Çekmeköy Tıkanıklık Açma

29.01.2021
512

İstanbul genelinde tesisat üzerine gelişmiş teknolojilerimiz ile hizmet vermekteyiz. Çekmeköy tıkanıklık açma hizmetlerimiz verdiğimiz tesisat hizmetlerinden yalnızca birisidir. Aynı zamanda Çekmeköy semtlerine ve tüm mahallelerine tıkanıklık açma hizmeti vermekteyiz. Gelişmiş teknolojilerimiz sayesinde tıkanıklık nokta tespiti yapılarak kırmadan dökmeden kısa süre içerisinde tıkanıklığın açılması sağlanmaktadır.

 

Çekmeköy Tıkanıklık Sebepleri

Ev ortamlarında iş yerinde ofis ve daha birçok yaşam alanında bulunan tesisatlar da tıkanıklıklarla karşılaşılmaktadır. Sektörün lideri olan firmamız Çekmeköy tıkanıklık açma hizmetleri kapsamında tıkanıklık tespitini ön planda tutmaktadır. Kameralı tıkanıklık tespiti işlemleri ile kırmadan kolaylıkla tıkanıklık sebebinin anlaşılması sağlanmaktadır. Tıkanıklık sebebine ve tıkanıklığın oluştuğu yere göre farklı müdahale seçenekleriyle kısa sürede tıkanıklığın açılması sağlanmaktadır. Sıklıkla görülen tıkanıklık sebepleri;

 • Mutfak lavabosuna yağ ve yemek artıklarını dökülmesi.
 • Banyoda saç ve diğer kılları l
 • Lavabo süzgeçleri ne gitmezse.
 • Yabancı cisimlerin lavabolara atılması.
 • Tuvaletlere tuvalet kâğıdı haricinde ıslak mendil kâğıt havlu peçete benzeri suda erimeyecek malzemelerin atılması
 • Gider hatlarının gerekli eğimde montajının yapılmış olmaması
 • Yapım aşamasında giderlere inşaat pisliklerinin dökülmesi
 • Giden hatlarında oluşabilecek tıkanıklıklara karşı zararlı kimyasallar ile müdahalenin yapılması

Başlıca tıkanıklık sebeplerinden bazıları bunlardır. Bunların dışında da tıkanıklığa sebep olan durumlar olabilmektedir. Çekmeköy tıkanıklık açma hizmetleri sunan firmamız Sebep ne olursa olsun tıkanıklıklar kısa sürede kurtulmanın sağlamaktadır.

Tıkanıklık Problemlerinde Firma Seçimi

 

Lavabo Tıkanıklığı Açma Hizmetleri

 Yanlış kullananlara bağlı ya da yağmış imalatlar nedeniyle zaman içerisinde tıkanıklıklar görülebilir. Tıkanıklığın sebebi ne olursa olsun tıkanıklık kullanım dışı kalmasına, binanın çürümesine ve su basmasına varana kadar birçok olumsuz duruma sebep olabilir. Problemin büyümeden çözülebilmesi için profesyonel bir ekip tarafından tıkanıklığa müdahale edilmesi gerekmektedir. Çekmeköy tıkanıklık açma hizmetleri sunan firmamız tarafından lavabo açma hizmetleri problemsiz olarak sürdürülmektedir. Firmamız farklı yöntemler ile tıkanıklığı açmaktadır. Kullandığımız tıkanıklığı açma yöntemlerimiz;

 • Pompa kullanılarak hatta lavabodan başlayarak yüksek basınç uygulanarak tıkanıklık açılmaktadır. Genellikle etkili olan bu yöntem tıkanıklığın aşırı sıkışması durumlarında işe yaramayabilir.
 • Lavabo altındaki hortum çıkartılarak ana hatta kadar plastik ucu sivri bir malzeme ile hattaki tıkanıklığın delinmesi sağlanarak müdahale yapılmaktadır. Bu yöntem genellikle kısa mesafede olan tıkanıklıklar için kullanılmaktadır.
 • Tazyikli su uygulaması yapılarak hortum tıkanıklığa kadar gönderilmekte ve kısa sürede tıkanıklık basit bir yöntem ile açılmaktadır.
 • Tesisat robotu ile tıkanıklığı hem görülmesi hem de kısa sürede müdahale edilerek açılması söz konusudur. Aynı sistem üzerinden kancalı ve uzaktan kumanda ile müdahale edilebilecek aparat sayesinde tıkanıklığa sebep olan malzeme hat dışarısına çıkarılmaktadır. Yine hatta kalan pislikler robot yardımı ile temizlenmektedir.

