Kadıköy

Anasayfa » Kadıköy

                            

Kadıköy tesisatçı, donanımlı servis araçları ile 7/24 su tesisat hizmeti sunar. Rota Tesisat firması olarak Kadıköy ve tüm semtlere hizmet veriyoruz. Kadıköy su tesisatçısı firmamız gerekli tüm ekipmanlarını servis araçlarında bulundurur ve haftanın 7 günü Kadıköy ve çevresinde hizmet verir. İletişim numaralarımızdan firmamıza ulaşarak kaliteli, hızlı ve güvenilir tesisat hizmeti alabilirsiniz.

                            

Kadıköy Tesisatçı

Kadıköy tesisatçı ve tesisatçı hizmetlerini profesyonel ekiplerimizden 7/24 alabilirsiniz. Evinizde tesisat sorunu varsa hemen arayın. Ustalarımız kısa sürede adresinize intikal ederek garantili çözümleri ile yardımcı olsun. Kadıköy’ de eve yakın tesisatçı, sıhhi tesisat ustası, İstanbul tesisatçı arayışlarınız Rota Tesisat firmasında çözümleniyor.

                            

Kadıköy Su Tesisatçısı

Kadıköy su tesisat firması olarak tesisatlarda oluşan her türlü sorunlarla savaşıyoruz. Profesyonel ekiplerimiz evinizde veya ofislerinizde oluşan musluk arızası, tıkanıklık, su kaçağı, kalorifer tesisatı sorunları için garantili hizmetler sunar.

Kadıköy Su Kaçağı Tespiti

Kadıköy su kaçağı tespiti kırmadan cihaz ve termal kameralarla yapılmaktadır. Yaşam alanlarında oluşan nemlenme, rutubetlenme, su birikintileri veya yüksek gelen su faturaları su kaçağı belirtileridir. Hiçbir yeri kırmadan noktasal su kaçağı tespiti yapıyoruz. Su tesisatı hizmetlerimiz; sıcak ve soğuk su tesisatı, kalorifer tesisatı, tesisat su çekimi, sıhhi tesisat işlemleri yapılmaktadır.

Kadıköy Su Kaçağı Tespiti

Kadıköy Su Kaçağı Tespiti

                            

Kadıköy Tuvalet ve Klozet Tıkanıklığı Açma

Yaşam alanlarında bulunan atık su tesisatları kullanımdan dolayı zamanla tıkanabilmektedir. Tıkalı giderleriniz kırılmadan açılır. Uzman ekiplerimiz tıkalı bölgede cihazla tespit yaparak, tıkanıklığa kısa sürede müdahale edilmektedir. Tuvalet tıkanıklığı açma, rezervuar tamiri, klozet açma, gider açma, pimaş açma, lavabo açma kırmadan cihazla tıkanıklık açma çalışmaları yapılmaktadır.

                            

Tıkanıklık Sebepleri

Tuvalet ve lavabolar sık kullanımdan dolayı zamanla tıkanabilir. Kullanıcı hatası veya usta hatalarından kaynaklı tıkanıklık meydana gelebilir. Tuvaletlerde tıkanma nedenleri;

 • Suda erimeyen tuvalet kağıtlarının tuvalete atılması
 • Çocuk bezlerinin tuvalete atılması
 • Tuvalet kağıdı ruloları, ıslak mendil ve kağıt havluların tuvalete atılması
 • Temizlik kovalarında unutulan temizlik bezlerinin tuvalete atılması
 • Yanlış tesisat döşemesi
 • İnşaat halinde olan yapılarda giderlere inşaat molozlarının atılması
 • Tesisat döşemelerinde kalitesiz ürün kullanımı.

Lavabolar Neden Tıkanır?

Lavabo tıkanıklık sebepleri;

 • Çay atıklarının lavabolara dökülmesi
 • Saç, kıl, tüy gibi atıkların giderlere kaçması,
 • Lavabo borularının yanlış eğimle döşenmesi
 • Gider borularının eskimesi, çatlaması, kırılması
 • Demir boruların kullanılması
 • İnşaat sırasında gider ve pimaşlara inşaat molozlarının atılması
 • Yağ atıklarının lavabolardan dökülmesi
 • Kireç, boya, alçı gibi kimyasalların lavabolara dökülmesi
 • Yemek artıklarının lavabolara dökülmesi vb.

                            

Kadıköy Mutfak Tıkanıklığı Açma

Mutfak lavaboları yaşam alanlarında en sık kullanılan alandır. Mutfak lavabolarından atılan atıklar lavabo giderlerinde birikerek tortulaşmaya başlar. Özellikle yağ atıklarının lavabolardan dökülmesi yağ birikintilerinin tabakalaşmasına neden olur. Lavabo tıkanıklığı sebeplerinin başında yağ atıkları gelir. Bu nedenle lavabo kullanımında süzgeçlere bırakılan atıklara dikkat etmek önemlidir.

