Çekmeköy Tıkanıklık Açma – Robotla Tuvalet & Lavabo Açma

Anasayfa » Çekmeköy » Çekmeköy Tıkanıklık Açma – Robotla Tuvalet & Lavabo Açma

                            

Çekmeköy tıkanıklık açma ekiplerimiz sayesinde tıkalı lavabolar veya tıkalı tuvaletler kırmadan açılıyor. Tuvaletiniz, lavabolarınız, banyo giderleri tıkandıysa hemen arayın. Rota Tesisat firmamız tıkanıklık sorunlarında 7/24 acil tesisatçı olarak hizmet veriyor. Çekmeköy tesisat firmamıza ihtiyacınız olduğu her an ulaşım sağlayabilirsiniz.

İstanbul & Çekmeköy Kırmadan Robotla Tıkanıklık Açma

İstanbul genelinde tesisat üzerine gelişmiş teknolojilerimiz ile hizmet vermekteyiz. Çekmeköy tıkanıklık açma hizmetlerimiz verdiğimiz tesisat hizmetlerinden yalnızca birisidir. Aynı zamanda Çekmeköy semtlerine ve tüm mahallelerine tıkanıklık açma hizmeti vermekteyiz. Gelişmiş teknolojilerimiz sayesinde tıkanıklık nokta tespiti yapılarak kırmadan dökmeden kısa süre içerisinde tıkanıklığın açılması sağlanmaktadır.

Çekmeköy Tıkanıklık Açma

Çekmeköy Kırmadan Tıkanıklık Açma

                            

Çekmeköy Tıkanıklık Sebepleri – Tıkanıklık Nasıl Açılır?

Ev ortamlarında iş yerinde ofis ve daha birçok yaşam alanında bulunan tesisatlar da tıkanıklıklarla karşılaşılmaktadır. Sektörün lideri olan Rota Tesisat firmamız Çekmeköy tıkanıklık açma hizmetleri kapsamında tıkanıklık tespitini ön planda tutmaktadır. İstanbul kameralı tıkanıklık tespiti işlemleri ile kırmadan kolaylıkla tıkanıklık sebebinin anlaşılması sağlanır. Tıkanıklık sebebine ve tıkanıklığın oluştuğu yere göre farklı müdahale seçenekleriyle kısa sürede tıkanıklığın açılması sağlanmaktadır. Sıklıkla görülen tıkanıklık sebepleri;

 • Mutfak lavabosuna yağ ve yemek artıklarını dökülmesi.
 • Banyoda saç ve diğer kıllar.
 • Yabancı cisimlerin lavabolara atılması.
 • Tuvaletlere tuvalet kâğıdı haricinde ıslak mendil kâğıt havlu peçete benzeri suda erimeyecek malzemelerin atılması.
 • Gider hatlarının gerekli eğimde montajının yapılmış olmaması.
 • Yapım aşamasında giderlere inşaat pisliklerinin dökülmesi.
 • Gider hatlarında oluşabilecek tıkanıklıklara karşı zararlı kimyasallar ile müdahalenin yapılması.

Başlıca tıkanıklık sebepleri bazıları bunlardır. Bunların dışında da tıkanıklığa sebep olan durumlar olabilmektedir. Çekmeköy tıkanıklık açma hizmetleri sunan firmamız sebep ne olursa olsun tıkanıklıklar kısa sürede çözümlemektedir.

Çekmeköy Lavabo Tıkanıklığı Açma Hizmetleri

Yanlış kullanıma bağlı ya da yanlış imalatlar nedeniyle zaman içerisinde tıkanıklıklar görülebilir. Tıkanıklığın sebebi ne olursa olsun tıkanıklık; yaşam alanının kullanım dışı kalmasına, binanın çürümesine ve su basmasına kadar birçok olumsuz duruma sebep olabilir. Problemin büyümeden çözülebilmesi için profesyonel bir tesisat firması tarafından tıkanıklığa müdahale edilmesi gerekmektedir.

Çekmeköy Tıkanıklık Açma

Çekmeköy Lavabo Tıkanıklık Açma

                            

Çekmeköy tıkanıklık açma hizmetleri sunan firmamız tarafından lavabo açma hizmetleri problemsiz olarak sürdürülmektedir. Çekmeköy Rota Tesisat firmamız farklı yöntemler ile tıkanıklığı açmaktadır. Kullandığımız tıkanıklık açma yöntemleri;

 • Pompa kullanılarak hatta lavabodan başlayarak yüksek basınç uygulanarak tıkanıklık açılmaktadır. Genellikle etkili olan bu yöntem tıkanıklığın aşırı sıkışması durumlarında işe yaramayabilir.
 • Lavabo altındaki hortum çıkartılarak ana hatta kadar plastik ucu sivri bir malzeme ile hattaki tıkanıklığın delinmesi sağlanarak müdahale yapılmaktadır. Bu yöntem genellikle kısa mesafede olan tıkanıklıklar için kullanılmaktadır.
 • Tazyikli su uygulaması yapılarak hortum tıkanıklığa kadar gönderilmekte ve kısa sürede tıkanıklık basit bir yöntem ile açılmaktadır.
 • Tesisat robotu ile tıkanıklığı hem görülmesi hem de kısa sürede müdahale edilerek açılması söz konusudur. Aynı sistem üzerinden kancalı ve uzaktan kumanda ile müdahale edilebilecek aparat sayesinde tıkanıklığa sebep olan malzeme hat dışarısına çıkarılmaktadır. Yine hatta kalan pislikler robot yardımı ile temizlenmektedir.

