Ataşehir

Anasayfa » Ataşehir

                            

Ataşehir tesisatçı firmamız 7/4 hizmetinizde. Su kaçağı, tıkanıklık açma, musluk tamiri, cihazla su kaçağı tespiti, rezervuar tamiri, klozet tıkanıklığı açma, petek temizliği, kombi montajı gibi su tesisat hizmetleri vermekteyiz. Ataşehir su tesisatçısı olarak profesyonel bireylerden tamir, montaj, bakım, temizlik, tesisat çalışmaları hizmetleri garantili olarak verilmektedir. Gelişen teknolojiye ayak uydurarak kendimizi sürekli geliştiriyor ve yenilikçi çalışmalarımızla hizmet veriyoruz.

Ataşehir Tesisatçı Ekiplerimiz

Rota Tesisat firmamız uzman ekip kadrosuyla hizmet veriyor. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti ve çalışma politikamız olarak değerlendirilir. Deneyimli ve profesyonel ekiplerimiz her daim güler yüzlü, bakımlı ve müşteri mağduriyetlerini en doğru yöntemlerle garantili olarak çözümlemektedir. Karşılıklı güven politikası ile hareket ediyor ve en kaliteli tesisat hizmetlerini sunuyoruz.

Ataşehir

Ataşehir Tesisatçı Ekipleri

                            

Ataşehir Tesisat Firması Hizmetleri

Ataşehir cihazla su kaçağı bulma, su kaçağı onarımı, tesisat bakım ve temizliği, cihaz desteği ile tesisat çalışmaları, profesyonel ekipler ile ek masraf çıkarmadan, zaman kaybı oluşturmadan hizmet veriyoruz. Rota Tesisat firması tarafından yapılan tüm çalışmalar firmamız tarafından garantilidir. Tesisatlarda yaşanan sorunlar büyümeden erken önlem alarak müdahale edebilirsiniz.

Ataşehir Tıkanıklık Açma Hizmeti

Tıkanıklık açma hizmetimiz yüksek hassasiyetli ve son model teknolojik cihazlarla verilmektedir. Farklı cihaz teknoloji sistemleri firmamızın uzman ekipleri tarafından kullanılır ve kırmadan tıkanıklık açma çalışmaları kısa sürede tamamlanır. Cihazla tıkanıklık açma teknolojisi hem firmamızın kalitesini hem de müşteri memnuniyetini arttırır.

Ataşehir

Ataşehir Tıkanıklık Açma

                            

Ataşehir Cihazla Tıkanıklık Açma Nasıl Yapılır?

Kanallarda oluşan tıkanıklık müdahalesi mutlaka cihaz yardımıyla yapılmalıdır. Aksi halde tıkanıklık boyutu ve nedeni bilinmediğinden dolayı yanlış işlem yapmak daha büyük sorunlara neden olabilir. Tıkanıklık esnasında Rota Tesisat Ataşehir ekiplerimiz adresinize gelerek tıkalı bölgede tıkanıklık tespiti yapar. Tıkanıklık nedenini cihazla belirleyen ekipler tıkanıklık sebebine uygun yöntemlerle tıkanıklık açmaktadır.

Ataşehir Tesisat Firmamız Hangi Alanlarda Hizmet Verir?

Su tesisatı olan tüm alanlarda Ataşehir tesisat ekipleri hizmet veriyor. İstanbul ve tüm ilçelerde su tesisat mağduriyetlerinizi kısa sürede çözümlüyoruz, gezici servisimiz her noktaya ulaşım sağlamaktadır. Su tesisatı, petek temizliği, kombi tesisatı, kalorifer tesisatı, tuvalet tesisatları, gider ve pimaş boruları gibi tüm alanlarda hizmet vermekteyiz.

Ataşehir

Ataşehir Tesisat Hizmetleri

                            

Ataşehir’ de Profesyonel Su Tesisatçısı Mı Arıyorsunuz?

Su tesisatlarında yaşadığınız tüm problemler için uzman ekiplerimiz hizmet veriyor. Cihaz teknolojisi kullanarak en etkili ve garantili çözümleri sunuyoruz. İstanbul’ un en kaliteli tesisat servisini sunan firmamız güven veren çalışma politikasıyla 7/24 hizmet vermektedir. Profesyonel tesisatçı hizmetleri veren firma arayışı içindeyseniz doğru adrestesiniz.

Ev TipiZaman Aralığı2022 Fiyatları
Daire30 dakika Ort.Bizi Arayın
Dubleks45 dakika Ort.Bizi Arayın
Tribleks1 saat Ort.Bizi Arayın
Villa1 saat Ort.Bizi Arayın
FabrikaAlana BağlıBizi Arayın
Dış MekanAlana BağlıBizi Arayın