Sultangazi Tıkanıklık Açma – 7/24 Lavabo Tıkanıklık Açma Servisi

Anasayfa » Sultangazi » Sultangazi Tıkanıklık Açma – 7/24 Lavabo Tıkanıklık Açma Servisi

                            

Türkiye’de tesisat alanında ilk olarak yenilikler ve çözümler getiren Rota Tesisat, kırmadan su kaçağı tespiti hizmetine 2007 yılında başlamıştır. Rota Tesisat, 18 adet servis aracı ve uzman ekibiyle İstanbul’un her ilçesine 30 dakika içerisinde servis göndermektedir.

Sultangazi tıkanıklık açma servisi evinizde veya iş yerlerinizde yaşanan tıkanıklık sorunları için kaliteli hizmetler sunar. Tesisat sorunlarının yaşanmasındaki temel neden tesisat borularının yıpranması, paslanması veya en etkili olan kullanıcı hatalarıdır. Tıkanıklık yaşanması durumunda bireyler tıkanıklık sorununu çözmek için hemen bir arayış içine girer. Tıkanıklık açan firma arayışı içine giren müşterilerimiz 7/24 Rota Tesisat firmamızdan destek alabilirsiniz. 

                            

Sultangazi Tesisatçı Tıkanıklık Açma Hizmetleri 

Evinizde, ofisinizde hatta tesisatın bulunduğu her yerde tesisat sorunlarının yaşanması olağandır. Ancak tesisat sorunları farklı biçimlerde ortaya çıkabilir.  Başınıza gelebilecek en önemli tesisat sorunlarının başında su kaçağı arızası ve tesisatın çeşitli yerlerinde görülen tıkanıklıklar görülür. Tıkanıklık ile ilgili bir sorun yaşamak herkes için son derece rahatsızlık verici bir durumdur.

Bu nedenle de internette en çok aranan konulardan biri de tıkanıklık açma ve tıkanıklık için çözüm yöntemleri hakkındadır. Karşılaştığınız tesisat sorunu ne olursa olsun, sorunun giderilmesini tek başınıza halletmeye kalkışmanız daha büyük problemlere yol açabilir. Genellikle tesisat sorunlarının çözümü için tek başınıza uyguladığınız yöntemler etkili olmayacaktır. Etkili olsalar bile kısa vadeli çözümler olduğundan tekrar tekrar aynı sorunla karşı karşıya kalmanız yüksek bir olasılıktır. Ayrıca tek başınıza çözmeye çalıştığınızda yapacağınız ufak bir hata sizi daha büyük sorunlar ve daha yüksek maliyetlere neden olabilir.

Kurumsal Sultangazi Tıkanıklık Açma Firması

Kurumsal Sultangazi tıkanıklık açma firması, tesisat sorunlarınız için kurumsal tesisat firmamız ile anlaşmanız daha yararlı olacaktır.  Rota Tesisat firması mutlaka deneyimli ve uzman bir ekiple birlikte son model teknolojik cihazlara da sahiptir. Deneyimli ve uzman ekibi ve son model teknolojik cihazlara sahip olan firmamız Sultangazi ve Cebeci Sultançiftliği ve Zübeyde Hanım semtlerine 7/24 kırmadan tıkanıklık açma hizmeti vermektedir.

Sultangazi Tıkanıklık Açma

Sultangazi Tıkanıklık Açma Hizmetleri

                            

