Kağıthane Su Kaçağı Tespiti – %100 Su kaçağı Bulma

Anasayfa » Kağıthane » Kağıthane Su Kaçağı Tespiti – %100 Su kaçağı Bulma

                            

Kağıthane su kaçağı tespiti hizmetleri için cihazla su kaçağı bulma işlemi yapıyoruz. İstanbul’un en büyük ilçelerinden biri olan Kâğıthane birçok semti ile dikkat çekiyor. Kâğıthane aynı zamanda su kaçağı problemlerinin de yoğun olarak yaşandığı bir ilçedir. Çağlayan su kaçağı tespiti, Gürsel su kaçağı tespiti, Seyrantepe su kaçağı tespiti, Çeliktepe su kaçağı tespiti, Hamidiye su kaçağı tespiti, Şirintepe su kaçağı tespiti, Gültepe su kaçağı tespiti, Kâğıthane su kaçağı tespiti hizmeti Kağıthane tesisatçı firmamız en gelişmiş cihazlarıyla gerçekleştirmektedir. Hem Kâğıthane ilçesine hem Kâğıthane’nin tüm semtlerine ayrıcalıklı bir hizmet sunmaktadır. Firmamız su kaçağı hizmetlerinde 7gün 24saat Kâğıthane’nin tüm mahallelerine kesintisiz hizmet vermektedir. Bu sayede gece ya da gündüz fark etmeksizin su kaçağı problemlerinden anında kurtulabilmeniz mümkündür.

                            

Kağıthane Su Kaçağı Tespitinde Firma Ve Ekiplerin Rolü

Gelişen mühendislik ve mimari teknikler nedeniyle sürekli olarak tesisatlar ve kullanılan malzemeler değişiklik göstermektedir. Yapıları özelliklerine göre su kaçağı tespiti de farklılaşmaktadır. Kullanılan tesisatlar, kullanılan tesisatların döşenme biçimi, tesisat hatlarının konumlandırıldı yerler tamamıyla farklılık göstermektedir. Bu gibi nedenlerden dolayı su kaçağı tesisatlarının bulunmasında profesyonel ekiplerden yardım almak gerekmektedir. Su kaçağı tespiti yapabilmenin birçok yolu bulunmaktadır. Geçmişten günümüze sürekli olarak değişmiş olan teknikler hâlihazırda yerine teknolojik robotlara bırakmıştır. Bu sayede kırmadan dökmeden farklı masraflar açmadan sağlam alanların kırılmasına neden olmadan Kağıthane su kaçağı tespiti, Kağıthane kırmadan tıkanıklık açma hizmetleri sunulabilmektedir.

                            

Su Kaçağı Tespiti için Cihaz Teknolojisi Gereklidir!!

Su kaçağı tespiti yapan cihazlar sayesinde gereksiz işlemler uygulanmaz. Hem zaman hem de maliyet kaybını önlemek için su sızıntısı tespiti yaparken cihaz kullanılmalıdır. Ancak su kaçağı tespitinde kullanılan cihazlar tek başına su kaçağını bulamazlar. Su kaçağını tespit eden asıl etken profesyonel ustalardır. Su kaçağını olduğu alanda yapılan taramalar cihazların doğru okunabilmesi ve elde edilen verilerin doğru analiz edilebilmesi su kaçağının tespit edilebilmesini sağlamaktadır. Doğru bir analiz ile su kaçağını tespitini ancak alanında profesyonel ekipler gerçekleştirebilir. Bu nedenle su kaçağı tespiti alanında uzman profesyonel ekiplerle destek almanız sizler için daha faydalı olacaktır.

                            

Rota Tesisat Kağıthane Su Kaçağı Tespiti Ekipleri

Rota Tesisat Kağıthane firmamız gelişen teknolojileri yakından takip ederek en masrafsız ve müşteri yönünde menfaate en yüksek teknikleri kullanmaktadır. Firmamız kendini yetiştirmiş olduğu ustalar ile profesyonel Kağıthane su kaçağı tespiti hizmeti vermektedir. Bu sayede nokta atışı su kaçağı tespiti yapılmaktadır. İstanbul’un tamamında profesyonel olarak sunulmakta olan hizmetlerimiz sayesinde sizlerde kısa sürede su kaçağı problemlerinden en az masrafla ve en az uğraşla kurtulabilirsiniz.

                            

Kağıthane Su Kaçağı Tespiti, Su Kaçağı Nedenleri

Su kaçakları ev ve iş ortamında bulunan farklı tesisatlarda görülebilir. Tesisatların yapısından imalat yöntemlerine ve kullanım durumlarına göre birçok farklı nedenle su kaçağı da sebep olabilir. Tesisatlarda su kaçağının sebepleri de farklılaşmaktadır.

