Çatalca

Anasayfa » Çatalca

                            

Çatalca su tesisatçısı firması alanında uzman ve deneyimli ekibi ile uzun yıllardır sıhhi tesisat alanında hizmet vermektedir. Tesisat alanında en iyi hizmeti sunmak için profesyonel olarak hizmet vermektedir. Ev ve iş yerlerinde oluşan tesisat sorunlarınızda firmamızı arayarak arıza kaydı oluşturabilir, uygun fiyatlı tesisat hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Çatalca Sıhhi Tesisat Hizmetleri

Çatalca tesisatçı hizmetleri su tesisatlarında yaşanan tüm sorunlar için destek vermektedir. Hayatımızın olmazsa olmazı su, yaşam alanlarının hayat kaynağıdır. Su tesisatlarının büyük öneme sahip olması nedeni ile profesyonel tesisatçı arayışları çok fazladır. Birçok kurum tesisat hizmeti vermektedir. Ancak bu çoğunluk içine çok az bir kısım profesyonel hizmet vermektedir. Rota Tesisat bu azınlık kısımda yer almaktadır. Cihazla tıkanıklık açma, cihazla su kaçağı tespiti, teknolojik alet ve cihaz kullanarak çalışmalar yapıyoruz.

Kağıthane Tesisatçı Kalorifer ve Petek Temizliği Hizmetleri

Kalorifer ve petek temizliği yılda en az bir kere yapılması gereken bir işlemdir. Petek temizliğinin düzenli yapılması ile kombinin verimli çalışması sağlanır. Petekler yıl boyu çalışma sonucunda petek içinde oluşan kirli su peteklerin ısı verimini düşürmektedir. Petek temizliğinin yapılması içeride dolaşan sıvı akışını daha düzenli hale gelmesini sağlamaktadır. Petek içinde biriken kirli su bir süre sonra tortu, çamurlaşma, korozyon gibi atıklara neden olur. Bu nedenle petek içleri düzenli olarak yılda bir kere temizlenmelidir.

Çatalca

Çatalca Kombi ve Petek Bakımı

                            

Petekler Nasıl Temizlenir?

Petek temizliği yapan firmamız peteklerin temizliği için cihaz teknolojisi kullanmaktadır. Cihazla petek temizliği; peteklerin içerisinde dolaşan kirli suyun tamamen dışarı atılmasını sağlayarak, kombiden salgılanan temiz suyun petek içerisinde rahat dolaşmasına yardımcı olmaktadır. Petek temizliği için adresinize gelen ekiplerimiz; petek temizliği cihazları radyatöre bağlar ve evinizde bulunan tüm petekleri sırası ile tek tek yıkama işlemi yapar.

Çatalca Temiz Su Hattı Hizmeti

Gerekli durumlarda temiz su hattınızı baştan aşağı yeniliyoruz. Temiz su hattı yenileme işlemi için termosifon ve kombiye kadar giden hatta kaliteli boru malzemelerle işlem yapılır. Tadilatı muhtemel olan temiz su hatlarında tadilat işlemleri sadece gerekli bölgede yapılır ve ekstra bir iş yükü kazanılmaz.

Çatalca Pis Su Tesisatı Hizmeti

Pis su tesisatlarında yaşanılan sorunlar için özel sistem ve teknoloji kullanılmaktadır. Giderlerden atılan pis sular tesisat içerisinde zamanla farklı çeşitlilikte sorunlar yaşanabilir. Bina içi pis su hattı, bina dışı pis su hattı döşeme, tamiri, değişim, yenileme gibi birçok işlem uzman ekiplerimiz tarafından yapılır. Rota Tesisat firması olarak pis su hattında yaptığımız işlemler garantili olarak yapılır.

Çatalca Su Kaçağı Hizmeti

Çatalca su tesisat hizmetlerimiz arasında bulunan İstanbul kırmadan su kaçağı bulma hizmeti uzman ekiplerimiz ve teknolojik cihazlar yardımı ile yapılan çalışmalardır. Su kaçağı problemlerinizde profesyonel destek almak önem taşır. Cihazla su kaçağı bulan firmalar tercihi yapmak zaman ve maliyet kaybını önler. Rota Tesisat firmamız bu konuda gerekli hassasiyeti göstererek en yeni teknolojik cihazlarla kısa sürede kaçak tespiti yapmaktadır.

