Sultangazi

Anasayfa » Sultangazi

                            

Türkiye’de tesisat alanında ilk olarak yenilikler ve çözümler getiren Rota Tesisat, kırmadan su kaçağı tespiti hizmetine 2007 yılında başlamıştır. Rota Tesisat, 18 adet servis aracı ve uzman ekibiyle İstanbul’un her ilçesine 30 dakika içerisinde servis göndermektedir.

Sultangazi su tesisatı, sıhhi tesisat, su tesisat arızaları, tamiri, bakım, montaj ve değişim tesisat hizmetleri uzman ekipler tarafından verilmektedir. Sultangazi’ de eve yakın tesisatçı arayışı içindeyseniz doğru adrestesiniz. Rota Tesisat Sultangazi su tesisatı tamiri, sıhhi tesisat, yenileme, montaj, bakım, temizlik çalışmalarını kaliteli malzemeler kullanarak yapmaktadır.

Sultangazi Tesisatçı – 7 Gün 24 Saat Hizmet Veriyor

Sultangazi tesisatçı firmamız;

 • Sultangazi tıkanıklık açma
 • Sultangazi su kaçağı bulma
 • Sultangazi Musluk tamiri
 • Sultangazi Kalorifer hattı bakımı
 • Sultangazi Petek temizliği
 • Sultangazi Klozet tamiri
 • Sultangazi Lavabo tıkanıklığı tamiri ve tespiti
 • Sultangazi Gider açma
 • Sultangazi Pimaş açma
 • Sultangazi kombi montajı
 • Sultangazi pis su tesisatı
 • Sultangazi temiz su tesisatı
 • Sultangazi klozet musluğu tamiri
 • Sultangazi termosifon montajı
 • Sultangazi rezervuar tamiri ve montajı
 • Sultangazi mutfak tamiri, mutfak tesisatı
 • Sultangazi sıhhi tesisat tamir, montaj, değişimi
Sultangazi Tesisatçı

Sultangazi Tesisatçı

                            

Çalışmalarını yapmaktadır. Su tesisatlarınızda oluşan her türlü sorun için hemen Rota Tesisat firmamızı arayabilirsiniz. Firmamız tarafından verilen tüm su tesisat hizmetleri firma garantisi altında olup oldukça ekonomik fiyatlıdır.

Sultangazi Su Tesisatçısı Ne İş Yapar?

Su tesisat çalışmaları yaşam alanlarının sağlıklı su tüketiminde büyük önem taşır. Hayatımızın olmazsa olmaz yaşam kaynağı su evlerimizde doğru sistemler ile gelir. Su tesisatlarının uzman bireyler tarafından düzenlenmesi su akışının olması gerektiği gibi konforlu kullanımına olanak sağlamaktadır.

Sultangazi su tesisatçısı ekipleri, atık su giderlerini, ısıtma sistem hatlarını, doğalgaz tesisatlarının bakım, montaj ve temizliği konusunda destek vermektedir. Yaşam alanlarınızda sık sık meydana gelen tesisat sorunlarını teknolojik cihazlarla tespit ederek modern yöntemlerle onarımını yapıyoruz. Tesisat mağduriyetlerinizi kısa sürede kalıcı ve garantili olarak çözümlüyoruz.

Sultangazi Su Tesisatçısı Ekipleri

Sultangazi su tesisatçısı ekipleri Rota Tesisat firmamızın bünyesinde deneyimli ve profesyonel ekiplerden oluşmaktadır. Gelişen teknolojiyi yakından takip ederek kendimizi sürekli yeniliyoruz. Tesisat ustalarımızın her biri firmamızın kaliteli çalışmalarını büyük bir öz veri ile yapıyor, müşteri memnuniyetini esas alarak hizmet vermektedir. Kaliteden ödün vermeyen Sultangazi tesisatçı firmamız müşteri memnuniyet, şikayet ve önerilerini her daim ön planda tutmaktadır.

