Klozet Gideri Açma

29.01.2021
869


Türkiye’de tesisat alanında ilk olarak yenilikler ve çözümler getiren Rota Tesisat, kırmadan su kaçağı tespiti hizmetine 2007 yılında başlamıştır. Rota Tesisat, 18 adet servis aracı ve uzman ekibiyle İstanbul’un her ilçesine 30 dakika içerisinde servis göndermektedir. 

                         

Klozet gideri açma çalışmaları yapılırken kırmadan ve ek masraf çıkarmadan işlem yapılır. Teknolojik ve donanımlı cihaz kullanan Rota Tesisat ekiplerimiz alanında uzman ve profesyonel çözümler ile hizmet vermektedir. Klozet tıkanıklığı korkulacak boyutta bir sorun değildir. Özellikle günümüz teknolojisi ile eski çözümler yerine kırmadan klozet tıkanıklığı giderme çalışmaları müşterilerimizi memnun etmektedir. Ekonomik klozet tıkanıklığı açma fiyatları da bütçenizi düşünerek belirlenen ücret tarifeleridir. 7/24 İstanbul tesisat ustaları tüm semtlere hizmet vererek, kısa sürede mağduriyetlerinizi gidermektedir. 

Klozet Gideri Açma; Sorunlar ve Çözümleri

Klozet gideri açma işlemleri klozet ve klozet giderleri tıkanmaları sonucunda ihtiyaç duyulan işlemlerdir. Klozetler çeşitli nedenlerden dolayı tıkanabilmektedir. Çok sayıda kişi klozet tıkanma ve taşmalar sonucunda evde bazı farklı yöntemler kullanarak sorunu gidermeye çalışır. Fakat hiçbiri uzun ömürlü sonuçlar vermemektedir. Telle tıkanıklık açma, pompa ile tıkanıklık açma ya da farklı kimyasallardan yararlanılarak klozet tıkanıklığı açma işlemi uygulanır. Bu çözümler kısa süreli düzelmeler sunabileceği gibi daha büyük sorunlara da neden olabilmektedir.

Özellikle çocukların klozetlere attıkları çeşitli cisimler ya da oyuncaklar sıkça rastlanan klozet giderlerinin tıkanmasına neden olabilmektedir. Klozet giderleri tıkandığında sifon çekildiğinde su gitmek yerine yükselerek taşmalara neden olabilmektedir. Böyle durumlar daha da büyük çalışmalar sonucunda çözümlemeler sunulmasına ihtiyaç doğurmuş olur. Yaşanan klozet gideri tıkanma sorunlarında tesisat sistemi, gider borularının içleri tamamen açılmalı ve temizlenmelidir. Özel görüntüleme cihazları ile klozet içerisi taranır ve tıkanıklığa neyin neden olduğu ve tam olarak hangi noktada tıkanma yaşandığı belirlenir. Belirlenen noktaya özel robotlar kullanılarak ulaşılır ve tıkanıklığa neden olan cisimler robotların yaylı uçları kullanılarak parçalanır ve tıkanıklık giderilir.

Klozet Gideri Açma

Klozet Gideri Açma Çözümleri

                         

Kırmadan Klozet Giderleri Açmak

Kırmadan klozet gideri açma, yeni nesil teknolojiler sayesinde üretilmiş olan özel cihaz ve makineler ile oldukça pratik ve hızlı bir şekilde uygulanabilmektedir. Geçmiş dönemlerde eski tip yöntemler uygulanarak yapılan tıkanma açma işlemlerinde farklı noktalarda kırma işlemleri yapılarak tadilat masraflarına neden olunabilmektedir. Klozet gideri açma işlemi özel makineler ve cihazlar ile doğru şekilde hesaplanmaların yapmasını ve garantili sonuçların alınmasına avantaj sağlayacak özellikler sunmaktadır. Yapılacak özel görüntüleme cihazı taraması sayesinde tam olarak hangi noktada tıkanma yaşandığını göstermektedir. Ayrıca klozet tıkanması açılırken robotların kullanımı esnasında da görüntüleme yapılmaktadır.

Yapılan işlem tamamlandıktan sonra yeniden görüntülü tarama yapılır ve eğer hala sorun var ise, robot ile yeniden temizlenmesi sağlanır. Klozet görüntüleme sistemi sayesinde işlem tamamlandıktan sonra yeniden gider boruları kontrol edilir ve tıkalı gider açma garantili sonuçlar verecek şekilde temizlenmiş olur. Çok sayıda farklı yerde de olsa klozet kullanımları ortak alanlar olması nedeniyle en sık kullanılan yerlerden biridir. Çeşitli nesneleri, peçetelerin kağıtların atılması nedeniyle tıkanması mümkün olan klozet giderleri düzenli ve belirli zamanlarda bakımı yapıldığında uzun süreli olarak tıkanma riskleri ortadan kalkmış olmaktadır.