Çatalca

Çatalca Su Kaçağı Tespiti

                            

Garantili Çatalca Tıkanıklık Açma Hizmetleri

Ev ya da işyerlerinde veya diğer yerlerde görülen tesisat arızalarından biri de tıkanıklık arızasıdır. Tıkanıklık arızaları en sık lavabolarda ve tuvaletlerde görülmektedir.  Tesisat sorunları yeterince can sıkıcı bir durumken bir de üstüne en sıkıcı sorunlardan tıkanıklık sorunu da yaşayanlar için sıkıcı ve stresli bir süreçtir. Bu nedenle tıkanıklığın tespit edilip tıkanıklığın giderilmesi herkes için rahatlatıcı olacaktır. Tıkanıklık problemi yaşamaya başladığınız andan itibaren konusunda deneyimli ve son model cihazlara sahip bir tesisat firması ile anlaşmanız gerekecektir. Kurumsal Rota Tesisat firmamız bu konuda başarısını kanıtlamış ve garantili tesisat servis hizmetleri vermeye devam etmektedir.

Çatalca Tıkanıklık Açma – Lavabo Tıkanıklığı Açma

Lavabo tıkanıklığı en çok görülen tıkanıklık şekillerinden biridir. Lavabo tıkanıklıkları genel olarak kullanım, tesisat ve usta hatalarından kaynaklanır. Evlerde daha sıklıkla yaşanan lavabo tıkanıklığı probleminde lavaboya akıttığınız su mutfak gider borusuna ya hiç gitmez ya da çok yavaş biçimde gider. Hal böyle olunca mutfak lavabo tıkanıklığı ciddi bir sorun olarak karşımıza çıkar. Lavabo tıkanıklığı söz konusu olduğunda genelde tıkanıklık açma işlemini doğal yöntemlerle internetten öğrenilen bilgiler ışığında kendimiz yapmaya kalkarız. Bu tür çözümler maalesef genellikle etkisiz çözümlerdir ve bu etkili olsalar bile kısa vadeli çözümlerdir. Bu nedenle lavabo tıkanıklığı sorunu yaşadığınız andan itibaren tesisat firmanızla iletişime geçmeniz sizin için en doğru seçenek olacaktır. Çatalca tıkanıklık açma işlemini tek başınıza yapmaya çalışırken yapacağınız ufak bir hata size tadilat ve daha yüksek bir maliyetle karşılaşmanıza yol açacaktır.

Çatalca

Çatalca Tıkanıklık Açma

                            

Çatalca Lavabo Tıkanma Nedenleri

Lavabo tıkanıklığının birçok nedeni olabilir. Bu nedenlerden bazıları kullanım hatalarından kaynaklandığı için, bu hataların önüne geçilirse, lavabo tıkanıklıklarının oluşması da önlenebilir.

  • Lavabo tıkanıklığı genel olarak kullanım hataları ve usta hatalarından kaynaklanmaktadır.
  • Tıkanan lavabo banyo lavabosu ise kullanım hatalarının arasında en önemli nedenlerinden biri de lavaboda tıraş olmaktır. Tıraş olurken lavabo giderine giden sakallar pimaş borusunun dirseğinde birikip tıkanmasına yol açabilir.
  •  Lavaboya giren sabun parçaları da birikerek tıkanıklığa sebep olabilir.
  • Küçük sabun parçaları da süzgeçten geçerek boruya yapışıp birikir.
  • Mutfak lavabolarında oluşan tıkanıklıklarda lavaboya atılan yiyecek parçaları da tıkanıklığa neden olur.
  • Demlik dibindeki çaylar lavaboya döküldüğünde tıkanıklık oluşmasına neden olur.
  • Mutfak lavabosunda yıkanan bulaşıklardaki yağarda giderlerde birikerek tıkanıklığa yol açar.
  • Lavabo borusunun eğiminin yetersiz ya da yanlış yapılması da tıkanıklığa yol açmaktadır. Tesisatı yapan ustanın hassas terazi kullanmayışı boruya eğim vermez bu da boru da eğim sorununa neden olur. Böylece de lavabo tıkanır.

Çatalca tesisat firmamızla iletişime geçerek, kaliteli ve güvenilir hizmet alabilirsiniz. 7/24 Çatalca tesisat servisimiz göreve hazır. Uygun fiyat ve işçilik garantili hizmetlerimizden kolayca yararlanabilirsiniz.

 

Ev TipiZaman Aralığı2022 Fiyatları
Daire30 dakika Ort.Bizi Arayın
Dubleks45 dakika Ort.Bizi Arayın
Tribleks1 saat Ort.Bizi Arayın
Villa1 saat Ort.Bizi Arayın
FabrikaAlana BağlıBizi Arayın
Dış MekanAlana BağlıBizi Arayın