 

Tuvalet Gideri Tıkanıklık Açma

Çekmeköy tıkanıklık açma işlemleri kapsamında evinizdeki tüm hatlarda oluşabilecek tıkanıklıklar zararsız yöntemler kullanılarak açılmaktadır. Her türlü tıkanıklığı farklı metotlar kullanılarak müdahaleler yapılmaktadır. Bu kapsamda tuvalet giderlerinden oluşan tıkanıklıklar kamera yardımı ile tespit edilmektedir. Tespit edilen tıkanıklığa %100 garantili işlemler uygulanarak tıkanıklık giderilmektedir. Genel itibarıyla insan yöntemler kullanılmayıp görülen tıkanıklıklar olması sebebiyle tuvalet tıkanıklıklarında robot kullanılmaktadır. Elastik boru ucunda Işıklı bir kameranın ve yine aynı makineye bağlı olan farklı bir aparatın tıkanıklık bölgesine gönderilerek tıkanıklığa sebep olan malzemelerin hat dışarısına çıkarılması sağlanmaktadır. Yine tıkanıklığa sebep olan malzemenin çıkarılmasının ardından hattın diğer kesimleri de kontrol edilerek tıkanıklığa sebep olabilecek diğer birikmeler önlenebilir. Çekmeköy tıkanıklık açma işlemleri kapsamında kırmadan ve size ekstra tadilat masrafları çıkarmadan robotla tıkanıklık açma işlemleri en uygun fiyatlarla sunulmaktadır. Üstelik tıkanıklığa sebep ne olursa olsun kısa sürede kolaylıkla çözüm sunulmaktadır.

 

Süzgeç Tıkanıklıkları Açma

Banyo tuvalet ve balkonlarda bulunan süzgeçler yanlış kullanımlar nedeniyle tıkanabilir. Firmamız Çekmeköy tıkanıklık açma işlemleri kapsamında Süzgeç tıkanıklıklarına da en uygun yöntemlerle müdahale etmektedir. Genellikle saç kalıntıları sebebi ne kaymakta olan süzgeçten pompaya da tazyikli su kullanılarak açılmamaktadır. Tazyikli su ve pompa ile basınç uygulanması durumunda tıkanıklığa sebep olan malzemelerin daha ilerilere giderek ileri bölgelerden tıkanıklığa sebep olması söz konusudur. Malzemenin hattın ilerisine gönderilmektense hat dışına çıkarılması için robotla tıkanıklık açma yöntemleri tercih edilmektedir. Firmamız kırmadan tadilat gerektirmeden robot ile müdahale ederek süzgeç tıkanıklığı gidermektedir. Kanca bir kıskanç şeklinde aparatları tesisat içerisine göndererek tıkanıklığa sebep olan malzemeler tamamıyla hattan temizlenir. Bu sayede kolaylıkla ve hatta zarar vermeden hattın temizliği yapılabilmektedir.

 

Tıkanıklık Açma İşlemlerinde Kimyasal Kullanımı

Firmamız tıkanıklık açma işlemlerine hiçbir şekilde kimyasal malzeme kullanmamaktadır. Kimyasal malzemeler yüksek aşındırma kapasitesine sahip olması nedeniyle tıkanıklığa sebep olan malzemeyi elektriği ile tahrip ettiği gibi gider borularını da tahrip etmekte eriterek pürüzlü Hale getirmektedir. Hem su kaçaklarına sebep olabilmekte hem de içyapısını bozarak tıkanıklıkları davetiye çıkarmaktadır. Bu nedenle firmamız açma işlemlerini tazyikli su pompa ve tıkanıklık açma robotu kullanmaktadır. Aynı zamanda firmamıza tıkanıklık açma konusunda başvuruda bulunan tüm müşterilerimize kimyasal müdahaleden uzak durulması tavsiyesi yapılmaktadır.

 

Çekmeköy Tıkanıklık Açma Fiyatları

Çekmeköy tıkanıklık açma işlemlerinde kullanılmakta olan kameralı robotlar oldukça yüksek maliyetlerle elde edilmekte olan cihazlardır. Çekmeköy’e hizmet veren tesisat firmalarının yalnızca birkaç tanesinde bu cihaz bulunmaktadır. Hattınıza zarar vermeyen yeni sorunlar yaşamanızı önleyen teknolojik cihazlar ile firmamız kaliteli geri dönüşsüz hizmetler sunmaktadır. Hem kullanılan ekipmanlar hem de firmamız çalışanlarının titiz ve tecrübeli uygulamaları sayesinde kısa sürede memnun kalacağını hizmetten sunulmaktadır. Tüm İstanbul genelinde sabit ücretlendirme ile en uygun Çekmeköy tıkanıklık açma hizmetleri sunulmaktadır. Firmamız aynı zamanda yalnızca tıkanıklık tespiti ya da su kaçağı tespiti de yapmaktadır. Tüm tesisat işlemlerinizde teknolojik çözüm ortağınız olan firmamızdan detaylı bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz.

Şimdi Puan Ver
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.