Güngören Tıkanıklık Açma – Robotla Tıkanıklık Açma Güngören

01.03.2021
352

                          


Güngören tıkanıklık açma 
konusunda hizmet veren firmamız 7/24 sizlere destek vermektedir. Kırmadan, dökmeden, evinize zarar vermeden tıkanıklık açma işlemi için her daim bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz. Güngören tıkanıklık problemleri beklemediğiniz zamanlarda ortaya çıkabilir. Paniğe kapılmadan firmamız ekiplerine ulaşarak kaliteli ve uygun fiyatlı hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Rota Tesisat; Güngören Tıkanıklık Açma Hizmetleri

Firmamız tüm tesisat problemlerinize çözüm ortağı olarak uzun yıllardır faaliyet göstermektedir. Tesisat problemleri bir evin en önemli ve en gerekli kullanım alanlarını etkilemektedir. Bu nedenle evlerinizde oluşan su kaçakları, tıkanıklıklar ve daha birçok tesisat probleminde Rota Tesisat firmamız gelişmiş teknolojilerle en hızlı çözümleri sunmaktadır. Firmamız kırmadan robotla tıkanıklık açma işlemleri ile sizleri kırma ve yüksek maliyetlerden kurtarmaktadır.

Tüm İstanbul’ a sunmuş olduğumuz üstün hizmetleri Güngören ilçesine de eksiksiz olarak sunmaktayız. Aynı zamanda Akıncılar, Güngören, Sanayi, Tozkoparan semtlerine de eksiksiz olarak profesyonel ekiplerimizle robotla tıkanıklık tespiti, Güngören tıkanıklık açma, gelişmiş teknolojiler ve cihazlar ile su kaçağı bulma gibi birçok tesisat hizmeti vermekteyiz.

Güngören Tıkanıklık Açma

Güngören Tıkanıklık Açma Hizmeti

                          

Tıkanıklık Neden Oluşur?

▪ Evlerde ve ofislerde sık sık karşılaşılan problemlerden biri olan Pimaş tıkanıklıkları özel alanları kullanımını kısıtlamaktadır. Tıkanıklık nedeniyle tuvaletler ve banyolar kullanıma kapanmak zorunda kalmaktadır. Eğer tıkanıklık bir dairenin iç hatlarında değil de binanın ana hatlarında ise etki alanına giren bütün dairelerde kullanımın durdurulması gerekebilir. Bu durum hem bina için hem de daire kullanıcıları için oldukça büyük bir problemdir.

 Pimaş borular imalat sırasında belli bir eğime sahip olarak ve kaliteli malzemeler kullanılarak yapılmalıdır. Gereksiz yere es borusu ya da gereksiz dirsekler kullanılmamalıdır. Dirseklerin fazlalığı boruların ezik büzük olması, conta noktalarının içeriye sarkık olması boru hatlarının zaman içerisinde tıkanmasına sebep olmaktadır. Aynı zamanda imalatın haricinde de dikkat edilmesi gereken durumlar bulunmaktadır. İnşaatın yapım aşamasında tüm gider hatlarının başlarına tıpa veya benzeri malzemeler takılmalıdır. Aksa halde toz, harc ve benzeri inşaat atıkları gider hatlarına dolmakta ve zamanla kullanıma başlandığında tıkanıklıklara sebep vermektedir.

▪Kullanım esnasında tuvalet giderlerine kalın yapılı ve çok miktarda tuvalet kağıdı atılması tuvaletin tıkanmasına sebep olmaktadır. Aynı zamanda tuvalet kağıdı haricinde de kullanılan kalın yapıdaki malzemelerin tuvalete atılması gider hatlarının tıkanmasına sebep olmaktadır.

▪Tıraş sonrası sakal, saç kıllarının gider hatlarına kaçırılması veya bilerek atılması da zaman içerisinde pimaş içerisinde atıkların birikmesine ve tıkanıklık oluşmasına sebep olmaktadır. Özellikle eğimin az olduğu pimaş borular da zaman içerisinde birikmeler ve tıkanmalar kireçlenme sebebiyle oluşmaktadır. Suyun yapısına göre yosunlaşma gibi problemlerde oluşabilmektedir.

Güngören Tıkanıklık Açma Firması Seçimi

Yaşam alanlarınızda ki tıkanıklık büyük problemlere yol açabilir. Bu nedenle firmamız robotla tıkanıklık açma hizmeti vererek tüm İstanbulluları bu dertten kısa sürede kurtarmaktadır. Tıkanıklık ile karşılaşıldığında tıkanıklık açan firma seçimi yapmak oldukça zor bir işlemdir. Seçeceğiniz tıkanıklık açma hizmeti veren firma kullanacağı metotlar ile sizi bu dertten kurtarmayabilir. Ya da kurtarsa da hattınıza zarar vererek su kaçağı problemlerine yol açabilir. Yanlış ve ilkel yöntemler kullanılarak hatta verilen zararlar ekstra maliyetlere ve ekstra uğraşlara neden olabilir. Bu nedenle tıkanıklık olması durumunda firma seçimi oldukça önemlidir. Firma ve tıkanıklık açma hizmetlerini yalnızca tıkanıklık açma fiyatları bazlı olarak değil aynı zamanda firmaların referansını ve yaptığı işleri göz önünde bulundurarak seçim yapmanız önerilir.

