Bağcılar Tıkanıklık Açma – Robotla Kırmadan Tıkanıklık Açma

Anasayfa » Bağcılar » Bağcılar Tıkanıklık Açma – Robotla Kırmadan Tıkanıklık Açma

                           

Bağcılar tıkanıklık açma, Rota Tesisat Bağcılar tesisatçı uzman ekipleri tarafından 7/24 kesintisiz olarak yapılmaktadır. Uzman kadro, teknolojik cihazlar ve deneyimlerimizle Bağcılar’ ın her mahallesine tesisat hizmetleri sunuyoruz. Tıkanan lavabo, klozet, giderler, pimaşlar, tuvaletler kısa sürede profesyonel çalışmalar ile açılır. Uzman ekiplerimizden destek alarak tıkanıklık sorunlarına kalıcı çözümler bulabilirsiniz.

Bağcılar Kameralı Tıkanıklık Açma

Bağcılar kameralı tıkanıklık açma, profesyonel tesisat kamerası kullanılarak yapılan işlemdir. Kameralı görüntüleme yöntemi bize tıkanıklık boyutunu ve tıkanıklık nedenleri konusunda net bilgiler verir. Rota Tesisat firmamız tesisat çalışmaları için teknoloji imkanlarını kullanır. Böylece hata yapma olasılığımız en aza indirgenir. Ayrıca kameralı tıkanıklık görüntüleme sayesinde yapılacak olan işlemler hızlıca hesaplanır ve uygulamaya geçilir. Görüntülü tıkanıklık tespiti yapıldıktan sonra robotla kırmadan tıkanıklık açma çalışmaları başlatılır. İstanbul tıkanıklık açma çalışmaları için firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz.  

Bağcılar Tuvalet-Klozet Tıkanıklık Açma – Tuvalet Tıkanıklık Nedenleri?

Bireylerin hatalı kullanımlarından kaynaklı tıkanıklıklar zamanla gider içerisinde biriken atıklar nedeniyle oluşur. Tıkanma problemleri genel olarak kalabalık iş veya alışveriş merkezleri gibi alanlarda daha sık yaşanır. Gün içerisinde birçok kişi tarafından kullanılan tuvaletlere atılan veya yanlışlıkla düşen cisimler zamanla tuvalet tıkanıklığı oluşturur. Bu durum tıkanıklığa neden olurken aynı zamanda tuvaletlerden kötü kokuların yayılmasını da sağlar. Geçici çözümler ile müdahale edilen tıkalı klozetler belli bir süre sonra daha büyük sorunlara yol açar.

Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Özellikle pis su giderinin tıkanması tuvalet kullanımı sırasında tıkalı olan bölgeden su geri dönerek klozetin taşmasına neden olur. Hijyen açısından insan sağlığını olumsuz anlamda etkileyen bu durum kişiler tarafından çözülemez. Bu durumda acil tesisatçı desteği alınmalıdır. Bağcılar tıkanıklık açma hizmeti günün her saati hizmet vermektedir. Bağcılar tıkanıklık açma ekipleri sırasıyla;

  • Özel tıkanıklık görüntüleme kamera sistemleri ile çalışan uzman ekiplerimiz sorunun bulunduğu bölgeyi rahatlıkla saptar.
  • Kısa süre içerisinde tıkanıklığın olduğu bölge tespit edilir.
  • Tespit sonrasında robotlarla birlikte yapılan tıkanıklık açma çalışması kırma işlemi yapılmadan gerçekleştirildiği için daha az maliyet imkanı sunar.
Bağcılar Tıkanıklık Açma

Bağcılar Tuvalet Tıkanıklık Açma

                            

Bağcılar Tıkanıklık Açma – Giderler Neden Tıkanır?

✴ Balkon veya teras gibi alanlarda bulunan pis su gideri olan yer süzgeçlerinde tıkanmalar fazlasıyla yaşanır. Dışarıda oluşan toz ve kir kalıntıları, rüzgar sebebiyle uçan yaprak ve kuş tüyleri gibi cisimler süzgeç içerisinde birikerek tıkanıklık oluşturur.

✴ Açık alanların yıkanması aşamasında kullanılan deterjan kalıntıları da zamanla gider borusunda birikerek su geçişini engeller.

✴ Büyük işletmelerde bulunan pis su giderleri kullanım yoğunluğuna bağlı olarak tıkanır.

✴ Yoğun iş akışının olduğu mutfak bölümünde bulunan yer süzgeçleri oldukça fazla atığa maruz kalabilmektedir. Bu gibi aksi durumlar genellikle işlerin aksamasına neden olur. Tıkalı gider sorunları su kullanımının bulunduğu birçok alanda yaşanır.

✴ Kişisel temizlik esnasında kullanılan banyo ve küvetlere dökülen saç, kıl, sakal, deri atıkları, sabun artıkları gider içerisinde birikerek tıkanmalara yol açar.

