Sultanbeyli

Anasayfa » Sultanbeyli

                            

Türkiye’de tesisat alanında ilk olarak yenilikler ve çözümler getiren Rota Tesisat, kırmadan su kaçağı tespiti hizmetine 2007 yılında başlamıştır. Rota Tesisat, 18 adet servis aracı ve uzman ekibiyle İstanbul’un her ilçesine 30 dakika içerisinde servis göndermektedir.

Sultanbeyli su tesisatçısı temiz ve kirli su gider boruları, pimaş boruları, tesisat arızaları, su kaçağı, tıkanıklık açma, logar açma vb. çalışmalarını yürütmektedir. Su tesisat boruları ile ilgili döşeme, yenileme, bakım ve temizliği çalışmaları yapmaktadır. Sultanbeyli’ de tesisatçı arayışı içindeyseniz hemen Rota Tesisat firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Rota Tesisat Sultanbeyli su tesisatçı firması ihtiyacınız olan tüm değişim, montaj, bakım ve onarım çalışmaları hizmetlerini uygun fiyatlarla sunmaktadır.

                            

Sultanbeyli Su Tesisatçısı Hizmetleri

Sultanbeyli su tesisatçısı firmamız suyun geçtiği her alanda hizmetinizdedir. Rota Tesisat firması olarak teknolojik cihazlarımız ve deneyimli ekiplerimizle edindiğimiz deneyimlere dayanarak güvenilir, hızlı ve kaliteli tesisat hizmetleri sunuyoruz. Evinizde veya iş yerinizde oluşan bakım, onarım, arıza tespiti, değişim, montaj, temizlik, kaçak, tadilat gibi çalışmalarda Sultanbeyli Tesisatçı firmamız hizmet vermektedir. Tüm sıhhi tesisat çalışmaları uygun fiyatlı ve firma garantili olarak sunulur.

Evlerinizde veya iş yerlerinizde su tesisatı ile ilgili yaşayabileceğiniz her türlü sorunun çözümü Sultanbeyli Rota Tesisat firmasında. Su tesisatında oluşan sorunlar eski zamanlarda oldukça can sıkıcı bir durumdu. Kırılarak tamir edilen tesisatlar günlerce hatta haftalarca tamir işlemi için açıkta bırakılıyordu. Çünkü cihaz teknolojisi olmadığı için tesisat sorunlarını kırarak gözle görülür hale getiriliyordu. Günümüzde ise bu durum tersi olarak nüks etmektedir. Kırmadan, zaman kaybı yaşamadan, ek maliyet kaybı yaşamadan tesisat çalışmaları yapılmaktadır.

Sultanbeyli

Sultanbeyli Tesisatçısı

                            

Sultanbeyli Tıkanıklık Açma Nasıl Yapılır?

Sultanbeyli tesisatçı firmamız tıkanıklık açmak için kameralı görüntüleme cihazları, tıkanıklık açan robotlar kullanılır. Rota Tesisat firmamızı arayarak tıkanıklık açma talebinde bulunabilirsiniz. Adresiniz gelen ekipler tıkalı olan bölgeyi tespit eder ve tıkanıklık açmak için cihaz kullanımını tercih eder. Tıkanıklık boyutu ve tıkanıklık sebebine uygun tıkanıklık açma yöntemi ustalarımız tarafından profesyonel olarak yapılmaktadır.

Tıkanıklık açmak için eski yöntemlerin kullanılması mağduriyet durumunuzu arttırabilir. Kırmadan tıkanıklık açma için cihaz kullanan firmamızı güvenle tercih edebilir kaliteli ve uygun fiyatlı tesisat hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Sultanbeyli Tıkanıklığa Neden Olan Etkenler Nelerdir?

Tıkanıklık sebepleri; kullanıcı hataları, tesisatların eskimesi veya yanlış tesisat döşeme sistemleri olarak sıralanabilir. Tesisatlarda oluşan her türlü sorun için tespit ve onarım çalışmaları uzman ekiplerimiz tarafından çözümlenmektedir. Tıkanıklık sebepleri olarak şu etkenleri sıralayabiliriz.

 • Lavabolara yabancı cisimlerin atılması
 • Çay çöplerinin lavabolara dökülmesi
 • Yağ atıkları, sebze ve meyve kabuklarının lavabolara atılması
 • Tuvalet giderlerine peçete, kağıt gibi atıkların atılması
 • Suda erimeyen cisimlerin lavabo ve tuvaletlere atılması
 • Tesisatların eskimesi, paslanması, hasar görmesi
 • İnşaat sırasında maloz atıklarının giderlere atılması
 • Oyuncak gibi katı cisimlerin giderlere atılması.

                            

Sultanbeyli Klozet Tıkanıklığı Açma

Klozetler yaşam alanlarında sık kullanılan alanlardır. Kullanıcı hatalarından kaynaklı tıkanıklıklar klozetlerde sık karşılaşılan durumdur. Klozetlere atılan peçete, kağıt havlu, ıslak mendiller, hijyenik ped ve çocuk bezleri gider borularında erimeyen cisimlerdir. Bu cisimler bir süre sonra birikerek tortulaşmaya neden olur ve giderler tıkanır. Tıkanıklık boyutunun artması ile giderlerin açılması için cihaz desteğine ihtiyaç duyulur. Cihaz kullanmadan tıkanıklık açmak kırma ve dökme işlemlerinin yapılması demektir. Bu durumda gereksiz kırma işlemi yapılmış olacaktır. Rota Tesisat firmamız donanımlı teknolojik cihazlara sahip olduğu için kırma, dökme yapmadan zaman kaybına neden olmadan klozet tıkanıklığını açar. 7/24 klozet tıkanıklığı açma hizmetlerimiz ekonomiktir.

