Ataşehir Su Kaçağı Tespiti

Ataşehir Su Kaçağı Tespiti
29.01.2021
79

Ataşehir Su Kaçağı Tespiti

Eskiden su kaçaklarının keşfi çok zor işlerden biriydi, tüm tesisat problemlerinde bütün duvar ve fayanslar sökülüp, kırılır, bütün mekanizma ortaya çıkartılıp problem öyle giderilmeye çalışılırdı. Yani ev tam bir inşaat alanına dönmüş olurdu. Tesisatçının ardından bir de fayansçıdan yardım istemek zorunda kalınırdı. Su kaçağı sorunu ile karşılaşıldığında ev sakinleri evin kırılıp dökülmesinden dolayı fazlasıyla sıkıntı yaşarlardı. Ataşehir su kaçağı tespiti işte tam da bu sebepten dolayı işinde uzman ekipler tercih edilmelidir.

Yaşadığınız su kaçağı sorunlarında sonuçlardan memnun kalmak için firmamız ekiplerinden yardım istediğinizde en kısa sürede hanenize ulaşabilmektedirler. Son teknoloji ile çalışan ekiplerimiz Ataşehir su kaçağı tespiti su kaçağı olan boruyu nokta atışı yaparak tespit etmektedir. Ve sadece bu noktada işlem uygulayarak sizi büyük bir inşaat pisliğinden kurtarmış olmaktadır. Tesisat işçiliği işinde başarılı ve uzman tesisatçı ekipleri ile yapılmaktadır. Bu sayede evlerinizde günlük hayatınıza devam edebilirsiniz ve vermiş olduğu kaliteli hizmetten dolayı bir kez daha sizlerden tam puan almış olacaktır.

Su kaçağı

 

Su Sızıntı Nedenleri

Su kaçağı sorunu neredeyse her hanede ve herkesin başına gelmiş olan bir problemdir. Su borularından sızan sular gün geçtikçe beton ya da duvarı çürütür ve yapıda ciddi bir hasar meydana gelir. Erken müdahale ile Ataşehir su kaçağı tespiti son derece profesyonellik gerektiren bir işlemdir. Eskiden su kaçağı keşfi tamir işleminden daha zahmetliydi. Fakat modern cihazlar ile tespit işlemleri günümüzde çok kolaylaşmıştır. Dairenizde su kaçağı sorunu var ise derzlerin rengi değişir veya yerlerde su birikintileri oluşmaya başlarsa su kaçağı var demektir. İşte bu alanda uzman ekipler devreye girer su sızıntı tespiti yaparak rahat bir şekilde sorunu ortadan kaldırırlar.

Su yönünün herhangi bir noktasından girilir yön boyu kameralı bir kablo ile tespit yapılmaya başlanır. Tespitin sonunda keşfedilen yerdeki soruna göre farklılık gösterir ve duruma göre çözüm üretilir. Kombi basıncında sık sık düşüşler oluyorsa, hanede rutubet kokusu gelmeye başladıysa, faturalardaki artış dikkatten kaçmıyorsa ve parkelerde kabarmalar oluşmaya başladıysa hanenizde su kaçağı problemi var demektir. Bu sorunların hepsi birden değil sadece biri ile karşılaşıyorsanız hiç vakit kaybetmeden uzman ekiplere danışmanız gerekmektedir.

 

Kırmadan Dökmeden Su Kaçağı Tespiti Hizmetleri

Ataşehir su kaçağı tespiti tesisat sorunları artık basit çözümlerle ve modern cihazlar olmadan çözülebilecek sorunlar değildir. Firmamız tesisat sorunlarının yanında tıkanmış gider açma, pimaş yıkama, radyatör temizleme gibi sorunlarınızı çözmektedir. Size sunulan hizmetler yaşadığınız alanda meydana gelen su sızıntıları veya tıkanıklıkları hızlı ve üstün başarılı olarak çözmek ve karşılaştığınız problemleri ortadan kaldırmaktır. Zamanımızda su kaçağı problemlerini güvenilir ekip ve teknolojik cihazlar ile daha hızlı ve pratik bir şekilde çözmek mümkündür. Bu tarz problemleri yaşamamak adına sık sık Ataşehir su kaçağı tespiti bakım yaptırmanız sizin yararınıza olacaktır. İki yılda bir en azından su giderlerinizi kontrol ettirmeniz yaşayacağınız bu tarz sıkıntıları ortadan kaldıracaktır.

