Eyüp Su Kaçağı Tespiti – Noktasal Su Kaçağı Tespiti Yapıyoruz

Anasayfa » Eyüp » Eyüp Su Kaçağı Tespiti – Noktasal Su Kaçağı Tespiti Yapıyoruz

                            

Eyüp İstanbul’un en eski yerleşim yerlerinden birisidir. Buram buram tarihi taşıyan Eyüp ilçesi Alibeyköy, Çırçır, Göktürk, Merkez köyler, Rami, Yeşilpınar semtlerinden oluşmaktadır. Eyüp su kaçağı tespiti hizmetlerimiz Eyüp ve tüm semtlerinde profesyonel olarak sürdürülmektedir. Tüm Eyüp semtlerinde firmamız kısa sürede hizmete başlamaktadır. Eyüp semtlerinde kameralı su kaçağı tespiti, termal kamera ile su kaçağı tespiti, akustik dinleme yöntemleri ile su kaçağı tespiti hizmetlerini sunmaktadır. Gelişmiş teknolojiler sayesinde kırmadan dökmeden yapılan su kaçağı tespitleri neticesinde Eyüp ve 6 semtinde en uygun fiyatlara bakım onarım çalışmaları da yapılmaktadır.

Su kaçağı                             

Eyüp Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

İlerleyen teknolojilerle birlikte yaşam alanlarındaki su kaçakları kırmadan dökmeden herhangi bir maddi gidere sebep vermeden yapılabilmektedir. Bu kapsamda faaliyet göstermekte olan firmaların sayısı da bir hayli artmaktadır. Hem yeni binalarda hem de eski binalarda oluşacak pis su sızıntısı binanın kullanıcıları tarafından su kaçağı tespiti yapabilecek kaliteli bir firmanın aranmasına sebep olur. Oluşan su kaçağının yerinin ve altındaki sebebin bulunabilmesi seçeceğiniz firmaya bağlıdır.

                            

Su Kaçağı Firması Seçiminde Aranan Özellikler

Eyüp Su kaçağı tespiti yapan firmalar bakımından oldukça şanslıdır. Su kaçağı problemlerinin yaşanması nedeniyle su kaçağı tespiti yapan firmalar da bir hayli fazladır. Ancak su kaçağı bulan firmalar arasında tecrübe bakımından ve yelekli teknolojik donanımlar bakımından yeterli olanlar ve yetersiz olanlar bulunmaktadır. Profesyonel geri dönüşsüz su kaçağı tespiti yapan firmalardan hizmet almak için su kaçağı tespitini yapan firmalar da aranacak özellikler şunlardır:

 • Su kaçağı tespiti yapan teknolojik cihazların pahalı olması nedeniyle birçok firma İlkel yöntemlerle kaçak tespiti yapmaya çalışmaktadır. Bu nedenle Eyüp su kaçağı tespiti yapan firmalar arasında muhakkak suretle gelişmiş cihazlar ile tarama faaliyeti yapan firmaları tercih etmelisiniz.
 • Özellik ve görüntülü Karaman faaliyetlerinde boru içerisinde alınan görüntülerin uzman kişilerce değerlendirilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde boru içerisindeki kaçak fark edilmez. Profesyonel ve alanında tecrübeli firmalar tercih edilmelidir.
 • Kaçak problemleriniz zamanlı zamansız meydana gelebilir. Bu nedenle 7/24 ulaşım sağlayabileceğiniz kısa sürede size hizmet sunabilecek firmaları tercih etmelisiniz.
 • Teknolojik gelişmelerden yararlanarak minimum yatırım yaparak tamir tadilat işlemlerini yapabilen işlemlerini sözleşme ile garanti altına alan firmaları tercih etmelisiniz.
 • Yine yapılan kaçak tespiti işlemleri de her işleme yönelik hem pratik çözümü sunan, çözümlerini en az 1 yıllığına garanti altına alan firmaları tercih etmelisiniz.

7/24 Su Kaçağı Tespiti                             

Eyüp Su Kaçağı Tespitinde Biz

Firmamız su kaçağı tespiti işlemlerinde en gelişmiş teknolojileri kullanarak nokta atışı su kaçağı tespitini gerçekleştirmektedir. Günümüzde İlkel metotları kullanmaya gerek kalmadan garantili olarak su kaçağı tespit işlemlerinde büyük kolaylık sağlamaktadır. Firmamız kırmadan dökmeden etrafı pisletmeden kısa süre içerisinde farklı makinalar kullanarak profesyonel ekiplerimiz sayesinde kaçak tespiti yapmaktadır. Aynı zamanda firmamız profesyonel personelleri covid 19 salgını nedeniyle ekstra hijyen tedbirleri almaktadır. Bu sayede profesyonel hizmetimiz artı tedbirler ile sizlere sunulmaktadır. Uzun yıllar hizmet vermiş olduğumuz sektörde edinmiş olduğumuz tecrübeler yardımı ile hatta oluşan su kaçağı problemleriniz kısa süre içerisinde kesin olarak bertaraf edilebilir. Firmamız yapmış olduğu bütün işlemlerde 1 yıllık tesisat garantisi vermektedir.