Islak Zemin Giderleri Açma Hizmetleri

Klozet gideri açma hizmetleri, acil bir durum olması nedeniyle uzman İstanbul tesisat ekipleri tarafından haftanın her günü ve her saati hizmet vermektedir. Özellikle alanında uzman ve güvenilir olan su tesisat ustaları tarafından yürütülecek olan çalışmalar daha doğru ve kesin sonuçlar almak açısından oldukça önemlidir ve tercih edilmesi daha doğru olan bir yöntemdir. Çeşitli nedenler ile tıkanmaların yaşandığı ve çok sayıda yaşanan problemde taşmaların da olması kaçınılmaz bir hal almaktadır. Yapılan ilk hatalardan biri pompayla klozet açma işlemine başvurmak olmaktadır.

Pompa ile geçici sonuçlar alınabilir ya da olumsuz sonuçlar da alınabilir. Yapılacak olan işlemlerin uzman kadrolar ile yürütülen süreçler olması hem klozet tıkanıklığı nedeni olan nesnenin anlaşılması açısından hem de tıkanmanın tam olarak nerede olduğunun tespiti açısından oldukça önemli bir konudur. Tıkanmalar zamanla su kaçaklarına da neden olarak tesisat ve diğer dairelerde de sorunlar ortaya çıkmasında büyük bir payı olmuş olur. Alınacak önlemler ve doğru klozet gideri açma hizmetleri ve boru açma işlemleri uygulandığında oldukça olumlu ve kalıcı sonuçlar almak mümkündür.

Klozet Gideri Açma; Klozet, Alaturka Tuvaletlerin Tıkanması

Klozet ve alaturka tuvaletlerin tıkanması, tuvalet yapıları farklı olsa da açma işlemleri için benzer cihazlar ve yöntemler kullanılmaktadır. Klozet gideri açma gerekliliği tıkanmalar sonucu doğmaktadır. Özellikle kâğıt peçete, saç telleri ve kıllar gibi cisimler nedeniyle tıkanmaktadır. Bazı durumlarda eskimiş olan tesisat sistemleri de tıkanmalara neden olabilmektedir. Tıkanmalara zamanında müdahale edilmediğinde daha büyük ve masraflı olabilecek sonuçlar yaşanması olası bir durumdur. Evlerde ya da iş yerlerinde tuvaletler ortak kullanım alanları olması nedeni ile de tıkanma yaşanması muhtemel olan yerler olmaktadırlar.

Yeni nesil teknolojiler ile geliştirilmiş olan çeşitli tıkanıklık açma cihazları ile gider ve borulardaki tıkanıklıklar sonuç garantili olarak uzman ekipler tarafından çözümlenebilmektedir. Cihazla tıkanıklık açan firmalar tarafından destek almak çok farklı açılardan daha avantajlıdır. Güvenilir ekipler ile cihaz ve makineler kullanılarak yapılan tıkanan gideri açma işlemleri sonuç garantilidir ve oldukça hızlı bir şekilde çözümlenmesi de yaşam akışını etkilememesi açısından avantajlıdır. Tuvaletler sıkça kullanılan alanlar olmasından dolayı yaşanacak tıkanmalar uzun süre kullanım sağlanamamasına neden olabilmektedir. Fakat yeni sistemler sayesinde zaman sorunu olmadan kısa süre içerisinde tıkanma problemleri giderilebilmektedir.

Klozet Gideri Açma

Klozet Gideri Açma Çalışmaları

                         

Kimyasal Ürünler İle Tuvalet, Klozet Gideri Açma

Klozet gideri açma işlemi için kimyasal klozet açıcı hemen herkesin başvurduğu yöntemlerdendir. Kimyasal açıcılar ya da farklı ürünlerin karışımları ile klozet giderlerini açma işlemi çok sayıda kişi tarafından uygulanmaktadır. Klozette tıkanma olmadan da rutin olarak bu işlemi yapan çok sayıda kişi vardır. Fakat bu tür yöntemler gider borularını aşındıracağı için tavsiye edilmemektedir. Ayrıca gider boruları içerisindeki atıkları tamamen gidermez sadece ileriye doğru itilmesine yardımcı olur.

Alternatif yöntemlerin denenmesi zamanla daha büyük sorunlara da yol açabilir ve tesisat sistemine de zarar vererek sızıntılara ve sızıntıların başka daireleri de etkilemesine neden olabilmektedir. Bu nedenle profesyonel ekipler tarafından verilen klozet gideri açma hizmetleri, cihaz ve teknolojiler ile kesin sonuçlu uygulamalar uzun vadede daha avantajlı olacaktır. Özellikle de nüfusun yoğun olduğu bölgelerde çok sayıda ev tarafından kullanılan alt yapılar da zamanla tıkanma ve taşmalara neden olabilmektedir. Bu nedenle de profesyonel ve güvenilir ekiplerden tıkanma olmasa da düzenli olarak tesisat bakım kontrolleri hizmet almak yaşanması muhtemel olan tıkanmaların da önlenmesine katkı sağlamaktadır. Klozet gideri açma hizmeti almak için firmamıza ulaşabilirsiniz. Servis çağrınıza en yakın klozet gider açma ekipleri yönlendirilerek mağduriyetiniz giderilir ve ek maliyet ödemelerinden korunmuş olacaksınız.

 

Şimdi Puan Ver
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
ETİKETLER:
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.