Silivri

Anasayfa » Silivri

                            

Türkiye’de tesisat alanında ilk olarak yenilikler ve çözümler getiren Rota Tesisat, kırmadan su kaçağı tespiti hizmetine 2007 yılında başlamıştır. Rota Tesisat, 18 adet servis aracı ve uzman ekibiyle İstanbul’un her ilçesine 30 dakika içerisinde servis göndermektedir.

Silivri su tesisatçısı firmamız suyun geçtiği her alanda hizmet vermektedir. Rota Tesisat firması olarak teknolojik cihazlarımız ve deneyimli ekiplerimizle edindiğimiz deneyimlere dayanarak güvenilir, hızlı ve kaliteli tesisat hizmetleri sunuyoruz. Evinizde veya iş yerinizde oluşan bakım, onarım, arıza tespiti, değişim, montaj, temizlik, kaçak, tadilat gibi çalışmalarda Silivri Tesisatçı firmamız hizmet vermektedir. Tüm sıhhi tesisat çalışmaları uygun fiyatlı ve firma garantili olarak sunulur.

Evlerinizde veya iş yerlerinizde su tesisatı ile ilgili yaşayabileceğiniz her türlü sorunun çözümü Silivri Rota Tesisat firmasında. Su tesisatında oluşan sorunlar eski zamanlarda oldukça can sıkıcı bir durumdu. Kırılarak tamir edilen tesisatlar günlerce hatta haftalarca tamir işlemi için açıkta bırakılıyordu. Çünkü cihaz teknolojisi olmadığı için tesisat sorunlarını kırarak gözle görülür hale getiriliyordu. Günümüzde ise bu durum tersi olarak nüks etmektedir. Kırmadan, zaman kaybı yaşamadan, ek maliyet kaybı yaşamadan tesisat çalışmaları yapılmaktadır.

                            

Silivri Su Kaçağı Belirtileri Nelerdir?

Evinizde veya iş yerinizde su kaçağı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki su kaçağı belirtilerine göz atabilirsiniz.

  • Su faturalarınız yüksek ücretlerle geliyorsa
  • Musluklar kapalı olduğu halde su sayacı dönüyorsa
  • Seramiklerin arasına çekilen derzlerde renk değişikliği varsa
  • Banyonuzdan alt binanın tavanına sararma veya su sızıntıları oluyorsa
  • Islak veya kuru zeminlerde sürekli sulanma oluşuyorsa
  • Kanalizasyon böceklerinin evinize taşınma ve çoğalma varsa
  • Duvarlarda rutubet, nemlenme, sararma oluşuyorsa.

                            

Silivri Tesisatçı Firmamız Su Kaçağını Nasıl Tespit Eder?

Temiz su tesisat boruları yer altından döşendiği için kırmadan gözle görülmesi imkansızdır. Oluşan su kaçaklarını kırmadan görmek için cihaz teknolojisine ihtiyaç duyulur. Rota Tesisat firmamız su kaçağını tespit etmek için kolay yöntemi yani cihaz teknolojisini tercih ederek su sızıntı tespiti kolayca yapmaktadır. Profesyonel Silivri Tesisatçı ekiplerimiz cihaz kullanımına hakimdir. Alanında uzman ekiplerimiz kırmadan cihazla su kaçağı tespiti yaparak kısa sürede su sızıntısı problemlerini çözümlemektedir.

                            

Silivri Tesisatçı Kırmadan Tıkanıklık Açma

Rota Tesisat Silivri firmamız vidanjör denilen alet ile tıkanıklık açma işlemlerini gerçekleştirmektedir. Problem yaşanılan alana göre çözümlerde farklılık göstermektedir. Vidanjörler, borulardaki suyu çekmek için, tıkanıklık açmalarda ve temizlemek adına farklı yöntemler ile kullanılmaktadır. Vidanjör kullanımı boruların tıkanması ve su basması gibi yaşanan problemlerin çözümünde çok işe yarar. Düzgün ve deneyimli ekiplerin çalışmaları doğrultusunda onların hizmetlerinden faydalanmaktan çok memnun kalınmaktadır. Vidanjör aletlerinin borulardaki tıkanıklıkları açarken çekilen yabancı maddeleri depolaması ayrı bir avantajdır. Yabancı maddeleri hijyen kurallarına uygun depolama alanında tutarak çevreye sıfır zararla yok edilmektedir.

