Sancaktepe

Anasayfa » Sancaktepe

                            

Türkiye’de tesisat alanında ilk olarak yenilikler ve çözümler getiren Rota Tesisat, kırmadan su kaçağı tespiti hizmetine 2007 yılında başlamıştır. Rota Tesisat, 18 adet servis aracı ve uzman ekibiyle İstanbul’un her ilçesine 30 dakika içerisinde servis göndermektedir.

Sancaktepe su kaçağı bulma, Sancaktepe tıkanıklık açma, Sancaktepe tesisat tamiri, Sancaktepe su tesisatçısı. Sancaktepe tesisatçı arayışındaysanız doğru adrestesiniz. Profesyonel ekiplerimiz ve donanımlı tesisat cihazlarımız ile 7/24 Sancaktepe ve çevresine hizmet veriyoruz. Dilediğiniz saat bizlere ulaşabilir, hizmetlerimiz hakkında detaylı işlem ve fiyat bilgisi alabilirsiniz.

                            

Sancaktepe Tesisatçı

Sıhhi tesisat alanında hizmet veren firmamız yaşam alanlarında oluşan tesisat problemlerinde garantili sonuçlar üretmektedir. Sancaktepe su tesisatçısı hizmetleri müşteri memnuniyetleri esas alınarak verilir. Mağduriyetlerinizi en iyi şekilde gidererek sağlıklı tesisat sistemleri ile kullanmanıza yardımcı oluyoruz.

                            

Sancaktepe Su Tesisatçısı Nasıl Çalışır?

Sancaktepe su tesisatçıları görev aldıkları işlemleri kısa sürede ve garantili olarak işlemler yapar. Kullandığımız teknolojik cihazlar sayesinde %100 garantili tesisat çalışmaları yapmaktadır. Çalışma yapılırken tesisat ekipmanları kullanılır. Su tesisatı ustaları özel ekipman çantasında tamir için tüm gerekli malzemeler her daim bulunmaktadır. Adresinize gelen ekipler; alet çantasındaki malzemeler sayesinde hızlı ve pratik çözümler üretir.

Sancaktepe Su Tesisat Tamircisi

Sancaktepe su tesisat hizmeti sunan tamir ustaları alanında uzman ve deneyimli bireylerdir. Gerekli eğitim programlarına katılarak kendini geliştiren ustalarımız deneyimleri ile hızlı çözümler üretebilmektedir. Kalitesiz işçilik ve malzeme kullanan firmalar mağduriyetinizi büyütebilir. Bu nedenle tesisat çalışmaları için profesyonel ve yeterlilik belgelerine sahip firmalardan destek almanızı öneririz. Rota Tesisat bünyesinde çalışan ekiplerimiz teknolojik cihaz kullanarak deneyimleri sayesinde kalıcı çözümler üretir.

Sancaktepe Su Kaçağı Tespiti – Kırmadan Su Kaçağı Bulma

İstanbul su kaçağı bulma hizmetleri profesyonel olarak çözümlenir. Su sızıntısı olan bölge su kaçağı tespiti cihazları ile nokta atışı ile tespit edilir. Tespit edilen kaçaklar kırmadan, ek masraf çıkarmadan, müşterilerimizi mağdur etmeden kısa sürede onarılır. Su tesisatları içerisinde veya dışında oluşan tüm sorunlar için 7/24 hizmet veren Sancaktepe tesisatçı ekiplerimizden destek alabilirsiniz.

Sancaktepe Su Kaçağı Belirtileri Nelerdir?

Evinizde veya iş yerinizde su kaçağı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki su kaçağı belirtilerine göz atabilirsiniz.

 • Su faturalarınız yüksek ücretlerle geliyorsa
 • Musluklar kapalı olduğu halde su sayacı dönüyorsa
 • Seramiklerin arasına çekilen derzlerde renk değişikliği varsa
 • Banyonuzdan alt binanın tavanına sararma veya su sızıntıları oluyorsa
 • Islak veya kuru zeminlerde sürekli sulanma oluşuyorsa
 • Kanalizasyon böceklerinin evinize taşınma ve çoğalma varsa
 • Duvarlarda rutubet, nemlenme, sararma oluşuyorsa.

Sancaktepe Tesisatçı Firmamız Su Kaçağını Nasıl Tespit Eder?

