Esenler

Anasayfa » Esenler

                            

Esenler tesisatçı, acil tesisatçı ekipleri ile 7/24 hizmet vermektedir. Yaşam alanlarında oluşan tesisat sorunları için gece gündüz demeden bizlere ulaşabilirsiniz. Gezici servis araçlarımız evinize en yakın tesisatçı hizmeti sunmaktadır. Donanımlı tesisat ekipmanlarını barındıran servis araçlarımız ile ihtiyaç duyduğunuz her zaman yanınızdayız. Profesyonel ekip kadrosu teknolojik cihazlarımız ve uzun yıllar kazandığımız deneyimler ile profesyonel Esenler tesisatçı hizmetlerimiz kesintisiz olarak devam etmektedir.

7/24 Su Tesisat Arızası, Acil Su Tesisatçısı, Esenler Tesisatçı Servisi

İstanbul’ da en gelişmiş tesisat firması olarak hizmet veriyoruz. Uzman tesisat ekiplerimiz yaşam alanlarınızda oluşan tüm tesisat problemlerinde kalıcı çözümler sunar. Yılların tecrübesi ve teknoloji yeniliklerini en iyi şekilde kullanıyor, siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti sağlıyoruz. Gittiğimiz her her müşteriye kendi evimizde işlem yapıyormuş gibi çalışıyor, mağduriyetleri en kısa sürede çözümlüyoruz.

Profesyonel Esenler Rota Tesisat  Firması Hizmetleri

Rota Tesisat firması İstanbul’ un her köşesinde hizmetinize hazır. Güvenilir ve profesyonel ekip kadromuz ile 7/24 tesisat hizmeti sağlıyoruz. Kaliteli, güvenilir, garantili ve pratik tesisat çalışmaları siz değerli müşterilerimizin için sağlanmaktadır. Uygun fiyat ve işçilik garantisi sunuyoruz. Yaptığımız tüm çalışmalar Rota Tesisat firma bünyesinde garantili olarak tamamlanır.

                            

Esenler Tesisat Tıkalı Boruları Açar!!

Tesisat boruları bilinçsiz kullanım nedeniyle zamanla tıkanır. Sürekli yemek atıkları, çay posaları, sabun kalıntıları, yağ atıkları gibi cisimlerin giderlere bırakılır. Zamanla biriken atıklar borularda tortulaşarak tıkanıklık meydana getirir.

Özellikle gerekli ve yeterli eğim verilmeyen bu borular kısa sürede tıkanır ve su akışı engellenir. Böylece su taşkınları kaçınılmaz bir son olur. Tıkanıklık adı verilen bu olay profesyonel müdahaleler sonucunda çözümlenir. Rota Tesisat firmamız donanımlı cihaz ve deneyimli ustaları ile tıkalı boruları kısa sürede açar ve müşterisine güvenilir olarak teslim eder.

                            

Esenler Kanal Açma Hizmetleri

Kanal açma, atık su tesisat boruları içerisinde çeşitli nedenlerden dolayı oluşan tıkanmaları çözümleme hizmetidir. Kanalizasyon borularının tıkanması veya daire içerisinde bulunan tuvalet, lavabo giderlerinin tıkanması durumunda kanal açma yöntemleri uygulanır. Özellikle yağmurlu havalarda kanal tıkanıklıkları daha fazla görülmektedir. Yağmur sularına karışan toz, yaprak, yabancı cisimler kanal sularına karışır ve tıkanıklık oluşur. Oluşan kanal tıkanıklığı açma için robot cihazlar kullanılmaktadır. Esenler Rota Tesisat firması robotla kanal tıkanıklığı açma çalışmaları yapar.

                            

Esenler Tıkanıklık Açma Hizmetleri

Tıkanıklık açmak için kırmaya gerek yok. Teknolojinin en yeni imkanlarını kullanarak tıkalı boruları, tıkalı giderler, tıkalı lavabolar veya tıkalı tuvaletler teknolojik cihazlar ile açılır. Cihazla tıkanıklık açan firma olarak yaptığımız çalışmaları garantili olarak yapıyoruz. Kısa sürede tıkanıklık mağduriyetlerinizi gideriyoruz.