✴ Mutfak lavabolarına atılan yağ atıkları.

Gider tıkanıklığının en önemli nedenlerinden biri de usta hatasıyla döşenen gider borularıdır. Pimaş eğimlerinin yanlış veya kalitesiz malzemelerle döşenmesi de kısa süre sonra tıkanıklık oluşturur. Bağcılar tıkanıklık açma servisi görüntülü kamera sistemleri ile tespit çalışması yaparak kısa sürede robotla tıkanıklık açma işlemi gerçekleştirir.

Bağcılar Gider-Pimaş Tıkanıklık Açma Servisi 

Gün içerisinde kişilerin hayatlarını olumsuz yönde etkileyen tıkalı giderler ve tıkalı pimaşlar zamanla büyük sorunlara yol açar. Doğal yöntemlerle tıkanıklık açma veya kimyasal maddelerle tıkanıklık açma gider boruları için geçici çözüm oluşturur. Fakat tıkanıklık kimyasal maddelerle çözülebilecek bir durum olmadığı için profesyonel destek alınmalıdır. Gider boruları yaşanılan alanların hepsini kapsadığından tıkanıklıklar Bağcılar tıkanıklık açma servisi tarafından açılmalıdır.

Bağcılar Tıkanıklık Açma

Bağcılar Tıkanıklık Açma

                            

Bağcılar Tıkanıklık Açma – Pimaş Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Zaman içerisinde oluşan tıkanıklığın verdiği kötü koku insan sağlığını tehdit eder. Bu nedenle tıkanıklık problemlerinin kısa süre de çözümlenmesi gerekir. Bağcılar tıkanıklık açma servisi günün her saati verdiği hizmet ile kullandıkları teknolojik cihazlar sayesinde tıkanıklık tespiti kolaylıkla yapılabilmektedir.

  • Uzman ekipler tarafından kullanılan son teknoloji tıkanıklık açma cihazları tıkanıklığın yaşandığı bölgeyi tespit eder.
  • Kameralı görüntü sistemiyle gider içerisinde arama yapan uzmanlar tıkanıklık tespiti yaptıktan sonra robotla kırmadan pimaş tıkanıklığı açma işlemi yapar.
Tıkalı Lavabo, Banyo Ve Tuvaletler

Gün içerisinde en çok kullanılan alanlardan biri olan lavabo, banyo ve tuvaletlerde bulunan tesisatlar zamanla kullanıma bağlı olarak tıkanır. Tıkanmanın nedenleri arasında inşaat sırasında borular veya tesisat düzeneği içerisinde kalan inşaat malzemelerinden kaynaklanır. Uzun süreli kullanım sonrası atık suyun borular içerisinde rahat hareket edememesi zamanla büyük sorunların yaşanmasına neden olur. Birçok kişi tarafından kullanılan tuvaletler, klozete atılan çöpler yüzünden zaman içerisinde tıkanır. Tıkanan lavabo, tuvalet, klozet, banyo giderlerini açmak için kurumsal firmamızdan 7/24 destek alabilirsiniz.

Bağcılar Tıkanıklık Açma Fiyatları

Bağcılar tıkanıklık açma fiyatları tıkanıklık bölgesi ve tıkanıklık boyutuna göre değişiklik gösterir. Kırmadan tıkanıklık açma ücretleri ekonomik fiyatlıdır. Firmamız uygun fiyat politikası ile hizmet vererek kolay ödeme seçenekleri de sunar. Tıkanıklık açma cihazları fiyatları yüksek maliyetli olmasına rağmen yapılan çalışmalar cihaz fiyatlarından etkilenmez. Ayrıca garantili ve kalıcı çözümler üreten firmamız kırmadan işlem yaparak sadece işlem ücreti alır. Evde tıkanıklık açma, bireyler tarafından yapılacak yanlış müdahaleler ile daha zor bir hal alabilir. Bu nedenle tıkanıklık müdahalesi için profesyonel yardım almanızı öneriyoruz. Ancak bu yardım için cihazla tıkanıklık açan firmalar tarafından alınmalıdır. İstanbul ve tüm semtlere hizmet veren firmamız 7/24 tesisat hizmeti vermektedir. Firmamıza kolayca ulaşım sağlayabilir ve kısa sürede tesisat problemlerinizi giderebilirsiniz. Bağcılar tıkanıklık açma hizmetlerimiz her daim yanınızda..

 

Ev TipiZaman Aralığı2022 Fiyatları
Daire30 dakika Ort.Bizi Arayın
Dubleks45 dakika Ort.Bizi Arayın
Tribleks1 saat Ort.Bizi Arayın
Villa1 saat Ort.Bizi Arayın
FabrikaAlana BağlıBizi Arayın
Dış MekanAlana BağlıBizi Arayın