Sultangazi Lavabo Tıkanıklığı Açma

Tesisatınızda oluşan tıkanıklık sorunları genel olarak mutfak, banyo lavaboları ve klozet tıkanıklığı olarak ortaya çıkar. Mutfak ve banyo lavabolarının tıkanıklığı genel olarak yanlış kullanım ve tesisat borularının montajı esnasında ortaya çıkan hatalar nedeniyle oluşur. En çok tıkanıklık görülen yerler mutfak lavabolarıdır.  Mutfak lavabonuzda tıkanıklık var ise, su döktüğünüzde su ya hiç gitmez ya da çok yavaş bir biçimde gider. Eğer böyle bir durum yaşıyorsanız lavabonuz tıkanmış demektir. İnternette lavabo tıkanıklığı konusunda doğal yöntemler bulunsa da bu sorunu çözmek için bu yöntemlerin etkili olmadığını da belirtelim. Sultangazi lavabo tıkanıklığı sorunlarının en çok görüldüğü ilçelerden biridir. Lavabo tıkanıklığı sorununuz için Rota tesisat firması ile anlaşma yapmak en doğru seçeneklerden biridir.

                            

Sultangazi Lavabo Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Lavabo tıkanıklığı sorunu ile karşı karşıya geldiğinizde Rota tesisat firması ile anlaşmanız yararlı olacaktır. Lavabo tıkanıklığını açmak günümüzün teknolojisi sayesinde çabuk ve hızlı bir biçimde çözülmektedir. Lavabo tıkanıklığı olan gider borularına ilk olarak kameralı görüntüleme cihazı gönderilir. Bu cihaz sayesinde tıkanıklığının olduğu yer noktasal olarak belirlenebildiği gibi esas amaç olan lavabo tıkanıklığına neden olan yabancı cisim ya da tıkanıklığa sebep olan birikintileri tespit eder.

Eğer tıkanıklık yabancı bir cisimden kaynaklanıyorsa robot cihazla tıkanıklık açma yöntemi ile tıkanıklık giderilir. Cihaza yabancı cisme uygun bir aparat takılarak ya çekerek ya da parçalanarak çıkarılır. Eğer tıkanıklık, yağ artıklarının gider borusuna yapışarak kalıp halini almasından kaynaklanıyorsa en iyi çözüm pimaş yıkama yöntemidir. Pimaş yıkama işlemi yapıldıktan sonra kameralı görüntüleme cihazı tekrar boruya gönderilerek tıkanıklığın açılıp açılmadığı kontrol edilir. Eğer gider boruları kısmen temizlenmiş ise yıkama işlemi tekrar edilir. Yeniden kontrol işlemi yapılır ve tıkanıklık çözülmüşse işlem kapatılır.

Sultangazi Lavabo Tıkanıklığı Açma ve Lavabo Tıkanma Nedenleri

Mutfak ya da banyo lavabosu gibi yerler çeşitli nedenlerle tıkanabilir. Bu durum yaşam kalitesini düşüren bir durumdur. Lavabo tıkanma nedenleri şu şekilde sıralanır.

 • Lavabo tıkanıklığının en büyük nedeni kullanım hatalarından kaynaklanmaktadır. Bu duruma son derece sık rastlanmaktadır.
 • Usta hatalarından da kaynaklandığı görülmektedir.
 • Eğer tıkanan lavabo banyo lavabosu ise en çok yapılan kullanım hatalarının başında lavaboda tıraş olmaktır. Tıraş olurken lavabo giderine giden sakallar pimaş borusunun direğinde birikerek tıkanıklığa neden olabilir.
 • Lavaboya düşen ya da bir biçimde giren sabun parçaları da birikerek tıkanıklığa neden olabilir.
 • Küçük sabun parçaları da süzgeçten geçerek boruya yapışıp birikir.
 • Mutfak lavabosunda meydana gelen tıkanıklık nedenlerinin en başında lavaboya dökülen yağların gider borusuna yapışarak birikip kalıp haline gelmesidir.
 • Lavaboya atılan yiyecek parçaları da tıkanıklık sebebidir.
 • Demlik dibinde kalan çayların lavaboya dökülmesi de tıkanıklık nedenidir.
 • Lavabo borusunun eğiminiz az ya da yanlış yapılması da tıkanıklığa yol açar.