Sultanbeyli Kombi ve Petek Bakımı, Kalorifer Tesisat Tıkanıklığı Açma

Kombi ve petekler en az yılda bir kere bakım yapılmalıdır. Isınma veriminin artması için petek temizliği düzenli olarak yapılmalıdır. Kurumsal Rota Tesisat firmamız kombi ve kalorifer tesisatları içinde kaliteli hizmetler vermektedir. Kombi ve petek temizliği için uzman ekiplerimizle iletişime geçebilirsiniz. Her yıl düzenli olarak yapılan kombi ve petek bakımı doğalgaz faturalarında %40’ a varan tasarruf sağlamaktadır.

Sultanbeyli Kırmadan Lavabo, Gider, Tuvalet, Pimaş Tıkanıklığı Açma

Kırmadan tıkanıklık açma profesyonel olarak yapılan çalışmalardır. Kırmadan tıkanıklık açmak için cihaz teknolojisi kullanılmalıdır. Rota Tesisat firmamız bu konuda uzman ekipleri ile hizmet veriyor. Tesisatlarda oluşan tıkanıklıklar banyo, lavabo, balkon veya teraslarda, tuvaletler kendini gösterebilir. Tuvalet tıkanması, lavabo tıkanması çok büyük bir sorun gibi görünse de teknolojik cihazlarımızla oldukça basit bir işlemdir. Gereksiz kırma işlemi ve zaman kaybına neden olmadan tıkalı olan bölge özel cihazlarımızla kolayca açılır. Kısa sürede kalıcı ve garantili olarak tıkanıklık açmak için hemen arayın. Kaliteden ödün vermeden uygun fiyatlı tıkanıklık açma hizmetleri sunuyoruz.

Sultanbeyli Tesisatçı Kırmadan Cihazla Su Kaçağı Bulma

Su kaçağı çalışmaları en son teknoloji sistemleri ile yapılmaktadır. Rota Tesisat firmamız cihazla su kaçağı çalışması yaparak evinizi kırmadan su sızıntısını kolayca tespit etmektedir. Su kaçağı bulma cihazları;

 • Kameralı görüntüleme cihazları
 • Akustik dinleme cihazları
 • Steteskop
 • Termal kameralarıdır.
Sultanbeyli

Sultanbeyli Su Kaçağı Cihazları

                            

Sultanbeyli sıhhi tesisat arızaları için Rota Tesisat firmamızı 7/24 arayabilirsiniz. En kaliteli tesisat Sultanbeyli çalışmaları için ekonomik fiyatlar sunuyoruz. Bölge taleplerine en hızlı şekilde cevap verebilmek için donanımlı gezici servis araçlarımızla hizmet veriyoruz. Su kaçağı bulma, tıkanıklık açma, sıhhi tesisat arızaları, tesisat bakım, montaj, değişim ve döşeme hizmetleri için hemen arayın.

Sultanbeyli Su Tesisatçısı Ne Yapar?

Sultanbeyli su tesisatçısı suyun olduğu her alanda hizmet vermektedir. Evinize yakın su tesisatçısı arayışı içindeyseniz Rota Tesisat firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Firmamız çağrı alması halinde eve yakın su tesisatçısı yönlendirmesi yapar ve uzman ekiplerimiz en kısa sürede adresinize intikal edecektir. Tesisat tamir, bakım, montaj, değişim ve yeni tesisat döşemesi gibi hizmetleri ile 7/24 yanınızda olmaktadır.

Su tesisatının döşemesi aşamasında kaliteli malzeme ve kaliteli bir işçilik önemlidir. Kısa sürede su sızdırma, gider tıkanıklığı, kaçak, paslanma, çürüme gibi problemlerin kaynağı işçilik ve malzeme kalitesinden ortaya çıkmaktadır. Gerekli özen gösterilmeden döşenen giderlerde tıkanıklık veya su kaçağı gibi sorunlar meydana gelebiliyor. Kullanılan kalitesiz borular kısa sürede aşınma yaparak su kaçağına sebebiyet verebiliyor. Bu yüzden Sultanbeyli tesisatçısı, sıhhi tesisat ustası, su tamir ustası seçimlerinizde bu faktörleri göz önünde bulundurmalısınız. Sultanbeyli su tamir ustası garantili Sultanbeyli su tesisat hizmeti ile iş bitiminden sonra bile sizlerin yanında yer alıyor.

Ev TipiZaman Aralığı2022 Fiyatları
Daire30 dakika Ort.Bizi Arayın
Dubleks45 dakika Ort.Bizi Arayın
Tribleks1 saat Ort.Bizi Arayın
Villa1 saat Ort.Bizi Arayın
FabrikaAlana BağlıBizi Arayın
Dış MekanAlana BağlıBizi Arayın