Güngören Tıkanıklık Açma

Güngören Tıkanıklık Açma Firması

                          

Firmamız uzun yıllardır tecrübeli ekiplerle beraber Güngören tıkanıklık açma hizmetleri vermektedir. Firmamızın vermiş olduğu hizmet ağı sayesinde birçok alanda farklı tesisat problemlerine de anında çözümler üretilmektedir. Firmamız tüm işlemlerinde 1 yıl hizmet garantisi vermektedir. Aynı zamanda farklı hizmetlerde de tesisat servis hizmetleri 7/24 sunulmaktadır.

Güngören Tıkanıklık Tespiti

Yaşam alanlarında oluşan tıkanıklıklar müdahale yönteminin seçilebilmesi için öncelikle tıkanıklığa neden olan durumun tespit edilmesi gerekmektedir. Tıkanıklığın lavabo altındaki borudan ya da kısa mesafede olması durumunda; ufak bir elastik kanca yardımı ile tıkanıklığın açılması gerçekleştirilebilir. Ancak tıkanıklık açan pompa ile ya da uzun bir çubuk ile tıkanıklığı açmaya çalışmak tıkanıklığın daha ileriye giderek daha büyük sorunlara yol açmasına neden olabilir. Bu nedenle tıkanıklık problemlerin de profesyonel ekiplerden yardım alınarak öncelikle tıkanıklığın robotla tespit edilmesi gerekmektedir. Görüntüleme cihazı olan elastik yapılı robotlar sayesinde hattın içerisindeki tıkanıklık kısa sürede bulunabilir. Bu sayede tıkanıklığın niteliği anlaşılarak kısa sürede tıkanıklığın açılması sağlanabilir. Tıkanıklığı niteliğinin tespit edilebilmesi ile tıkanıklığa müdahale yönteminin de seçilebilmesi sağlanır.

Güngören Robotla Tıkanıklık Açma

Firmamız tesisat alanında teknolojinin son buluşlarını kullanmaktadır. Gider tıkanıklığı açma problemleri için Güngören tıkanıklık açma hizmeti vererek hatlarınızda ki oluşan problemlerin ortak kullanım alanlarında kıvrımlara ve tadilatları gereksinim duyulmasını ortadan kaldırmaktadır. Pimaş borularda tıkanıklık tespiti yapabilmeyi sağlayan robotik cihazlar sayesinde kısa sürede tıkanıklığın tespiti ve tıkanıklığa müdahale edilerek tıkanıklığın açılması söz konusudur. Kameralı bir borunun haricinde farklı kolları da bulunan robotik cihaz farklı aparatlar takılarak tıkanıklığı niteliğine göre müdahaleler organize edebilir. Tıkanıklık açma işlemlerinde Pimaş boru içerisindeki malzemenin boru dışarısına çıkarılması esastır. Aksi halde tıkanıklığa sebep olan malzemeler borunun ilerleyen kısımlarına girerek kısa süre içerisinde tekrar tıkanıklığa sebep olması söz konusudur.

Güngören Tıkanıklık Açma

Güngören Robotla Tıkanıklık Açma

                          

Güngören Tıkanıklık Açma Fiyatları

Yaşam alanlarında karşılaşacağınız en büyük problemlerden biri olan gider tıkanıklıkları ancak robotik cihazlarla açıldığında ekstra masraflar çıkmadan bu durumdan kurtulmuş olursunuz. Ancak kullanılan mikro kameraların özellikleri ve robotik cihazın ekstra özellikleri nedeniyle tıkanıklık açma cihazı fiyatları oldukça maliyetlidir. Bu maliyet sebebiyle İstanbul genelinde robotla tıkanıklık açma hizmeti veren firma sayısı oldukça düşüktür. Ancak cihazla tıkanıklık açma işlemi sizleri tıkanıklıktan kurtarırken aynı zamanda su kaçaklarına karşı da kurtararak binanızın ekstra farklı zararlar görmesini engellemektedir. Yanı sıra tıkanıklık oluşan bölgeye kimyasal ve benzeri müdahalelerin yapılması engellenerek su kaçakları oluşmasını da önlemektedir. Sizler de en uygun fiyatlı tıkanıklık açma hizmetlerinden faydalanmak için Güngören tıkanıklık açma firmamız telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.

Ev TipiZaman Aralığı2022 Fiyatları
Daire30 dakika Ort.Bizi Arayın
Dubleks45 dakika Ort.Bizi Arayın
Tribleks1 saat Ort.Bizi Arayın
Villa1 saat Ort.Bizi Arayın
FabrikaAlana BağlıBizi Arayın
Dış MekanAlana BağlıBizi Arayın

                            

Şimdi Puan Ver
[Toplam: 1 Ortalama: 5]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.