Her geçen gün kendi kendini yenileyen firma olarak artık uzun süredir kırma işlemini gerçekleştirmeden tesisat sorunlarına çözüm bulduğumuzu gururla söylemekteyiz. Firmamız bünyesinde bulunan uzman teknik ekipler size yardım etmek amacı ile bütün bilgi ve birikimlerini size sunacaklardır. Bıkmadan, yorulmadan sizi başınıza gelmiş olan bu sorundan kurtarmak için haftanın her günü hizmet vermektedirler.

7/24 Su Kaçağı Tespiti

 

Modern Cihazlar İle Nokta Atışı

Kırmadan ve dökmeden su sızıntılarını belirleme işlemleri her firmanın ve her tesisat ustasının yapabileceği bir iş değildir. Bu tarz problemlerinize çözümler bularak rahat etmeniz bizim için değerli. Evlerde ya da ofislerde meydana gelen su sızıntıları belirtilerini bilmeli ve bu duruma göre hareket edilmelidir. Ataşehir su kaçağı tespiti su sızıntısında ilk olarak tavandan üstümüze damlayan ya da tabandan alt kata damlayan su, duvarlarımızdaki kötü görüntüler hepimizi rahatsız etmektedir. Bu bağlamda sertifikalı uzman ekipler ve kullandıkları son derece modern ve teknolojik aletler devreye girmektedir. Nokta atışı yapılarak kaçağın tespit edildiği yerde yapılan itinalı çalışma sayesinde kırmadan problemlerinizden kurtulmuş olmakla kalmaz aynı zamanda evinizde oluşacak inşaat pisliğinden ve bunun getirisi olan yüklü masraflardan kurtulmuş olacaksınız. Eski sistem üzerinden çalışmakta olan tesisat firmaları sizi maddi ve manevi açıdan üzebilirler. Firmamız bünyesinde akustik dinleme olarak adlandırılan su sesine karşı duyarlı makine ile ilk önce sorunlu olan yer keşfedilmektedir. Son derece gelişmiş olan sistemlerle teknolojik kameralar aracılığı ile problemi saptar ve sizi bu sorundan kurtarmış olur. 

 

Ataşehir Tesisat Arıza Çözümleri

Firmamız su kaçağı tespitinde banyo, mutfak ve benzeri yerlerdeki duvar ya da zeminin altındaki tesisat borularında su kaçaklarını keşfeder ve kırmadan sorunu ortadan kaldırır. Modern cihazlar aracılığı ile uzman ekiplerimiz tespit ettikleri su kaçağı noktasını Ataşehir su kaçağı tespiti zarar vermeden ve kırmadan dökmeden sızıntı noktasına ulaşabilmektedirler. Eğer evinizde veya ofisinizde bu tarz bir sorunun olduğunu düşünüyorsanız bir telefonla uzman ekiplerimize ulaşabilirsiniz. Saat gözetmeksizin 7/24 siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Su kaçağı bulma işleminde gelişmiş teknolojik robotlar ve sertifikalı uzman tesisatçılar bünyemizde bulunmaktadır. Ayrıca nemi ölçen cihaz, su sızıntı tespiti anında diğer aletlerle beraber kullanılır.

Su Kaçağı

Duvarlarda oluşan nemi ölçer ve sızıntının yerini bulmak için büyük rol oynar. Su kaçağını tespit aşamasında evinizin ya da ofisinizin temiz kalmasını sağlarız. Önceden su kaçağı tespit fiyatını sizlere ileterek fiyat hakkında bilgilendirme yaparız. Tüm sektörlerde olduğu gibi Ataşehir su kaçağı tespiti su sızıntı tamiri kaliteli ve lisanslı ekibimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Eğer bu sorunu çok fazla önemsemezseniz ve tamire ihtiyaç duymazsanız, parkeler kalkar, ev aletleriniz ve mobilyalarınız zarar görür. Alt kat komşunuzun evine su basmasına neden olursunuz. Ve bu size daha pahalıya patlayabilir.

Su Kaçağı Nasıl Bulunur?
Şimdi Puan Ver
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Destek Ekibi
Destek Ekibi
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?