                            

Esenler Su Tesisat Hizmetleri

Su tesisat arızası bulma Rota Tesisat ekipleri tarafından kolayca çözümlenir. Tesisatlarda oluşan arızalar için Eseneler tesisat firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Tesisat problemleri konusunda kurumsal ve profesyonel firma tercihi yapmak büyük tesisat sıkıntılarından kolayca kurtulmanızı sağlayacaktır. Yapılan tüm tesisat çalışmaları yenileme, tamir, onarım, montaj gibi işlemlerde 7/24 emin ellerden hizmet alabilirsiniz.

Esenler Su Kaçağı Tespiti

Cihazla su kaçağı bulma, kırmadan su kaçak tespiti, noktasal su kaçağı bulma hepsi e daha fazlası Esenler tesisat firması tarafından profesyonel olarak çözümlenir. Tesisatlarda oluşan su sızıntı problemleri her zaman büyük bir sorun oluşturur. Su kaçağının yeri tam olarak tespit edilmeden varsayımlar üzerine yapılması halinde gereksiz kırım işleri, gereksiz zaman kaybı ve ek masraf gibi kayıplar oluşmaktadır. Su kaçağını tespit etmek için evinizin kırılmasına asla izin vermeyin. Çünkü su kaçak tespiti için kırmaya gerek yok. Cihazla noktasal su kaçağı tespiti yapıyor ve onarıyoruz.

                            

Esenler Kalorifer Hattı Bakım ve Hizmetleri

Esenler tesisat firmamız kalorifer hattı tıkanıklığı açma, petek temizliği, kombi bakımı gibi çalışmalar için profesyonel destek sağlar. Kalorifer tesisatı bakım, temizlik, yenileme, tamir, değişim çalışmaları için firmamızdan güvenle hizmet alabilirsiniz. Tesisatta oluşan su sızıntısı, tıkanıklık, deforme vb. sorunlar firmamızın uzman ekipleri tarafından kolayca çözümlenir.

Esenler Petek Temizliği Hizmeti

Petek temizliği yılda en az bir kere yapılması gereken bir işlemdir. Kombi ve petek bakımı cihazla profesyonel olarak yapılmaktadır. Alanında uzman ekiplerimiz %100 petek temizliği yaparak, yüksek gelen doğalgaz faturalarında %45 oranında enerji tasarrufu yapmanızı sağlar. Temizlenmeyen petekler yüksek enerji ve ısı kaybına neden olur. Bu nedenle yılda en az bir kere petek temizleme ve kombi bakımı yaptırmanız önerilmektedir.

                            

Esenler Tesisat Tamircilerine Ulaşmak Çok Kolay

Esenler’ de usta tesisatçı arıyorsanız doğru adrestesiniz. Evinize yakın tesisatçı olarak 7/24 hizmet veriyoruz. Sıklıkla karşılaşılan su tesisatları ile ilgili lavabo musluk tamiri, klozet arızaları, su kaçakları ve bunlar gibi daha birçok tesisat arızaları Esenler tesisat firmamız tarafından çok kısa bir sürede çözümlenmektedir.  Esenler su tesisatçısı olarak sıhhi tesisat onarımları çalışmalarında gereksiz kırma ya da tahribat sorunları çıkarmadan işlem yapıyoruz. Sadece sorunlu bölgede işlem yapılır ve işlem öncesi sorunlu bölge teknolojik cihazlarımız sayesinde kolayca tespit edilir.

Esenler tesisatçı evlerinizde bulunan tüm tesisat sorunları için 7/24 hizmet sunmaktadır. Tesisat yapısı oldukça karmaşık bir sisteme sahiptir. Basit görünen küçük problemler yanlış bir müdahale ile daha büyük bir soruna dönüşebilir. Esenler tesisatçı firmamıza dilediğiniz zaman ulaşabilir, uygun fiyatlarla hizmet alabilirsiniz. Kaliteli malzeme ve işçilik kullanarak siz değerli Esenler halkımıza en iyi hizmeti sunuyoruz.

Ev TipiZaman Aralığı2022 Fiyatları
Daire30 dakika Ort.Bizi Arayın
Dubleks45 dakika Ort.Bizi Arayın
Tribleks1 saat Ort.Bizi Arayın
Villa1 saat Ort.Bizi Arayın
FabrikaAlana BağlıBizi Arayın
Dış MekanAlana BağlıBizi Arayın