Şile

Anasayfa » Şile

                            

Türkiye’de tesisat alanında ilk olarak yenilikler ve çözümler getiren Rota Tesisat, kırmadan su kaçağı tespiti hizmetine 2007 yılında başlamıştır. Rota Tesisat, 18 adet servis aracı ve uzman ekibiyle İstanbul’un her ilçesine 30 dakika içerisinde servis göndermektedir.

Şile su tesisatçısı firması alanında uzman ve deneyimli ekibi ile uzun yıllardır sıhhi tesisat alanında hizmet vermektedir. Tesisat alanında en iyi hizmeti sunmak için profesyonel olarak hizmet vermektedir. Ev ve iş yerlerinde oluşan tesisat sorunlarınızda firmamızı arayarak arıza kaydı oluşturabilir, uygun fiyatlı tesisat hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

                            

Şile Sıhhi Tesisat Hizmetleri

Şile tesisatçı hizmetleri su tesisatlarında yaşanan tüm sorunlar için destek vermektedir. Hayatımızın olmazsa olmazı su, yaşam alanlarının hayat kaynağıdır. Su tesisatlarının büyük öneme sahip olması nedeni ile profesyonel tesisatçı arayışları çok fazladır. Birçok kurum tesisat hizmeti vermektedir. Ancak bu çoğunluk içine çok az bir kısım profesyonel hizmet vermektedir. Rota Tesisat bu azınlık kısımda yer almaktadır. Cihazla tıkanıklık açma, cihazla su kaçağı tespiti, teknolojik alet ve cihaz kullanarak çalışmalar yapıyoruz.

Şile Tesisatçısı

Şile Tesisatçısı Hizmetleri

                            

Şile Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı problemleri için Rota Tesisat Şişli tesisatçı ekiplerinden destek alabilirsiniz. Cihazla su kaçağı bulma, % su kaçağı tespiti sadece teknolojik cihazlarla yapılmaktadır. Şişli su kaçağı tespiti ekipleri alanında uzman ve deneyimli ekipleri ile hizmet veriyor. Tesisatta su kaçağı önemli bir sorundur. Su kaçağı nedenleri çoğu zaman;

  • Tesisatların eskimesi,
  • Tesisat borularında kırılma, çatlama gibi olumsuzluklar,
  • Tesisatların yanlış döşenmesi gibi durumlardan kaynaklanır.

Cihazla su kaçağı tespiti yapmak ilkel yöntemlerden modern teknolojik yöntemlere geçiş yapılan uygulamadır. Cihazla su kaçağı tespiti uygulaması ile hem firmalar hem de müşteriler büyük bir kolaylık elde etmiş olmaktadır.

                            

Şile Tesisatçı Gider Tıkanıklığı Açma

Şile gider tıkanıklığı, bir evde veya ofiste başınıza gelebilecek temel sorunlardan biridir. Peki gider nasıl açılır? Gider tıkandı ne yapmalıyım? Gibi sorular gider tıkanıklığı yaşayan birçok kişinin aklına takılan sorular arasındadır. Kalıcı ve garantili olarak gider tıkanıklığı açmak için yapmanız gereken tek işlem kurumsal Şile tesisatçı firmasından destek almaktır. En yakın gider tıkanıklığı açma Şile tesisatçısı firmamız günün her saati tıkanıklık açma hizmeti vermektedir. Giderlerde yaşadığınız sorunlar için firmamızı ihtiyaç duyduğunuz her an arayabilirsiniz.

Şile Tesisatçısı

Şile Tesisatçısı

                            

Şile Tesisatçı Kalorifer ve Petek Temizliği Hizmetleri

Kalorifer ve petek temizliği yılda en az bir kere yapılması gereken bir işlemdir. Petek temizliğinin düzenli yapılması ile kombinin verimli çalışması sağlanır. Petekler yıl boyu çalışma sonucunda petek içinde oluşan kirli su peteklerin ısı verimini düşürmektedir. Petek temizliğinin yapılması içeride dolaşan sıvı akışını daha düzenli hale gelmesini sağlamaktadır. Petek içinde biriken kirli su bir süre sonra tortu, çamurlaşma, korozyon gibi atıklara neden olur. Bu nedenle petek içleri düzenli olarak yılda bir kere temizlenmelidir.

Petekler Nasıl Temizlenir?

Petek temizliği yapan firmamız peteklerin temizliği için cihaz teknolojisi kullanmaktadır. Cihazla petek temizliği; peteklerin içerisinde dolaşan kirli suyun tamamen dışarı atılmasını sağlayarak, kombiden salgılanan temiz suyun petek içerisinde rahat dolaşmasına yardımcı olmaktadır. Petek temizliği için adresinize gelen ekiplerimiz; petek temizliği cihazları radyatöre bağlar ve evinizde bulunan tüm petekleri sırası ile tek tek yıkama işlemi yapar.

Şile Tesisatçısı

Şile Tesisatçısı Petek Temizliği

                            

Petek Temizliğinin Önemi

Petek temizliği önemi kirli su biriken peteklerde ısı verimi yüksek oranda düşmesi ile ortaya çıkmaktadır. Aynı zamanda petek içerisinde biriken kir, tortu, çamurlaşma petekler çalıştıkça koku olarak ev içerisine yayılır. Evde yaşayan tüm aile fertlerini, özellikle solunum yolu alerjisi olan bireyleri fazlasıyla etkiler. Doğal olarak petek temizliği aslında daha çok sağlık açısından önem taşır.

Şile tesisatçı firmamız kalorifer tesisatı, su tesisatı, atık su tesisatı, temiz su hattı, sıhhi tesisat alanlarında profesyonel olarak hizmet vermektedir. 7/24 Rota Tesisat firmamızı arayarak kaliteli tesisat hizmetleri alabilirsiniz.

Ev TipiZaman Aralığı2022 Fiyatları
Daire30 dakika Ort.Bizi Arayın
Dubleks45 dakika Ort.Bizi Arayın
Tribleks1 saat Ort.Bizi Arayın
Villa1 saat Ort.Bizi Arayın
FabrikaAlana BağlıBizi Arayın
Dış MekanAlana BağlıBizi Arayın