Temiz su tesisat boruları yer altından döşendiği için kırmadan gözle görülmesi imkansızdır. Oluşan su kaçaklarını kırmadan görmek için cihaz teknolojisine ihtiyaç duyulur. Rota Tesisat firmamız su kaçağını tespit etmek için kolay yöntemi yani cihaz teknolojisini tercih ederek su sızıntı tespiti kolayca yapmaktadır. Profesyonel Sancaktepe Tesisatçı ekiplerimiz cihaz kullanımına hakimdir. Alanında uzman ekiplerimiz kırmadan cihazla su kaçağı tespiti yaparak kısa sürede su sızıntısı problemlerini çözümlemektedir.

                            

Sancaktepe Robotla Kırmadan Tıkanıklık Açma

Günümüz teknoloji imkanları kullanılarak tesisat problemleri çözümlenir.  Sancaktepe tıkanıklık açma çalışmaları için özel ekipmanlar kullanılır. Bu cihazlar profesyonel ekipler tarafından uzmanca kullanılır ve garantili kırmadan tıkanıklık açma işlemi gerçekleştirilir.

                            

Sancaktepe Kırmadan Lavabo Tıkanıklığı Açma

Sancaktepe lavabo tıkanıklığı en sık yaşanan tıkanıklık problemidir. Lavabolara atılan atıklar, özellikle yağ atıkları zamanla pimaşlarda birikerek tıkanıklığa neden olur. Evde lavabo açma yöntemleri ile biriken atıkları eritemez veya tıkanıklığı açmanız çok zordur. Aksine tıkanıklık boyutunu daha fazla arttırabilir su baskınlarına neden olabilirsiniz. Bu nedenle cihaz desteği ile tıkanıklık açan firma tercihi yapmalı, kaliteli hizmetler sunan firmamızda uygun fiyatlarla lavabo açma hizmetleri almalısınız.

Sancaktepe Tıkanıklık Nedenleri Nelerdir?

Tıkanıklığın birçok sebebi vardır. Özellikle büyükşehirlerde kullanımın fazla olması tıkanıklık problemlerinin çoğalmasına neden oluyor. Belli başlı tıkanıklık sebepleri;

 • Kullanım hataları,
 • Yeni binalarda inşaat sırasında gider borularına atılan molozlar,
 • Eski yapılarda tesisatların eskimesi,
 • Gider-pimaş borularının yanlış döşenmesi.

Sancaktepe Tuvalet-Klozet Tıkanıklığı Açma

Evinizde veya yaşam alanlarında en sık tıkanıklık yaşanan bölgeler tuvaletlerdir. Yanlış kullanım, yanlış tesisat döşemelerine bağlı olarak tuvaletler tıkanabilir. Rota Tesisat ekipleri olarak tuvalet tıkanması durumunda robot cihazlar kullanarak soruna müdahale eder. Tıkalı giderler kameralı görüntüleme cihazları ile kontrol edilerek tıkanıklık sebebi anlaşılır. Tespit işleminden sonra gider tıkanıklığı açma yöntemi belirlenir ve işlem başlatılır. En uygun klozet-tuvalet tıkanıklığı açma fiyatları için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

                            

Sancaktepe Su Tesisat Onarım Fiyatları

Su tesisat onarım fiyatları için uman ekiplerimizin keşif işlemini gerçekleştirmesi gerekir. Sancaktepe tesisatçı ekiplerimizden destek alarak uygun fiyatlar ile onarım işlemi gerçekleştirebilirsiniz. İstanbul Sancaktepe ilçesinde verdiğimiz hizmetler ve hizmet fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.

Siz değerli müşterilerimiz için, İstanbul Sancaktepe 7/24 su tesisat hizmeti veriyoruz. Tesisat problemlerinde garantili çözümler üreterek sorunlarınızı çözüyoruz. Rota Tesisat uzman kadromuz ve yüksek kalite teknolojik cihazlarımız ile sizlere profesyonel hizmet veriyoruz.

Ev TipiZaman Aralığı2022 Fiyatları
Daire30 dakika Ort.Bizi Arayın
Dubleks45 dakika Ort.Bizi Arayın
Tribleks1 saat Ort.Bizi Arayın
Villa1 saat Ort.Bizi Arayın
FabrikaAlana BağlıBizi Arayın
Dış MekanAlana BağlıBizi Arayın