 • Su kaçakları temiz su hatlarında ana hattın basıncının fazla olması nedeniyle oluşabilmektedir.
 • İmalat yapan ustanın boruların eklerini düzgün yapmaması ya da çok eritmesi nedeniyle de su kaçakları zaman içerisinde oluşabilir.
 • Çöküntü veya darbeler sonucunda boruların zedelenmesi çatlaması da su kaçaklarına sebep olabilir. Özellikle metal tesisatlarda zaman içerisinde korozyon ve buna bağlı olarak da borularda et kalınlığının incelmesi ve su kaçakları oluşabilir.
 • Yine özellikle gider hatlarında tıkanıklıkların oluşması nedeniyle kullanılan kimyasallar borulara da zarar vererek delinmesine sebep olabilir.
 • Kimyasal haricinde de ilkel yöntemler kullanılarak borulara müdahale edilmesi ile borularda problemler ortaya çıkabilir.
 • İmalat esnasında gider hatlarına yeteri kadar eğim verilmemesi boru içerisinde su birikmesine ve contalardan su sızmasına sebep olabilir.
 • Yine ev içerisindeki tadilat sırasında boruya çivi vida ve benzeri müdahalenin yapılması da su kaçaklarına sebep olabilir.

                            

Kağıthane Su Kaçağı Tespiti, Su Kaçağı Belirtileri

Suyun sıvı olması nedeniyle bir yerde durması mümkün değildir. Duvar içerisinde ya da zeminde oluşacak olan bir su sızıntısı farklı yerlerden kendini göstermektedir. Temiz su hattında oluşan bir su kaçağı basıncı ve etkisi ile farklı yerlerden belirti gösterebilir. Kendini bulduğu bir anlık veya bir boşluk sayesinde bir alt katın tavanında veya sizin duvarınızdan veya bitişikte olan yan komşularınızın evlerinde belirti gösterebilir. Su kaçağı tespiti hizmeti verilen alanlarda görülen su kaçağının başlıca belirtileri;

 • Tavan da ya duvarda damlamalar terleme veya su akması.
 • Tavanda duvarda derz aralarında sararma ve iz oluşumu.
 • Tavan ve duvarlar boyalarda ve sıvalarda zaman içerisinde kabarmalar.
 • Nem rutubet kokusu.
 • Kombinizi kullanılmadığı durumlarda bile sık sık çalışması.
 • Su faturanızın kullanımınızdan fazla gelmesi.
 • Herhangi bir su müdahalesi yapmadığınız halde bile fark ellerinizde kabarma şişme ve kötü koku oluşumu.
 • Damlayan ya da akan su sesi.

Bu gibi belirtilen haricinde de farklı belirtilerle su kaçağı olduğu anlaşılabilir. Uzman bir ekip yardımı ile belirtilerin takip edilmesi ve profesyonel cihazlar kullanılarak profesyonel Kağıthane su kaçağı tespiti hizmeti almanız mümkündür.

                            

Kağıthane Görüntülü Su Kaçağı Tespiti ve Su Kaçağı Bulma Cihazları 

Genellikle pimaş boruları içerisindeki tıkanıklıklar dışarıdan tespit edilemeyeceği için görüntülü robotik cihazlar kullanılarak içeriden tarama yöntemi ile bulunmaktadır. Ancak profesyonel su kaçağı tespiti hizmeti alarak görüntülü su kaçağı tespiti yaptırabilirsiniz. Aksi takdirde profesyonel bir ekip olmaması durumunda görüntüleme neticesinde verilerin doğru analiz edilerek %100 doğru su kaçağı tespitinin yapılabilmesi zordur. Firmamız uzman ekibi sayesinde nokta atışı su kaçağı tespiti yapmaktadır. Aynı zamanda pimaş boruların içerisindeki tıkanıklıklar ve aşırı daralmalar için farklı hizmetler sunarak bertaraf etmektedir.

                            

Kağıthane Akustik Dinleme İle Su Kaçağı Tespiti

Akustik dinleme cihazları ile profesyonel Kağıthane su kaçağı tespiti hizmeti veren firmamız temiz su hatlarındaki su basıncını artırarak su kaçağının olduğu bölgeyi oluşturmuş olduğu sesten tespit edebilmektedir. Kırmadan dökmeden farklı bir şeylere müdahale etmeden nokta atışı su kaçağını tespiti yaparak kısa süre içerisinde tadilatını da firmamız kendi profesyonel ustaları tarafından sağlamaktadır.

                            

Kağıthane Termal Kamera İle Su Kaçağı Tespiti

Kalorifer hatlarında oluşan kaçakların tespit edilebilmesi için termal kamera kullanılmaktadır. İçerisindeki suyun sıcak olması ile termal tarama işlemi yapılmakta ve kaçak alanındaki ısı artışından dolayı termal kamera sayesinde tespiti kolaylıkla yapılabilmektedir. Firmamız profesyonel Kağıthane su kaçağı tespiti hizmeti kapsamında her yöntemde olduğu gibi termal kamera ile su kaçağı tespiti yönteminde de nokta atışı hizmet sunmakta ve su kaçağını bulamaması durumunda hiçbir ücret talep etmemektedir.

 

Ev TipiZaman Aralığı2022 Fiyatları
Daire30 dakika Ort.Bizi Arayın
Dubleks45 dakika Ort.Bizi Arayın
Tribleks1 saat Ort.Bizi Arayın
Villa1 saat Ort.Bizi Arayın
FabrikaAlana BağlıBizi Arayın
Dış MekanAlana BağlıBizi Arayın