                            

Silivri Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Tuvalet tıkandı nasıl açılır? Tuvalet tıkanıklığına ne iyi gelir? Tuvalet suyu geri taşıyor ne yapmalıyım? Tuvalet tıkanıklığı sorunlarında yapılan ilk hata bu gibi sorulara doğal çözümler aramaktır. Evde tuvalet tıkanıklığı açma konusunda kesin ve kalıcı çözümler üretmek istiyorsanız profesyonel hizmet almalısınız. Firmamız robotla tuvalet tıkanıklığı açma işlemi yaparak tıkanan tuvaletler konusunda %100 etkili sonuçlar üretir.

                            

Silivri Lavabo Tıkanıklığı Açma

Bakırköy lavabo tıkanıklığı en sık yaşanan tıkanıklık problemidir. Lavabolara atılan atıklar, özellikle yağ atıkları zamanla pimaşlarda birikerek tıkanıklığa neden olur. Evde lavabo açma yöntemleri ile biriken atıkları eritemez veya tıkanıklığı açmanız çok zordur. Aksine tıkanıklık boyutunu daha fazla arttırabilir su baskınlarına neden olabilirsiniz. Bu nedenle cihaz desteği ile tıkanıklık açan firma tercihi yapmalı, kaliteli hizmetler sunan firmamızda uygun fiyatlarla lavabo açma hizmetleri almalısınız.

Silivri Tesisatçı Firması Tıkanıklık Açma, Tıkanmış Borulara Modern Çözümler

Tıkanmış boruları açma işlemindeki hizmetlerimizde İstanbul ilinde çözüm üreten şirketimiz kaliteli ekip ve makinelerimiz ile sizin hizmetinizdedir. Sonuçlarından üzüntü duyacağınız eski sistem tıkanıklık çözümlerini bir kenara bırakın ve firmamızın sizlere sunmuş olduğu modern sistemleri tercih ediniz. Evlerinizde, ofislerinizde ve binalarınızda karşılaşma olasılığı yüksek olan kanalizasyon tıkanıklığını, lavabo tıkanıklığı, tuvalet tıkanıklığı, banyo tıkanıklığı ve benzeri pek çok tıkanmaları Silivri tesisatçı tıkanıklık açma işlem durumuna uygun olarak kameralı robot makineler ile pratik ve kolay bir şekilde keşfedip İstanbul kırmadan tıkanıklık açma müdahale ile olumlu sonuçlandırmaktayız.

                            

Silivri Sıhhi Tesisatçı Ekipleri

Tesisatlarda yaşanan küçük veya büyük sorunlar için profesyonel Rota Tesisat ekiplerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Kurumsal tesisat firması olarak gelişen teknolojiyi yakından takip ederek her türlü tesisat problemleri için yenilikçi çalışmalar yapıyoruz. Donanımlı ve son model tesisat cihazları yardımı ile kısa sürede etkili ve kalıcı çözümler ile hizmet sunuyoruz. Uygun fiyatlı Silivri tesisat hizmetlerimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

                            

Silivri Su Tesisatçısı Nasıl Çalışır?

Silivri su tesisatçıları görev aldıkları işlemleri kısa sürede ve garantili olarak işlemler yapar. Kullandığımız teknolojik cihazlar sayesinde %100 garantili tesisat çalışmaları yapmaktadır. Çalışma yapılırken tesisat ekipmanları kullanılır. Su tesisatı ustaları özel ekipman çantasında tamir için tüm gerekli malzemeler her daim bulunmaktadır. Adresinize gelen ekipler; alet çantasındaki malzemeler sayesinde hızlı ve pratik çözümler üretir.

Silivri su tesisatı bakım, montaj, tamirat, değişim, temizlik için hemen bizi arayın. Su kaçağı mı var? Musluk ve batarya mı bozuldu? Tuvalet veya duş mu bozuldu? Sıcak ve soğuk su gelmiyor mu? Her türlü Silivri tesisat arıza ve parça tamiri için hemen Silivri su tesisatçısı ve en yakın su tamircisi olan firmamıza ulaşabilirsiniz.
Sizde rezervuar, taharet musluğu, banyo armatürleri, mutfak muslukları ve en iyisini ve kalitelisini uygun fiyatlara almak ister misiniz? Hemen arayın..

                            

Ev TipiZaman Aralığı2022 Fiyatları
Daire30 dakika Ort.Bizi Arayın
Dubleks45 dakika Ort.Bizi Arayın
Tribleks1 saat Ort.Bizi Arayın
Villa1 saat Ort.Bizi Arayın
FabrikaAlana BağlıBizi Arayın
Dış MekanAlana BağlıBizi Arayın