                            

Su Kaçağı Tespitinde Firmamızı Seçmemizin Artıları

Su kaçağı tespiti işlemlerinde firmamızı tercih etmeniz sizlere birçok artı sağlayacaktır. Neden firmamızı tercih etmelisiniz sorusuna verilecek yanıtlar;

 • %100 garantili su kaçağı tespiti işlemleri sunmaktayız.
 • Tüm tesisat işlemlerimiz de 1 yıl garanti vererek bir yılda oluşacak tüm kaçaklar da ücret almaksızın uğramış olduğunuz zarar ve ortaya çıkan problem firmamız tarafından karşılanmaktadır.
 • Firmamız bünyesinde çalışan personeller tamamıyla kendi ekibimiz tarafından eğitilmiş ve alanında uzman olması nedeniyle firmamızdan almış olduğunuz tüm hizmetlerde müşteri memnuniyeti garantilidir.
 • Teknolojik cihazlara rağmen su kaçaklarının cihazlarla değil cihazları kullanan personeller tarafından bulunduğu unutulmamalıdır. Firmamız tecrübeli personelleri sayesinde su kaçağı cihazları en doğru şekilde analiz edilerek %100 nokta atışı kaçak tespiti yapılır. Bu sayede farklı noktaların kırılması önlenir.
 • Firmamız temiz su hatlarındaki kaçakları, su giderlerindeki kaçakları, kalorifer tesisatındaki kaçakları kolaylıkla tespit ederek en az maliyetlerle tamirini yapmaktadır. Aynı zamanda firmamız bu hizmetlerin dışında tesisat problemlerinize çözüm ortamınızdır.
 • Sunmuş olduğumuz hizmetler en makul fiyatlandırma tarifeleri ile sürdürülmektedir.
 • Ustalarımız tarafından sağlanan tespit ve tamir hizmetleri haricinde kullanımla alakalı veya temizleme ve topları ile alakalı danışmanlık hizmetleri de verilebilmektedir.

Su Kaçağı                             

Su Kaçağı Tespitinde Kullanılan Cihaz ve Yöntemler

Su kaçağı su bulunan bütün hatlarda olabileceği için farklı hatlara farklı tespit metotlarının uygulanması gerekmektedir. Su hatlarının beton altında parke altında veya duvar içerisinde olması göz ve görülebilmesini engellemektedir. Sıvı halde bulunan su duvar içerisinde ya da zeminde yol bulabildiği yere kadar gitmekte ve çıkabilme fırsatı bulduğu bir yerde belirmektedir. Bu nedenle kaçağın olduğu noktadan metrelerce uzaklıkta belirlenebilmesi mümkündür. Bu nedenle su kaçağı tespiti en gelişmiş cihazlar ile yapılmalıdır.

Firmamız farklı su hatlarında farklı su kaçağı tespiti cihazları kullanmaktadır. Firmamız tüm cihazları profesyonel personeller tarafından kullanılmasını sağlamaktadır. Bu sayede profesyonel olarak cihazlarda elde edilen bilgiler yorumlanır ve Su kaçağına neden olan sebepler de ortaya çıkarılarak su kaçağını tekrarlanmaması için gerekli tüm işlemler yapılmaktadır. Su kaçağı işlemlerinde temiz su hatlarında akustik dinleme cihazları sayesinde kaçak bölgesinde oluşan sesler tespit edilerek kaçan nokta atışı bulunması sağlanır. Pis su giderine kamera ile pimaş içi görüntülenerek kaçak problemleri bulunabilmektedir. Bu sayede kaçak problemleri kısa sürede çözülmektedir. Kalorifer tesisatlarında su kaçağı tespiti yapılabilmesi için termal kamera sistemlerinden faydalanılmaktadır. Tamamı su kaçağı durumlarını tespit edebilmek için icat edilip geliştirilmiş olan cihaza firmamız tecrübeli ekipleri tarafından ustalıkla kullanılmakta ve %100 tespit ve onarım garantisi verilmektedir.

Su Kaçağı Nasıl Bulunur?

Ev TipiZaman Aralığı2022 Fiyatları
Daire30 dakika Ort.Bizi Arayın
Dubleks45 dakika Ort.Bizi Arayın
Tribleks1 saat Ort.Bizi Arayın
Villa1 saat Ort.Bizi Arayın
FabrikaAlana BağlıBizi Arayın
Dış MekanAlana BağlıBizi Arayın