Sultangazi Tesisatçı Teknolojik Cihazlara Sahiptir

Su tesisat çalışmaları için Rota Tesisat firmamız teknolojik cihazlar kullanmaktadır. Cihazla su kaçağı bulma, robotla tıkanıklık açma, kameralı su sızıntı tespiti gibi çalışmalar sadece cihaz kullanımı ile yapılmalıdır. Cihaz kullanmamızın en temel sebepleri gereksiz masraf çıkarmamak ve kısa sürede mağduriyetlerinizi gidermek. Bunun için cihaz ve alternatif aletler kullanmak işimizi bi hayli kolaylaştırıyor.

Sultangazi Tesisatçı

Sultangazi Tesisatçı

                            

Günümüzde halen eski yöntemlerle tıkanıklık açan, büyük alanlar kırarak su kaçağı tespit eden kurumlar ne yazık ki mevcut. Cihaz kullanmadan işlem yapan bu firmalara itibar etmemeniz sizlerin yararına olacaktır. Rota Tesisat Sultangazi tesisatçı firmamız kamera, dinleme cihazları, robotlar gibi yüksek kaliteli cihazlar kullanmaktadır.

Sultangazi Tesisatçı Tamir, Bakım ve Montaj Çalışmaları

Sultangazi çevresinde donanımlı ve güvenilir bir tesisatçı arıyorsanız doğru adrestesiniz. Su tesisatında yaşanan tüm sorunlarınızda uzman ekibimiz kalıcı çözümler üretmektedir. En sık karşılaşılan tıkanıklık, su kaçağı, bozulan musluklar, klozet arızaları, duşa kabin giderleri gibi sorunlarınızda bir telefonla adresinizdeyiz. 7/24 hizmet veren firmamız tesisat konusunda profesyonel ve kaliteli çalışmaları ile mağduriyetlerinizi gideriyor.

Sultangazi Tesisat Ustaları Hizmette Sınır Tanımıyor

Lavabolar, banyo, mutfak ve tuvaletler tesisat sorunlarının oluştuğu bölgelerdir. Günlük hayatın aksamaması ve tesisatların sistematik çalışmasına devam etmesi için su tesisatlarının kontrol altında olması gerekmektedir. Alanında uzman tesisat ustalarımız su tesisatlarınızda sorun yaşamamanız için sizlerin yapması gereken küçük önlemleri detaylıca aktarmaktadır. Firmamız ekiplerinden sözlü destek alabilir ve alacağınız küçük önlemlerle büyük sorunların önüne geçebilirsiniz.

Sultangazi Tesisatçı

Sultangazi Tesisatçı

                            

Lavabolarınızı Koruyun!

lavabo ve lavabo giderlerinde yaşanan en temel sorun tıkanıklıktır. Tıkalı lavabolar eğer sorun çok büyükse kabusa dönüşebilir. Tıkanıklık sorunlarını önlemek için lavabolarına atık maddeler atmamalısınız. Lavabo süzgeçleri kullanarak mutfak, balkon, teras, bahçe, duşa kabin, banyo giderlerinizi koruyabilirsiniz.

Su Kaçağını Dikkate Almalısınız!!

Su sızıntısı yaşam alanlarının her bölgesini etkileyen önemli bir sorundur. Yaşam alanlarınızda nemli bölge, rutubet başladıysa veya su faturalarınız olması gerekenden yüksek geliyorsa mutlaka su kaçağı tespiti yaptırmalısınız.

Su Tesisatında Oluşan Problemleri Önemseyin

Su tesisatlarında oluşan problemler küçük boyutlu ve önemsemiyorsanız daha büyük sorunların oluşması muhtemeldir. Bu nedenle yaşam alanlarında oluşan tesisat sorunlarınızda profesyonel destek almanız daha büyük sorunların önüne geçecektir.

Ev TipiZaman Aralığı2022 Fiyatları
Daire30 dakika Ort.Bizi Arayın
Dubleks45 dakika Ort.Bizi Arayın
Tribleks1 saat Ort.Bizi Arayın
Villa1 saat Ort.Bizi Arayın
FabrikaAlana BağlıBizi Arayın
Dış MekanAlana BağlıBizi Arayın