika Ort.Bizi Arayın
Dubleks45 dakika Ort.Bizi Arayın
Tribleks1 saat Ort.Bizi Arayın
Villa1 saat Ort.Bizi Arayın
FabrikaAlana BağlıBizi Arayın
Dış MekanAlana BağlıBizi Arayın
                            

Firmamız ekipleri tarafından yapılan profesyonel çalışmalar, su dolu lavabo tıkanıklığı açma işleminde sonuç garantisi vermektedir. Çok sayıda yaşam alanında ortak kullanım alanı olan banyo ve tuvalet lavabolarında da çeşitli nedenler ile tıkanmalar yaşanması muhtemeldir. Kırmadan lavabo tıkanıklığı açma işlemleri bu şekilde yapılabilmektedir. Cihazlar ile yapılmayan çalışmalarda tıkanmanın yaşandığı nokta tam olarak bilinemediği için belirli ölçümlere göre mutfak ya da banyolarda kırma işlemleri yapılabilmektedir.

Kırma işlemi yapılarak tıkanıklık açma girişimleri hem daha uzun sürede çözümlenmektedir hem de tadilat zahmeti ve masrafları gibi fazladan masrafa sebep olabilmektedir. Mutfak lavabo tıkanıklığı açma yöntemleri en etkili olarak cihaz kullanımı ile yapılmalıdır.

5 adımda lavabo tıkanıklığı açma işlemleri edinilen deneyimler neticesinde belirtilmiştir. Evde lavabo açma yöntemleri geçici çözümler sunar. Kalıcı ve kesin olarak sonuç garantili lavabo tıkanıklık açma çalışmaları sadece uzman ekip ve teknolojik cihazlarla yapılır. Lavabo tıkanıklığı nasıl açılır evde? sorusunun cevabını 5 adımda lavabo tıkanıklığı açma yöntemlerinde bulabilirsiniz.  

Özet
5 Adımda Lavabo Tıkanıklığı Açma - İstanbul Lavabo Açma
Servis Şekli
5 Adımda Lavabo Tıkanıklığı Açma - İstanbul Lavabo Açma
Sağlayıcı Adı
Rota Tesisat,istanbul,istanbul-34000,
Telephone No.0 537 787 7218
Servis Bölgesi
İstanbul
Kısa Açıklama
Kırmadan, dökmeden 5 adımda lavabo tıkanıklığı açma nasıl yapılır? %100 garantili olarak lavabo tıkanıklığı açma çalışmaları için Rota tesisat ekipleri 7/24 hizmet vermektedir.