Çekmeköy Tuvalet Gideri Tıkanıklık Açma

Çekmeköy tıkanıklık açma işlemleri kapsamında evinizdeki tüm hatlarda oluşabilecek tıkanıklıklar zararsız yöntemler kullanılarak açılmaktadır. Her türlü tıkanıklığa uygun tıkanıklık açma yöntemi farklı metotlar kullanılarak müdahaleler yapılır. Bu kapsamda tuvalet giderlerinde oluşan tıkanıklıklar kamera yardımı ile görüntülenerek tespit edilir.

Çekmeköy Tıkanıklık Açma

Çekmeköy Tuvalet Tıkanıklık Açma

                            

Tespit edilen tıkanıklığa %100 garantili tıkanıklık açma işlemleri uygulanarak tıkanıklık giderilir. Genel itibariyle eski yöntemleri kullanılmayıp; görüntülü tıkanıklık açılması yapılır. Görüntülü tıkanıklık açma yapılırken robot cihazlar kullanılır.

Çekmeköy Görüntülü Tuvalet Açma Nasıl Yapılır?

Çekmeköy görüntülü tıkanıklık açma işlemi uzman ekiplerimiz tarafından yapılır. Elastik boru ucunda ışıklı bir kameranın ve yine aynı makineye bağlı olan farklı bir aparatın tıkanıklık bölgesine gönderilerek tıkanıklığa sebep olan malzemelerin hat dışarısına çıkarılması sağlanır. Yine tıkanıklığa sebep olan malzemenin çıkarılmasının ardından hattın diğer kesimleri de kontrol edilerek tıkanıklığa sebep olabilecek diğer birikmeler önlenebilir. Çekmeköy tıkanıklık açma işlemleri kapsamında kırmadan ve size ekstra tadilat masrafları çıkarmadan İstanbul robotla tıkanıklık açma işlemleri en uygun fiyatlarla sunulmaktadır. Üstelik tıkanıklığa sebep ne olursa olsun kısa sürede kolaylıkla çözüm sunulur.

Çekmeköy Süzgeç Tıkanıklıkları Açma

Banyo, tuvalet ve balkonlarda bulunan süzgeçler yanlış kullanımlar nedeniyle tıkanabilir. Firmamız Çekmeköy tıkanıklık açma işlemleri kapsamında süzgeç tıkanıklıklarına da en uygun yöntemlerle müdahale eder. Genellikle saç kalıntıları sebebi ile tıkanan süzgeçler pompa ya da tazyikli su kullanılarak açılmamalıdır. Tazyikli su ve pompa ile basınç uygulanması durumunda tıkanıklığa sebep olan malzemelerin daha ilerilere giderek ileri bölgelerden tıkanıklığa sebep olması söz konusudur.

Çekmeköy Tıkanıklık Açma

Çekmeköy Süzgeç Tıkanıklık Açma

                            

Malzemenin hattın ilerisine gönderilmektense hat dışına çıkarılması için robotla tıkanıklık açma yöntemleri tercih edilmektedir. Firmamız kırmadan, tadilat gerektirmeden robot ile müdahale ederek süzgeç tıkanıklığı gidermektedir. Kanca bir kıskanç şeklinde aparatları tesisat içerisine göndererek tıkanıklığa sebep olan malzemeler tamamıyla hattan temizlenir. Bu sayede kolaylıkla ve hatta zarar vermeden hattın temizliği yapılabilmektedir.

Çekmeköy Tıkanıklık Açma İşlemlerinde Kimyasal Kullanımı

Firmamız tıkanıklık açma işlemlerine hiçbir şekilde kimyasal malzeme kullanmamaktadır. Kimyasal malzemeler yüksek aşındırma kapasitesine sahip olması nedeniyle tıkanıklığa sebep olan malzemeyi elektriği ile tahrip ettiği gibi gider borularını da tahrip etmekte eriterek pürüzlü hale getirmektedir. Hem su kaçaklarına sebep olabilmekte hem de içyapısını bozarak tıkanıklıklara davetiye çıkarmaktadır. Bu nedenle firmamız tıkanıklık açma işlemlerini tazyikli su, pompa ve tıkanıklık açma robotu kullanmaktadır. Aynı zamanda firmamıza tıkanıklık açma konusunda başvuruda bulunan tüm müşterilerimize kimyasal müdahaleden uzak durulması gerektiğini tavsiyesinde bulunur.

Çekmeköy Tıkanıklık Açma Fiyatları

Çekmeköy tıkanıklık açma işlemlerinde kullanılmakta olan kameralı robotlar oldukça yüksek maliyetlerle elde edilmekte olan cihazlardır. Çekmeköy’ e hizmet veren tesisat firmalarının yalnızca birkaç tanesinde tıkanıklık açma cihazları bulunmaktadır. Hattınıza zarar vermeyen yeni sorunlar yaşamanızı önleyen teknolojik cihazlar ile firmamız kaliteli geri dönüşsüz hizmetler sunmaktadır. Hem kullanılan ekipmanlar hem de firmamız çalışanlarının titiz ve tecrübeli uygulamaları sayesinde kısa sürede memnun kalacağı hizmetler sunar. Tüm İstanbul genelinde sabit ücretlendirme ile en uygun Çekmeköy tıkanıklık açma hizmetleri sunulmaktadır. Firmamız aynı zamanda yalnızca tıkanıklık tespiti ya da su kaçağı tespiti  yapmamaktadır. Tüm tesisat işlemlerinizde teknolojik çözüm ortağınız olan firmamızdan detaylı bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz.

Ev TipiZaman Aralığı2022 Fiyatları
Daire30 dakika Ort.Bizi Arayın
Dubleks45 dakika Ort.Bizi Arayın
Tribleks1 saat Ort.Bizi Arayın
Villa1 saat Ort.Bizi Arayın
FabrikaAlana BağlıBizi Arayın
Dış MekanAlana BağlıBizi Arayın