Eğer siz de tıkalı lavabo sorunu yaşıyorsanız uzman ekibi ve son model teknolojik cihazlarımızla Sultangazi ve Cebeci Sultançiftliği ve Zübeyde Hanım semtlerine 7/24 hizmet vermeye devam ediyoruz.

Sultangazi Tıkanıklık Açma

Sultangazi Lavabo Tıkanıklık Açma

                            

Sultangazi Klozet Tıkanıklığı Açma

Tuvalet evde ya da işyerinde en çok kullanılan yerlerden biridir. Klozetlerin tuvaletlerde kullanımı son derece yaygındır. Bunun nedeni de klozetlerin kullanımının rahat ve kolay olmasıdır. İnternette en çok araştırılan konuda klozet tıkanıklığı açma konusudur. Klozet tıkanıklığı konusunda uzman bir tesisat firması ile çalışmanız size avantaj sağlayacaktır.

Sultangazi Klozet Tıkanıklık Nedenleri

Evlerde sıklıkla karşılaşılan tıkanıklardan biri de klozet tıkanıklığıdır. Bu tıkanıklıkların en büyük nedeni ise tuvalete atılan nesnelere dikkat etmemektir. Ayrıca tuvalet genel anlamda çöp kutusu yerine de konduğu için çoğu zaman nesneler düşünmeden içine atılır.

Sultangazi klozet tıkanıklık nedenleri aşağıdaki gibi sıralanabilir.

 • Tuvalete edilen kalitesi düşük ve suda erimeyen tuvalet kağıtları
 • Kadın hijyenik pedleri
 • Sünger
 • Diş macunu tüpü
 • Bezler
 • Tuvalet giderinin eğimsiz olması
 • Klozete dökülen harç ve molozların dökülmesi
 • Saç ve izmaritlerin atılması.
Sultangazi Tıkanıklık Açma

Sultangazi Klozet Tıkanıklık Açma

                            

Klozet tıkanıklığı sadece yukarıdaki nesnelerin atılmasından ortaya çıkmaz. Klozet tıkanıklığının sebebi tesisatınız da oluşan sorunlar ya da tesisat kurulma aşamasındaki hatalarda klozetlerin tıkanmasına neden olabilir. Klozet tıkanıklığı tesisat kurulumunun yanlış yapılmasından kaynaklanıyor ise bu durumun pis kokuların duyulması ve su sızıntıları ile karşılaşabilirsiniz. Klozet tıkanıklığının çözümü için profesyonel bir yardım almanız gerekiyor. Tıkanıklık içinde sizin için en iyi çözüm uzman bir tesisat firması ile anlaşmanız olacaktır.

Sultangazi tıkanıklık açma, eski yöntemlerle mümkün değildir. Eski yöntemlerin kullanılması hem maddi hem de manevi olarak kayıp demektir. Bu nedenle tıkanıklık sorununda cihazla tıkanıklık açan firmalar tercih edilmesi sizlerin yararına olacaktır. Sultangazi tesisatçı usta ekiplerimiz her türlü tesisat problemleri için 7/24 hizmet vermektedir. Yaptığımız tüm çalışmalar firmamız tarafından garantili olup, kalıcı çözümler üretmekteyiz. 

Sultangazi tıkanıklık açma, su kaçağı tespiti, tesisat problemleri gibi tüm işlemler firmamız tarafından çözümlenmektedir. Gelişen teknolojiyi yakından takip ederek firma olarak kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Alanında uzman ekiplerimiz cihaz kullanımına hakim profesyonel hizmet vermektedir. Sultangazi tıkanıklık açma servisi için Rota Tesisat firmamızı günün her saati arayabilirsiniz. 

 

Ev TipiZaman Aralığı2022 Fiyatları
Daire30 dakika Ort.Bizi Arayın
Dubleks45 dakika Ort.Bizi Arayın
Tribleks1 saat Ort.Bizi Arayın
Villa1 saat Ort.Bizi Arayın
FabrikaAlana BağlıBizi Arayın
Dış MekanAlana BağlıBizi Arayın