Şişli

Anasayfa » Şişli

                            

Türkiye’de tesisat alanında ilk olarak yenilikler ve çözümler getiren Rota Tesisat, kırmadan su kaçağı tespiti hizmetine 2007 yılında başlamıştır. Rota Tesisat, 18 adet servis aracı ve uzman ekibiyle İstanbul’un her ilçesine 30 dakika içerisinde servis göndermektedir.

Şişli tesisat hizmetleri İstanbul ve Şişli ilçelerinde kesintisiz olarak verilmektedir. Şişli tesisatçı ekiplerimiz teknolojik cihazlarla kısa sürede tesisat çalışmaları yaparak, yapılan tüm çalışmalar Rota Tesisat firmamızın garantisi altındadır.

                            

Rota Tesisat Şişli Sıhhi Tesisatçı

Sıhhi tesisat çalışmaları Rota Tesisat firmamızın uzman ekipleri tarafından yapılmaktadır. Günün her saati hizmet veren firmamız sıhhi tesisat alanında her türlü montaj, kurulum, tamir, değişim, kaçak, tıkanıklık açma gibi faaliyetleri uygun fiyatlarla sunmaktadır. Ev veya işyerlerinde oluşan su tesisat problemleri kısa sürede kalıcı olarak çözümlenir. Tesisat çalışmaları için teknolojik cihazlardan destek alıyoruz.

Şişli Tesisatçı

Şişli Tesisatçı Hizmetleri

                            

Cihazla Tesisat Çözümleri için Şişli Rota Tesisat Firması

Gelişen teknolojiyi yakından takip eden Şişli tesisat firmamız, her türlü sıhhi tesisat problemlerini cihaz yardımı ile çözümlemektedir. Yaşam alanlarınızda oluşan su kaçağı, tıkanıklık problemleri, musluk tamiri, boru değişimi, tesisat sorunları ve daha fazlası teknolojik cihaz kullanılarak yapılmaktadır. Kırmadan, dökmeden, zaman ve gereksiz masraf kaybına uğramadan tesisat çalışmaları hizmetlerimizden yararlanmak için hemen arayın.

Şişli Tesisatçı Hizmetleri

Rota Tesisat firmamız, teknolojik yeniliklere tamamen açık bir firmadır. Yenilikçi gelişmeleri yakından takip ederek kendimizi sürekli yeniliyoruz. Müşteri memnuniyeti esası ile tesisat çalışmaları yapılmaktadır. Yeni nesil teknolojiyi kullanmayı seven firma olarak, müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz.

Şişli su tesisatçısı firmamız kesintisiz, hızlı ve güvenilir olarak hizmet vermektedir. Profesyonel tesisat ekiplerimiz ile kaliteli, hızlı ve garantili hizmetlerimiz uygun fiyatlarla sunulur.

Şişli Tesisatçı

Şişli Tesisatçı Hizmetleri

                            

Şişli Temiz Su Hattı Hizmeti

Gerekli durumlarda temiz su hattınızı baştan aşağı yeniliyoruz. Temiz su hattı yenileme işlemi için termosifon ve kombiye kadar giden hatta kaliteli boru malzemelerle işlem yapılır. Tadilatı muhtemel olan temiz su hatlarında tadilat işlemleri sadece gerekli bölgede yapılır ve ekstra bir iş yükü kazanılmaz.

Şişli Pis Su Tesisatı Hizmeti

Pis su tesisatlarında yaşanılan sorunlar için özel sistem ve teknoloji kullanılmaktadır. Giderlerden atılan pis sular tesisat içerisinde zamanla farklı çeşitlilikte sorunlar yaşanabilir. Bina içi pis su hattı, bina dışı pis su hattı döşeme, tamiri, değişim, yenileme gibi birçok işlem uzman ekiplerimiz tarafından yapılır. Rota Tesisat firması olarak pis su hattında yaptığımız işlemler garantili olarak yapılır.

Şişli Su Kaçağı Hizmeti

Şişli su tesisat hizmetlerimiz arasında bulunan İstanbul kırmadan su kaçağı bulma hizmeti uzman ekiplerimiz ve teknolojik cihazlar yardımı ile yapılan çalışmalardır. Su kaçağı problemlerinizde profesyonel destek almak önem taşır. Cihazla su kaçağı bulan firmalar tercihi yapmak zaman ve maliyet kaybını önler. Rota Tesisat firmamız bu konuda gerekli hassasiyeti göstererek en yeni teknolojik cihazlarla kısa sürede kaçak tespiti yapmaktadır.

Şişli Tesisatçı

Şişli Tesisatçı Su Kaçağı Hizmetleri

                            

Şişli su tesisatı ekipleri haftanın 7 günü servis hizmeti vermektedir. Yaşam alanlarında oluşan mutfak lavabo tıkanıklığı, kalorifer tesisatı sorunları, su kaçağı, musluk tamiri, tesisat yenileme, gider tıkanıklığı, pimaş açma, logar açma, tuvalet tıkanıklığı açma, rezervuar değişimi gibi birçok alanda hizmet sunuyoruz. Tüm tesisat çalışmaları Rota Tesisat firmamız tarafından garantili ve kalıcı olarak çözümlenir.

Eski yöntemlerin aksine kırmadan su kaçağı bulma, kırmadan tıkanıklık açma çalışmaları için teknolojik cihazlardan destek alıyoruz. Sıhhi tesisat alanında sunduğumuz kaliteli hizmetlerimizden yararlanmak için hemen arayın. Uygun tesisat çalışmaları fiyatlarımızdan yararlanmak için Rota Tesisat sizlere özel fırsatlar sunuyor.

Ev TipiZaman Aralığı2022 Fiyatları
Daire30 dakika Ort.Bizi Arayın
Dubleks45 dakika Ort.Bizi Arayın
Tribleks1 saat Ort.Bizi Arayın
Villa1 saat Ort.Bizi Arayın
FabrikaAlana BağlıBizi Arayın
Dış MekanAlana BağlıBizi Arayın