Başakşehir Su Kaçağı Tespiti – %100 Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

Anasayfa » Başakşehir » Başakşehir Su Kaçağı Tespiti – %100 Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

                            

Başakşehir su kaçağı tespiti servisi, yapılarda oluşan su kaçaklarını cihaz yardımıyla tespit ederek, su kaçağı onarımı yapmaktadır. 7/24 su kaçağı hizmeti veren firmamız, teknolojik su kaçağı bulma cihazları ve profesyonel ekiplerle çalışmaktadır. Su kaçağı sorunları önlem alınmazsa daha büyük problemlere neden olur. Başakşehir tesisatçı firması olarak mağduriyetlerinizi teknoloji yardımıyla gideriyor, uygun fiyatlı hizmetlerimizle müşteri memnuniyetlerini kazanıyoruz.

Başakşehir Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

Banyodan su damlıyor, duvarlar nemli ve ıslar, tavanda rutubetlenme var gibi şikayetler su kaçağının en belirgin özelliğidir. Su kaçağının tespit edilmesi ve onarımı için tek etkili yöntem cihazla su kaçağı bulma ve onarımı işlemleridir. Rota Tesisat firmamız cihazla su kaçağı tespiti yaparak kırmadan, dökmeden, ek masraf çıkarmadan teknolojik çözümler üretmektedir. Alanında uzman ekiplerimiz profesyonel olarak cihaz kullanımı yapar ve su kaçağını noktasal olarak tespit eder. Kırmadan su kaçağı tespiti çalışmaları için 7/24 firmamıza ulaşım sağlayabilirsiniz.

Başakşehir Su Kaçağı Tespiti ve Su Kaçak Oluşumu

Su kaçakları tesisat sistemleri, kombi, petek gibi çok sayıda noktaya bağlı olan çok sayıda bağlantı içermektedir. Tesisat sistemlerindeki sızıntıların önlenebilmesi için öncelikle tesisat sistemi bina yapılırken doğru ve uygun şekilde döşenmelidir. Aksi halde zamanla binalar yeni olsa dahi tesisat sistemleri nedeni ile sızıntı gibi problemler yaşanması olasıdır. Ayrıca eskiyen ve yıpranmış olan tesisat sistemleri de zamanla sızıntı ve kaçaklara neden olabilmektedir. Sızıntı ve kaçaklar hem faturalara yansır hem de zamanla duvarların içerisinde nem oluşması nedeni ile rutubet ve duvarlarda kabarmalara neden olabilmektedir.

Başakşehir Su Kaçağı Tespiti

Başakşehir Su Kaçağı Tespiti

                            

Başakşehir su kaçağı tespiti yapan ekipler oldukça uzman ve deneyimli kadrolar ile duruma en uygun onarım işlemlerini gerçekleştirirler. Başakşehir su kaçağı tespiti yapan ekipler gelişen teknolojiden de faydalanarak sızıntının yaşandığı noktayı tadilat zahmet ve masrafları yaşanmasına gerek kalmadan sonuçlandırabilmektedirler. Çok sayıda ev ve iş yerinde yaşanan kaçak ve sızıntıların erken süreçte fark edilmesi zor olabilmektedir. Sızıntı ve kaçaklar tesisat sistemleri nedeni ile yaşanır ve bu sistemler de gözle görünen noktalarda olmadığı için cihazlar ile tespiti son derece önemlidir.

Su Kaçağı Nasıl Onarılır?

Su kaçakları çeşitli nedenler ile yaşanabilmektedir. Doğru noktanın tespit edilmesi ve en uygun yöntemler ile onarılması son derece önemlidir. Başakşehir su kaçağı tespiti uzman ekipler tarafından yapılmaktadır. Su kaçağı tespiti için 1 ya da 2 fayans görüntüleme ve onarım için cihazlar ile müdahale edebilmek adına içeriye iletilir. Sızıntın yaşandığı nokta tespit edildikten sonra duruma ve ihtiyaca yönelik olarak kimyasal ürünler kullanılarak ya da kullanılmadan farklı onarım yöntemleri ile sorun çözülür. İşlemler tamamlandıktan sonra sızıntılar yeniden kontrol edilir. Sonrasında yerinden çıkan fayansların yeri birkaç gün açık bırakılmalıdır.

Kalorifer Tesisatlarında Başakşehir Su Kaçağı Tespiti

Sızıntılar duvarlarda nemlenmeye neden olduğu için zamanla rutubet ve duvarlarda kabarmalara da neden olabilmektedir. Sızıntılar erken dönemde fark edilemeyebilir ve bir dairede yaşanan problemler diğer dairelere de olumsuz şekilde etki edebilir. Sızıntıların anlaşılmasında en sık rastlanan detaylardan biri de kombi basınç ayarlarının sürekli olarak düşmesidir. Kombi basınç ayarı ortalama 1,5-2 bar arasında olduğunda normal kabul edilir. Kombi basınç ayarı 3-4 ayda bir düşüyorsa bu normaldir. Fakat ayarları yapılmasına rağmen sürekli düşen kombi basıncı sızıntı habercisi olabilmektedir. Başakşehir su kaçağı tespiti yapan uzman kadrolardan destek almak daha doğru olacaktır.