Biriken artıklar yüzünden kullanılamaz hale gelen mutfak lavabosu kişilerin kullandığı kimyasal maddeler yolu ile temizlenmeye çalışılsa da bu durum geçici bir hal alır. Bu nedenle ihtiyaç duyulan Kadıköy tıkanıklık açma servisi mutfak tıkanıklığı açma konusunda firmamızın yetkili ekipleri hizmet verir. Günün her saati ulaşım sağlanabilen deneyimli ekipler kısa süre içerisinde tıkanma problemini ortadan kaldırır. Kadıköy tıkanıklık açma cihazların kullanımını sağlayan uzman ekipler kırmadan tıkanıklık açma işlemi yapar. Uygun Kadıköy tıkanıklık açma fiyatları ve kalıcı çözümler için firmamızla İletişime geçebilirsiniz.

Kadıköy Musluk Tamiri

Kadıköy tesisatçıları musluk tamiri yapmaktadır. Evinizde lavabo veya banyolarda bulunan muslukların değişimi, yenileme, montaj ve bakımı için Kadıköy tesisatçı ekiplerimizle iletişime geçebilirsiniz. Özellikle musluk değişimi için uzman yardımı almayı ihmal etmeyin. Musluk değişimi kolay gibi görünse de bilinçsiz müdahale işleri karmaşık hale getirebilir.

Kadıköy Tesisatçı

Kadıköy Tesisatçı Musluk Tamiri

                            

Kadıköy Tesisatçı Ekiplerimiz

Rota Tesisat firmamız uzman ekip kadrosuyla hizmet veriyor. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti ve çalışma politikamız olarak değerlendirilir. Deneyimli ve profesyonel ekiplerimiz her daim güler yüzlü, bakımlı ve müşteri mağduriyetlerini en doğru yöntemlerle garantili olarak çözümlemektedir. Karşılıklı güven politikası ile hareket ediyor ve en kaliteli tesisat hizmetlerini sunuyoruz.

Kadıköy Tesisat Firmamız Hangi Alanlarda Hizmet Verir?

Su tesisatı olan tüm alanlarda Kadıköy tesisat ekipleri hizmet veriyor. İstanbul ve tüm ilçelerde su tesisat mağduriyetlerinizi kısa sürede çözümlüyoruz, gezici servisimiz her noktaya ulaşım sağlamaktadır. Su tesisatı, petek temizliği, kombi tesisatı, kalorifer tesisatı, tuvalet tesisatları, gider ve pimaş boruları gibi tüm alanlarda hizmet vermekteyiz.

                            

Kadıköy’ de Profesyonel Su Tesisatçısı Mı Arıyorsunuz?

Su tesisatlarında yaşadığınız tüm problemler için uzman ekiplerimiz hizmet veriyor. Cihaz teknolojisi kullanarak en etkili ve garantili çözümleri sunuyoruz. İstanbul’ un en kaliteli tesisat servisini sunan firmamız güven veren çalışma politikasıyla 7/24 hizmet vermektedir. Profesyonel tesisatçı hizmetleri veren firma arayışı içindeyseniz doğru adrestesiniz.

Kadıköy Tesisatçı

Kadıköy Tesisatçı

                            

Kadıköy Genelinde Tıkanıklık Açma ve Tıkanıklık Açma Fiyatları Ne Kadar?

Tıkanıklık açma fiyatları konusunda Rota Tesisat firmamızdan en güvenilir hizmeti alabilirsiniz. Hızlı, kaliteli ve güvenilir çözümler sunan firmamız müşterilerimizin memnuniyeti ve sağlıklı tesisat kullanımı için gerekli tüm çalışmaları uygun fiyatlarla yapmaktadır. Robot cihazlarla tıkanıklık açma sadece uzman bireyler tarafından yapılmaktadır. Firmamız bünyesinde çalışan tüm personellerimiz alanında uzman, deneyimli ve sertifikalıdır. Bu nedenle Rota Tesisat Kadıköy tesisatçı ekiplerimizden güvenle hizmet alabilirsiniz.

Ev TipiZaman Aralığı2022 Fiyatları
Daire30 dakika Ort.Bizi Arayın
Dubleks45 dakika Ort.Bizi Arayın
Tribleks1 saat Ort.Bizi Arayın
Villa1 saat Ort.Bizi Arayın
FabrikaAlana BağlıBizi Arayın
Dış MekanAlana BağlıBizi Arayın