Başakşehir Kalorifer Hattı Su Kaçağı Tespiti ve Tamiri

Su kaçağı ve sızıntıları tetiklemesi muhtemel olan çok sayıda sebep olabilmektedir. Eskiyen alt yapılar, yanlış döşenmiş olan tesisat sistemleri olabilmektedir. Aynı zamanda sızıntıların anlaşılması kombi ya da kaloriferlerden alınan performansların değişkenliklerine göre fark edilebilir. Kombi basınç ayarı 0,5 bara geldiğinde bu durum hem kombide arıza uyarısı verir hem de tesisat sisteminde bir problem olduğu anlamına gelebilmektedir. Bu durumda Başakşehir su kaçağı tespiti yapan ekiplerden destek almak en doğrusu olacaktır.

Başakşehir Su Kaçağı Tespiti ve Onarımı Nasıl Yapılır?

Başakşehir su kaçağı tespiti yapan uzman ekipler gelişmiş teknolojiden faydalanarak özel görüntüleme cihazları ile hasarın olduğu noktayı tespit etmekte oldukça olumlu sonuçlar almak mümkündür. Tespit edilen sızıntı noktasına kimyasal ilaçlar ile müdahale edilir ve onarımı sağlanır. Tıkanmalar da zamanla suyun borular içerisinden akmasını olumsuz yönde etkileyecektir. Ayrıca tıkanmalar tesisat sistemlerinde hasarlara yol açmasının yanı sıra giderlerden taşmaların da yaşanmasına neden olabilmektedir. Bu nedenle uzman ekipler ile yürütülecek çalışmalar daha doğru sonuçlar verilecektir.

Başakşehir Su Kaçağı Tespiti

Başakşehir Su Kaçağı Tespiti

                            

Su Kaçağının Neden Olduğu Sorunlar

Su kaçakları daire ve iş yerlerinin tesisat sistemi ve alt yapılarını fazlasıyla etkilemektedir. Su kaçakları çok sayıda farklı soruna da neden olabilmektedir. Tıkanmalar ya da yıpranan tesisat sistemleri kaçakların başlıca nedenleri olmaktadır. Başakşehir su kaçağı tespiti yapan uzman ekipler kaçağın yaşandığı noktayı termal kamera sistemleri ile tespit etmektedir. Doğru tespitler neticesinde hangi yöntem uygulanmalı ve nasıl onarım yapılması gerektiğine karar verilir.

Acil olarak yaşanan durumlarda Başakşehir su kaçağı tespiti yapan ekipler haftanın her günü ve her saati duruma müdahale edebilmektedirler. Sızıntılar ortak kullanım alanları olan noktalarda daha sık yaşanması nedeni ile günlük yaşam akışını da etkileyebilmektedir. Sızıntılar tesisat sistemlerinde yaşandığı için gözle görmek zor olabilmektedir. Erken tespit edilemeyen sızıntılar zamanla duvarlarda nemlenmelere sebep olabilir. Bu durum da duvarlarda rutubetlenmeye neden olur ve sadece sorun yaşanan daireyi değil diğer daireleri de etkileme olasılığı da bulunmaktadır. Bu gibi durumların yaşanmasının önüne geçebilmek adına düzenli bakım ve kontrollerin yapılması daha büyük sorunların önlenmesine olanak sağlamaktadır.

Başakşehir Su Kaçağı Tespiti Fiyatları

Su kaçağı ve sızıntılar çok sayıda ev ve iş yerini olumsuz etkileyebilmektedir. Başakşehir su kaçağı tespiti yapan uzman ekipler kullandıkları özel cihazlar ile kısa sürede kalıcı çözümler sunmaktadırlar. Daha büyük tadilat masrafı gibi olumsuzlukların da önlenmesini sağlaması açısından oldukça avantajlı olan kurumsal ekiplerin sunmuş olduğu çözümler uygulanması gereken işlemlere göre fiyatlarda değişkenlik gösterebilmektedirler.

Başakşehir Su Kaçağı Tespiti

Başakşehir Su Kaçağı Tespiti Fiyatları

                            

Su kaçakları ve sızıntılar farkına varılmadığında daha büyük sorunlara yol açabileceğinden düzenli olarak tesisat sistemi ve gider borularının bakımı ve kontrolleri yapılmalıdır. Sızıntılar, kombileri de etkiler ve düşük performans sunan kombilerin yanı sıra oldukça yüksek faturalara da neden olabilmektedir. Başakşehir su kaçağı tespiti yapan uzman ekipler daha büyük sorunlar yaşanmadan da başvurulabilecek uzman kadrolardan oluşmaktadır. Hemen her ev ve iş yerinde yaşanma riski olan sızıntıları önlemek adına doğru ve usulüne uygun tesisat sistemi döşenmesi konusunda özenli davranmak en doğru olan ilk adım olacaktır. Çok sayıda müşteri uzman ekipler tarafından sunulan pratik ve hızlı çözümlerin yanı sıra fazladan masraf çıkmıyor olmasını da memnuniyetle karşıladıkları gözlemlenmektedir. Başakşehir su kaçağı tespiti firmamız uzman ekipler ve teknolojik cihazlarla hizmet vermektedir. Su kaçağının olduğu bölge ekiplerimizin hassas çalışmaları ile noktasal olarak tespit edilir. İstanbul kırmadan su kaçağı bulma hizmetleri için hemen firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

 

Ev TipiZaman Aralığı2022 Fiyatları
Daire30 dakika Ort.Bizi Arayın
Dubleks45 dakika Ort.Bizi Arayın
Tribleks1 saat Ort.Bizi Arayın
Villa1 saat Ort.Bizi Arayın
FabrikaAlana BağlıBizi Arayın
Dış MekanAlana BağlıBizi Arayın